Samsung S8000 S8003 Jet Ses Ayarları Orjinal Hali :)

Sponsorlu Bağlantılar

jigsaw_54

Üye
    Konu Sahibi
Samsung S8000 S8003 Jet Ses Ayarları Orjinal Hali :)
Merhaba arkadaşlar dikkatimi çekti ki forumda ve başka yerlerde bu cihazımızın ses ayarları değiştiriliyor ama orjinal haline getirilemiyor ben de size orjinal ayarları vereyim :D

** Öncelikle *#197328640# ile ulaşılan Menüden sırasıyla 5 , 2 , 3 , 1 tuşlarını kodlayınız
** Daha sonra karşınıza değiştirmiş olduğunuz değerler gelecektir. Açılan yerde en üstte "READ" yazar bu hazır halidir..
** daha sonra aşağıda MAVİ ile yazmış olduğum değerleri açılan kendi tuş takımından BİR KERE basıyorsunuz ve ekran yeniden yükleniyor ve en üstteki "READ" yazısı "WRİTE" haline geldikten sonra alttaki yazı yazmak için açılan kutucuğa tıklıyoruz ve mesaj yazdığımız gibi bi ekran gelicek ve oraya ilk başta MAVİ olarak belirttiğim olduğum kodun karşısındaki (benim KIRMIZI ile belirttiğim) kodu giriyoruz ve tamam diyoruz daha sonra MAVİ ile yazdığımız değer değişmiş oluyor bu işlemi sırasıyla tüm değerleri değiştirerek orjinal hale getirmiş oluyoruz...Not: HATA VEYA FARKLI BİR DEĞER GİRİLDİĞİNDE OLUŞAN SORUNLARDAN BEN SORUMLU DEĞİLİM...

0.[2] rx:31dB
1.[4] rx:35dB
2.[6] rx:41dB
3.[8] rx:47dB
4.[10] rx:53dB
5.[12] rx:62dB
6.[14] rx:75dB

• Beğen
Tepkiler: cilgingazi ve sdx1

technoshark

technoshark

Üye
Paylaşım için teşekkürler arkadaşım ...

mesdi

Üye
teşekkurler

axi_efe

Üye
teşekkürler kardeşimmmm... ;)

GHOST_O.R.J

GHOST_O.R.J

Üye
ya benım alette degerler dogru fakat normalde ses cıkmıyo mesela bırı arasa yada saaat calarsa tam calıyo fakat mp3 actıgımda yada oyun actıgımda ses yok

Üst Alt