samsung s8300 şarj sorunu çözüldü

Sponsorlu Bağlantılar

ozan_1989_62

Üye
    Konu Sahibi
samsung s8300 şarj sorunu çözüldü
iyi akşamlar ben samsung s8300 kullanıyorum şarjı 1 gün bile gitmiyordu s8300 uyumlu 1200 mah batarya buldum kullanıyorum şarjı 2 gün cok rahat gidiyor telefonu sürekli sarja takmaktan kurtuldum:heyo:

necatiba

Üye
Kardeş Allah aşkına söle nerden buldun:) hemen alayım...iki kez yurt dışından aldım.biri 1930 mah diğeri 1300 mah ..ikisi de çok kötüydü...bilgin için şimdiden teşekkürler

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
hayırlı olsun:oke:

ahmet50

ahmet50

Üye
hocam nereden aldınızz banada cok lazım sarjım 1 gun bıle gıtmıyor...lutfen cvb:bilmm

KaTLeDeN67

KaTLeDeN67

Üye
Kardeş Allah aşkına söle nerden buldun:) hemen alayım...iki kez yurt dışından aldım.biri 1930 mah diğeri 1300 mah ..ikisi de çok kötüydü...bilgin için şimdiden teşekkürler
1930 mah mı yuh

ahmet50

ahmet50

Üye
1930 mah batarya alan arkadsım rengı sarı arkasında made ın japan mı yazıyodu philipse benzer yazıda yazıyormu yurt dısında buldumm ama aklım karıstı

ahmet50

ahmet50

Üye
pardon philipse benzer yazı yazmıyorda gold batarya diyor sarı renkte ustınde buyuk bır sekılde 1930 mah mı yazıyordu bende alacagım ebayda buldum ama sımdı guvenemedım bır cevab yazarsan sevınırım..acıl cunkı telefonu satacagım yarı fıyatına :vur

necatiba

Üye
ahmet50 arkadaşım.aman uzak dur .dediğin gibi arkasında made in japan yazıyor,1930 mah gold batarya.ebayda var.kötününde kötüsü bu batarya.akşamı bulmuyor şarjı.hala arayıştayım bende...

ahmet50

ahmet50

Üye
cok tsk ederim yoksa almayı düşünüyordum....ben su an arastırıyorum 1500 mah batarya ve 1200 mah batarya ıyı denıyooo ıkısınden bırı denk gelırse sizi bilgilendırmeye calısacagım..

necatiba

Üye
tamam kardeş 1200 mah yada 1500 mah pili kim önce bulursa burdan paylaşsın:)

ahmet50

ahmet50

Üye
ebyda 1200 mah buldum ama fiyat olarak 3 euro pek guvenemedımm 1500 mah arıyorum su an

ozan_1989_62

Üye
    Konu Sahibi
batarya isterse 2000 mah olsun gücü 3,26 Wh nin altında olmasın sizin aldıgınız 1900 lük kesin 2,3wh dir ondan güclü değil 800 mah ondan daha dayanıklıdır çünkü onlar 3,26 wh yani mah yanında gc de önemlii

celikhalit8

Üye
Sanırım buldum :)

xrasimxx

Üye
banada lazım böyle bi batarya yaa telefonun şarjı 1 gün gitmiyor arkadas kafayı yicem özellikleri süper daha yeni 8gb lık kart aldım avi filmleri sorunsuz sekilde oynatıyor heelp

necatiba

Üye
gittigidiyorda arama kutusuna: "samsung batarya sorununa süper çözüm" yazarak arattırın.bu satılan batarya gerçekten süper.