samsung opera gmaps ve bolt sorunum var

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

metallica_42

Üye
    Konu Sahibi
samsung opera gmaps ve bolt sorunum var
merhaba arkadaşlar çok araştırdım ama sorunumu halledemedim samsung telefonumdan java sistemli opera bolt yani internetle alakalı ne programı varsa giremiyorum girince karşıma internet mevcut değil ağ hizmetleri kontrol diye bi yazı çıkıyor tabi ingilizce olarak. ama telefonun kendi tarayıcısı diğer java programlar hepsi çalışıyor internet ayarlarımda tamam öncedende giryordum sorun yoktu şimdi ne olduda giremiyorum bilgisi olan lütfen yardım etsin teşekkürler..

kadir.ozel2

kadir.ozel2

Üye
bolt kapanalı aylar oldu kardeşim.

metallica_42

Üye
    Konu Sahibi
bu ülkede herkes zaten geyik peşinde alay peşinde bu yüzden gerideyiz zaten bolt kapanabilir bundan herkes haberdar olmak zorundada değil. ama bazıları illa dalga gececek yer arıyor kaşınıyor burada sadece boltu sormadık operayı gmapsıda sorduk yani java sistemli uygulamalarda sorun olduğunu belirtmek için sorduk ama yoook beyefendi illa dalga gececek bolta takıldı usain boltmuş tabi konuyla bir bilgisi yok dalga amaçlı bolta takılıyor çünkü çözüm üretmek yemiyor malesef. yukarıda yazdık adam gibi dürüstçe yardım istedik illa küfürmü edelim. operada çalışmıyor ondada aynı yazı çıkıyor bilmiyorsan ya bilmiyorum de yada cevap yazma zaten böyle cevaplara ihtiyacımız yok.yazık çok yazık..

R.A.M

R.A.M

Üye
telefonu güncellemeyi denedinmi kardeşim belki yeni güncelleme çıkmıştır sorun halledilmiştir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt