samsung s8530 ne düşünüyorsunuz

• 27 Nisan 2011
  • 3832 Okunma
  • 34 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. merhaba arkadaşlar siteye yeni üye oldum samsung s8530 almayı düşünüyorum ve sizlerin bu telefon hakkındaki yorumlarınızı bekliyorum

Yazan: musadogru
  2. aslında wave2 iyi güzel cihaz bence uygulama yönünden eksik kalırsın o kadar tabi bu fiyat aralığınada bağlı ne kadar çıkıcak fiyat

3. Güzel, hızlı bir cihaz.

4. Aslında bende uygula yonunden bıraz korkuyorum nokıa c7 de dusunmustum ıkısı arasında kaldım

5. arkadaşım sen ne istiyorsun telefondan onu söyle

6. tefondan beklentım ınternet hızı ve medya gıbı ozellıkler tabı bıde mesaj yazdıgım ıcın dokunmatık kalıtesı

7. multimedya da bence C7 derim internet pek hızlı değil ama yakında gelecek bir güncelleme ile düzelcek ayrıca dokunmatiği kapasitif olduğu için bir sorun olmaz ama wave i bilemediğim için bir şey diyemiyorum

8. O zaman C7 derim. İsteğindeki en iyi şartlar bunda var. Tekrar söylüyorum isteğindeki şimdi biri zıplar. :D

9. tesekkuller arkadaslar sızlere kolay gelsın

10. Rica. Bekleriz.

11. uyg yok birşey yok git android yada symbian al,badana madana boş

12. yok arkadaş ben şu multitasking olayını öğrenince hepsinş geçtim

13. oneymiş yaa??

14. çoklu uygulama açma android 5taneden fazla açmaya izin vermiyor bada 3taneden fazlaya zaaaa xD öldüm ya ondan hızlılar demek

15. Hahahahaha koptum ya :D :D Daha yenimi gelecek.

16. bir yanlışın olmasın?? şu anda benim internet açık.. müzik dinliyorum fm radyo arka planda bekliyor.müzik çalar arka planda bekliyor.. takvim vs gibi uygulamalar da var.. senin 3 uygulama açılmasına izin veriyor dediğin olayda bir yanlışlık var

17. evet bi yerinden zirt atmak budur herhalde. 3 uygulama derken akil sağliği yerinde deildi galiba arkadaşin.

18. imzan nerden alıntı dostum??

19. tavsiye ederim güzel telefon :oke:

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
18/11/2018 - 21:31