Samsung s4 yetersiz alan sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

byburak28

byburak28

Üye
    Konu Sahibi
Samsung s4 yetersiz alan sorunu
Arkadaşlar telefonda gereksiz yere 8.09Gb bir şey yer kaplıyor çözemedim bunu nasıl temizleye bilirim yardımcı olurmusunuz?

UpOneTR

UpOneTR

Üye
format at :)

ANIL

ANIL

Admin
O alanı telefonun kendi uygulamaları kaplıyor root ile ancak hafızada yer açabilirsin.

byburak28

byburak28

Üye
    Konu Sahibi
tam olarak anlatamadım sanırsam telefonu aldığımda içerisinde 16 gb nin 8 gb si kullanılıyordu suanda cihazda bir şey gereksiz alan kullanıyor telefonda 200mb bos ve bunu neyin kullandığını bilmiyorum.

- - - Eklendi - - -

hiç bir şey yükleyemezken çalıştırmıyorda
format atarsam bütün ayarlarım gitmeyecek mi?

UpOneTR

UpOneTR

Üye
tam olarak anlatamadım sanırsam telefonu aldığımda içerisinde 16 gb nin 8 gb si kullanılıyordu suanda cihazda bir şey gereksiz alan kullanıyor telefonda 200mb bos ve bunu neyin kullandığını bilmiyorum.

- - - Eklendi - - -

hiç bir şey yükleyemezken çalıştırmıyorda
format atarsam bütün ayarlarım gitmeyecek mi?

ayarlarnda ne varki topu topu 1 saat surer taş çatlasa bence format at komple

byburak28

byburak28

Üye
    Konu Sahibi
ee oyunlarda gidecek :) anlamadığım sey su bütün oyunları cd ye taşı dedim yinede bir şey 7-8gb telefn hafızasını doluruyor nasıl bulabilirim onu

UpOneTR

UpOneTR

Üye
ee oyunlarda gidecek :) anlamadığım sey su bütün oyunları cd ye taşı dedim yinede bir şey 7-8gb telefn hafızasını doluruyor nasıl bulabilirim onu

dosya yonetici bi programla bakılabilir :)

byburak28

byburak28

Üye
    Konu Sahibi
ilk android telefonum ve yaşlandım eskisi gibi kafam basmıyor.yardımcı olabilirimisiniz

- - - Eklendi - - -

program ismi verebilirmisin ?

FenerbahceMKA

FenerbahceMKA

Üye
'EsFile Explorer' Yada 'Astro' File Managerlerin en popülerleridir..

AHKE

AHKE

Üye
telin ayarlardan kayıt yeri ayarına gel orda yazıyor neyin ne kadar yer kapladığı

byburak28

byburak28

Üye
    Konu Sahibi
Peki bu ciha içerisinde ki gereksiz programları nasıl temizlerim örneğin gmail programını

byburak28

byburak28

Üye
    Konu Sahibi
evet root daki leri silmek istiyorum gmail 7gb güncelleme indirmiş ve telin rootunda poker ve match3 diye oyunlar var silmek istiyorum

ANIL

ANIL

Admin
evet root daki leri silmek istiyorum gmail 7gb güncelleme indirmiş ve telin rootunda poker ve match3 diye oyunlar var silmek istiyorum

Uygulama yöneticisinden devre dışı bırakarak silebilirsin istersen.

byburak28

byburak28

Üye
    Konu Sahibi
Devre dişi birakiyorum ancak silmiyor kaldir seçeneği çikmiyor.

By_Casparov

By_Casparov

Üye
ilk android telefonum ve yaşlandım eskisi gibi kafam basmıyor.yardımcı olabilirimisiniz

- - - Eklendi - - -

program ismi verebilirmisin ?
ben veriyim x-plore işini görür. ama senn işin formatlık

By_Casparov

By_Casparov

Üye

Oyunlari tasiyinca data dosyalari tel hafizasinda kaliyor android kladorune baktinmi ne kadar dosya var icinde
orasına bişey diyemem o zaman katlanacaksın dstum. Ben ne one x ne de one da böyle hafıza sorunuyla hiç karşılaşmadm.

Üst Alt