Samsung S8500 Wave, S8530 Wave II Soru-Cevap

Sponsorlu Bağlantılar

ksezgin

ksezgin

Üye
Teşekkür ederim; sorunu Avea ile hallettim. :oke:

kerem.yilmaz

kerem.yilmaz

Üye
Gerçekten yararlı oldu teşekkürler bir çok özelliği kullanmaya başladım.

zeusahmet

zeusahmet

Üye
klavyesi çok küçük mesaj yazarken elim sürekli başka harflere değiyor onu nasıl büyütebilirim ?

--------------- Ekleme ---------------

bu arada avatarımda n95 kalmış n95i satıp samsung aldım mükemmel bir telefon

concours_76

Üye
:aman2:
klavyesi çok küçük mesaj yazarken elim sürekli başka harflere değiyor onu nasıl büyütebilirim ?

bu arada avatarımda n95 kalmış n95i satıp samsung aldım mükemmel bir telefon
telefonu yan çevir o zaman daha rahat yazarsın ;)

ksezgin

ksezgin

Üye
Bu arada bence kitapçık hiç yeterli değil. Tüm özellikleri buralardan okuyarak öğrenmek zorunda kalıyorum...:hmmm

zeusahmet

zeusahmet

Üye
masaüstünde 4 sayfa var onları nasıl kaldırabilirim 4 ayrı widget kullanmak istemiyorum sadece 1 tane takvim görünsün yeter istiyorum onu ayarlayamadım bir türlü

Ozan

Ozan

Admin
internet tarayıcısını açtığımda bellek dolu uyarısı veriyor ve tarayıcıyı kapatıyordu ve varsayılan bellek hafıza kartı neptıysam düzelmesi en sonunda cihazı kapatıp açtım düzeldi neden yapmış olabilir???
Telefon hafızasındaki herşeyi mümkün oldugunca hafıza kartı üzerine taşıyın bomboş olsun. (Dosya Yöneticisi ile )
masaüstünde 4 sayfa var onları nasıl kaldırabilirim 4 ayrı widget kullanmak istemiyorum sadece 1 tane takvim görünsün yeter istiyorum onu ayarlayamadım bir türlü
Cevap:
Soru 42: Widgetleri kaldrıdığımda Ana sayfa ekranında boş sayfalar kalıyor, nasıl silebilirim?
Cevap: Ana sayfa ekranındaki Widget tuşuna dokunduktan sonra cihazı yan çevirin ve silmek istediğiniz ekranların üzerindeki "silme" işaretine dokunun.

simbiot

Üye
arkadaşlar ben bir şey sorucam telefonu kaç saatte 0 dan %100 e kadar şarj ediyosunuz...benim 2 saati geçtiği oluyo

avcılarlı

Üye
BURAYA BU BİLGİLERİ AYZAN ARKADAŞTAN ALLAH RAZI OLSUN TELEFONU ALMADAN ÖNCE ARAQŞTIRMIŞTIM BİLMEDİĞİM HUSUSLARDA VARMIŞ ÖGRENDİM.BU TELEFONU TAM 3 HAFTADIR KULLANIYORUM.CANIMI SIKAN TEK SORUN SES TE AZALMALAR OLUYOR.YANİ MAXİMUM SES YUKSEKLİĞİ 10 OLAN Bİ TEYP DÜŞÜNÜN BU TEYBİN SESİNİ 10 DAN 6 YA DÜŞÜRÜRSENİZ NASIL Bİ SESTE AZALMA OLUYORSA AYNEN ÖYLE BİR DURUM SÖZ KONUSU.FAKAT ARKADAŞIN AÇIKLADIGI GÖRÜŞME EESNASINDA PARAZİT ENGELLEYİCİYİ Bİ KAç gün DENEYECEGİM BELKİ BU SIKINTIYA ÇÖZÜM OLABİLİR.BUNU YAZAN ARKADAŞA SORUM HER GÖRÜŞEMDE BU PARAZİT ENGELLEYİCİYİ AÇMAK ZORUNDAMIYIM.BUNUN BİR AYARI YOK MU..TELEFONU ALMAK İSTEYENLERE TAVİSYE EDERMİYİM.BU PROBLEMLE NAVİGASYON PROBLEMİNİ SAYMAZSAK DEHŞET GUZEL VE HIZLI MAKİNE.....

zeusahmet

zeusahmet

Üye
bir de sessize alamıyorum telefon çaldığında onu nasıl yapacam ?

OxHy

Üye
bir de sessize alamıyorum telefon çaldığında onu nasıl yapacam ?
Ayarlar - Ses profilleri - Orda sessiz , normal , toplanti , araç kullanma vs var Mesela Sessiz yapicaksin diyelim . Sessizin uzerine dokundun zaman . Titresimin boyutu yaziyor 1-2-3-4-5-6-7 gibi Onu sen ayarlarsin .

zeusahmet

zeusahmet

Üye
hayır yanlış anladınız biri aradığında telefon çalıyor reddetmeyecem sadece sessize alacam telefonu ters çevirin diyor nasıl ters yapamadım

OxHy

Üye
hayır yanlış anladınız biri aradığında telefon çalıyor reddetmeyecem sadece sessize alacam telefonu ters çevirin diyor nasıl ters yapamadım
Kabul et in yaninda Sessizde yaziyor .

concours_76

Üye
ayarlar - genel - hareketler - ters çevirme seçeneğini seç olay tamamdır.sonra telin çalarken ekran kısmı aşşa baksın ama sanırım ekranın bi yere değmesi lazım ben genelde ters cevirip kılıfın üzerine koyuyorum o zaman sessize alıyor

efecun

Üye
Mesaj Gönderirken Klavye Çıkmasını İstemiyorum Samsungun Diğer Dokunmatik Telefonlarındaki Gibi 1 Den 9 a Kadar Sayılar Halinde Çıkmasını İstiyorum Bunun İçin Nasıl Bir Çözüm Önerirsiniz?

cataron

cataron

Üye
Bu telefonda 1ghz işlemci mevcut, peki ram bellek hakkında bilgisi olan varmı ? kaç mb ?

fordmuro

Üye
gps geç bağlantı sorununu aşan oldumu arkadaşlar beni illet etti.. ovi yi arar oldum.. kapalı mekanda bile anında bağlanıyordu meret..((

caneryendi

caneryendi

Üye
Mesaj Gönderirken Klavye Çıkmasını İstemiyorum Samsungun Diğer Dokunmatik Telefonlarındaki Gibi 1 Den 9 a Kadar Sayılar Halinde Çıkmasını İstiyorum Bunun İçin Nasıl Bir Çözüm Önerirsiniz?

mesaj yazdığın yerde dünya işaretine benzeyen simgeye tıkla oradan istediğim klavye türünü seç kullan...

zeusahmet

zeusahmet

Üye
telefonu ters çevirip sessize geçmesini bekleme olayı biraz uğraş istiyor neden sessize alma butonu aktif değil nasıl aktif edebiliriz bu konu hakkında bilgisi olan var mı ?

tuş kilidi açma düğmesine bastığımda ayrıyeten ekrana dokunmamı istiyor bunu kaldırmanın bir yolu var mı hem düğmeyle hem de dokunmayla kilit kaldırıyoruz ne saçma

Üst Alt