Samsung s8000 opera sorunu

• 2 Ekim 2012
  • 1013 Okunma
  • 2 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. merhabalar arkadaşlar size bir sorum olacak samsung s8000 marka telefonun kendi int. tarayıcısıyla int. girebiliyorum tarayıcı profili ayarlı yani fakat opera mini 4 indirdim opera kurluyor yazısız çıkıyor sonra internet ayarlarınızı kontrol edin diyor opera kurlumunu durduyor bolt indiridim oda aynı acaba opera tarayıcısının int. ayarları nasıl yani tarayıcı profillerinden girilen ayarlar nasıl olmalı internete bağlanamadığı için operayı kuramıyor sizce sorun nedir

Yazan: mausser
  2. arkadaşlar yokmu bilgisi olan

3. bak şimdi senin dediğine göre telefonun kendi tarayıcısından internete sorunsuz giriyorsan eğer indirdiğin diğer tarayıcıların çalışmama sebebi herhangi bir tarayıcıyı telefona indirdiğin zaman o tarayıcı kendine telefonun internetinden dosyalar indirir ve programı kurar eğer dosyayı indiremez veye eksik indirirse sendeki sorun ortaya çıkar bunun sebebi ise kullandığın internetin yavaş olmasıdır çözümü ise tarayıcıyı herhangi bir wifi ağıyla indirip tarayıcını kurmaktır ondan sonra zaten normal tarayıcındaki gibi sorunsuz kullanabilirsin

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
25/09/2018 - 17:43