Samsung S8500 Wave Aldım Sorularım var.

Sponsorlu Bağlantılar

hayfi

Üye
Acayip ilginç sormuşsun :allalla: telefonda MSN var. palringo ile msne girebiliorsun. tabi palringoda öncelikle bir hesap açtırman gerekli. ikinci mevzuat samsung apps tüm wavelerin menüsünde standart olarak geliyor seninkinde var birşeyler ama ben çözemedim allah yardımcın olsun.
facebook uygulamasından faceine gir ve videolara tıkla tam ekran açıldığını görüceksin.
Email ayarları için push email servisini aktif hale getirmen gerek. şebeken neyse bu konuda ayarlarını ve bilgilerini alıp öyle bir dene. 1. yazdığın soruda hiç birşey anlaşılmıor. kusura bakma ancak bu kadar yardımcı olabiliorum.

Soru acayip değil zira paralel ithalat telefonlarda malesef durum bu. Hiçbir şekilde SamsungApps Uygulamasına giremiyoruz. Widget olarak değilde menü olarak telefona Samsung Apps'ı yüklemenin bir yolunu bilen varsa lütfen yardım etsin.

Mr_SaBr1

Üye
Arkadaşlar merhabalar bende bi arkadaşım telefon almış paraya sıkışmış ödeyemedim yardım edermisim dedi kendi kullandığım 5800 ı verdim ve üstüne para verdim wawe aldım . 5800 da ki cıkarmıs oldugum 8 gb hafıza kartını görmedi telefon . Kaç gündür new pc suite olsun kies olsun bağlantı kuramıyorum . Kayıtlı olmayan telefon modeli diyor. Fakat telefonun icerigine bakabiliyorum bilgisayarımdan harici olarak görünüyor . Sizce neden kaynaklanıyor olabilir fikri olan yardımcı olursa çok sevinirim selamlar.

silver021

silver021

Üye
Soru acayip değil zira paralel ithalat telefonlarda malesef durum bu. Hiçbir şekilde SamsungApps Uygulamasına giremiyoruz. Widget olarak değilde menü olarak telefona Samsung Apps'ı yüklemenin bir yolunu bilen varsa lütfen yardım etsin.

gorebilirsin arkadasim. bada 1.2 surumune illegal olsa bile gec. cunku hersey 1.2 ye gore cikior. samsung apps olmazsa telefonu at o zaman cope gitsin. hic bir ise yaramaz o sekilde.

rknctn

Üye
herkese merhaba samsung wave mi yeni aldım en üstte edge işaretinin olduğu yerde kırmızı renkte r harfi varben açıkçası çözemdim bilgisi olan yardımcı olabilirmi

ozgenccoskun

Üye
Arkadaşlar işin içinden çıkamadığım bir durum var.Telefon 8530 1.2 Bada yüklü kendi youtubesinden video izlicem ancak şöyle oluyor açılıyor gibi yapıyor TEKRAR DENEYİN diyor. Bunun sebebi ne olabilir ?

panazio

Üye
arkadaşlar benim sorunum menü tuşuna basınca ilk önce arama kaydı çıkıyor ve sonra menüye giriyor uzun basınca çıkması gereken açık olan programlar çıkmıyor

--------------- Ekleme ---------------

yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler

033mehmet

033mehmet

Üye
arkadaşlar wave 2 nin ekranı gorilla glass mı??????

o9uzzz

Üye
arkadaşlar telefonuma hard reset attım menüdeki facebook twitter ve samsung apps ikonları kayboldu ne yapabilirim

Edessa1980

Üye
herkese merhaba samsung wave mi yeni aldım en üstte edge işaretinin olduğu yerde kırmızı renkte r harfi varben açıkçası çözemdim bilgisi olan yardımcı olabilirmi
arkadasim azicik gec oldu ama idare et :) insanin basina gelmeyince bakmiyor kirmizi R harfi sebekeden kaynaklaniyor yurtdisi yada baska bir sebekeye gecmistir muhakkak R harfini kaldirmak icin ayarlar/baglantilar/sebeke yi sec ve ordan en üstte otomatik olan yeri manuel yap kirmizi R harfi kaybolacaktir umarim yardimci olmusumdur gecte olsa kusura bakma :)

ARİFPOLAT

Üye
Arkadslar bende wave 1 var cıhazı yenı aldım ama sarjı neden cok az gdyr bı cozum varmıı bıde bada2.0 atrken telfnun sarjı bıttı tel coktu suan acılmıyor bunun ıcın ne yapmam gerkıyor arkadaslar ???????

yunus.28.1907

yunus.28.1907

Üye
ben kulaklıkla müzik dinlerken 7inci ses ayarından sonra ses inanılmaz bozuluyor. Yani bass vurması rezalet oluyor ne yapmalıyım ?

BUNDYKİNG

Üye
Merhaba
ekranda birsey yaziyor mu

---------- Eklendi @ 18:29:03 ---------- Yazıldı @ 18:23:41 ----------

arkadslar bende wave 1 var cıhazı yenı aldım ama sarjı neden cok az gdyr bı cozum varmıı bıde bada2.0 atrken telfnun sarjı bıttı tel coktu suan acılmıyor bunun ıcın ne yapmam gerkıyor arkadaslar ???????

telefonu bilgisayara takinca ekranda hic yazi vs cikiyor mu?

aspirin258

Üye
merhaba arkadaslar wave young kullanıyorum alalı 4 gün oldu çok önemli bir sorunum var telefon kendikendine internete bağlanıyor bi ekran cıkmıyor google felan ama bukadar bukadar konturunuz gitti diye mesaj geliyor *123# tuşlayıncada bu kadar internet kullandınız felan diyor lütfen yardımm konturlerım gidiyor:(

refikarslan

Üye
telefonumda 3G kullanamıyorum arama yaptığımda 3G şebeke kapsamı dışında diyor ama başka tlf yanımda 3G si çalışıyor yardımcı olabilir misiniz...

Üst Alt