samsung s4 mini hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

iskembilkagıdı

Üye
    Konu Sahibi
samsung s4 mini hakkında
arkadaşlar merhaba benim bir sorunum s4 mini ile ilgili. bir soru forum sayfası okudum ama gerçekten anlamadım . işim gereğince telefon çok önemli benim için . çünkü sipraişler alıyorum ve hasta yakınım var ama iletişimde sıkıntı yaşıyorum. bu yüzden acil yardım edebilirseniz gerçekten çok hayra geçicek...

sorunum şu samsung s4 mini kullanıyorum hattımda avea. ilk hattı kırdırdım şebeke öyle bi olduki hiç çekmedi taraftar hattı oldugu için dirrek micro satılmıyormus tekrar aynı hattan alıp kırdırdık ilk hattaki şebeke sorunum olmadı ama bu sefer başka bır sorunum oldu.

telefonum açık ve şebeke var ama kimse bana ulaşamıyor aveaya gittim lavbali şekikde bendede şebeke gidip geliyor dedi . bana ulaşamayanların şikayeti sitemi üstüne kontrol ettim şebeke gidip geliyor şebeke full ama bazen nete giricem çok ağır mobil veri çok ağır. bana ulaşamayanlar facebook tan veya bi şekil bana telefonumun kapalı olduğunu söylüyorhattı çıkar tak uçak moduna al falan hiç biri işe yaramıyor . telefonum nere üretimli bilmiyorum ama orjinal kutuda geldi güvenilir yerden evkurdan aldım.

ne yapmalıyım bilmiyorum telefonu garantiye göndersem micro hatlı telefonum yoktursorun aveadamı veya bır sey okudum bu gsm ayarı falan diye düzeliyomuş dediler ama aradım telefonumda yle bi ozellik bulamadım yada yerini bilmiyorum

bana yardım edecek veya bu sorunu olupta çzen arakdaşlar varsa beni bilggilendirirmi telefonu alalı 6 ay etti burnumdan getirdi yani kıracam parçalayacağım taksidi bitmedi ona yanıyorum :(

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Telefonla alakalı oldugunu sanmıyorum. Bende hattımı kırdırdım ama sorun yok yani hat kırılınca sorun oluşturmuyor.
Sorun avea ile ilgili olabilir Zaten internet ve çekim gücü en kötü operatör diyebilirim.
Telefondan şupheleniyorsan servise ver 2 günde cihaz in tamirini yapip geri veriyorlar (samsung tr icin gecerli)

• Beğen
Tepkiler: onuc0bir ve iskembilkagıdı

iskembilkagıdı

Üye
    Konu Sahibi
yok hat kırdırdım sebeke hiç çekmiyodu telefon grmuyordu . servıse telefonu bırakıcam galıba en son boyle olucak sanırım. konuyla pek bilgim yok yinede bir danışayım dedim :(

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
hat kesilirken çip zarar gormediyse sorun olmaz, bence avea ile ilgili bir sorun olabilir. Hattını taşıma seçeneğinide göz önünde bulundur bence :)

• Beğen
Tepkiler: iskembilkagıdı

iskembilkagıdı

Üye
    Konu Sahibi
ilkinde grmstu bır ay falan calıstı sonra calısmadı ıste tanıdıgım kım varsa avea rehber avea en son çare yanı ya hattaysa hata hat degscem telefondaysa satıp daha ucuz eskı puskuyle ama saglam bı telle ıdare edıcem gıbı

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Sorun cihazdaysa serviste sorun cozulur zaten ama avea deyince durup düşünmek laxim istanbulun göbeğinde bile düzgün çekmiyor :)

• Beğen
Tepkiler: onuc0bir ve iskembilkagıdı

iskembilkagıdı

Üye
    Konu Sahibi
orası oyle avea dedınmı dusuneceksın hemde baya bır dusuneceksın hızmet bakımından sıfır. bu konuyu bır avea bayısınde anlattım artist artist bana benımde sebekem gıdıp gelıyor dedı o hattandır hattan 1-2 gun ıcınde yıne gıdecem aynı muammelede ilgili yer nereyse şikayet edecem yada ağır konuşacam

bir kaç yerde telefonda eğer cihazda sorunvarsa Ayarlar>>diğer ağlar>>mobil ağlar>>şebeke modu>>yalnızca gsm bu işlemi uygulayarak düzeltebilirsin diyorlar ama ne derecede başarılı oldu bilmıyorum. yani aveanın evet hizmetide herşeyide sıkıntı ama 2-3 gun oncesıne kadar sıkayet gelmıyordu bana telefonun kapalı dıye bıde hep aynı saatlerde tlefonuma ulasılmıyor saat aksam 9 ile gece 2 arası genelde arayan ulasamıyorbu konu hakkında başka bilgisi olan arakdaşlar varmı :(

• Beğen
Tepkiler: onuc0bir
Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Hat taşımayı göz önünde bulundurun ama daha öncesinda başka bir(micro sim farklı operatör) ile testler yapın eğer benzer sorun varsa garantiye verin

• Beğen
Tepkiler: iskembilkagıdı

iskembilkagıdı

Üye
    Konu Sahibi
teşekkür ederim ...

Ayarlar>>diğer ağlar>>mobil ağlar>>şebeke modu>>yalnızca gsm

bunu yaptığımda şebeke fullendi veaynı hata bır iki gündür olmuyor . sanırımtelefonda sorun varmıs yorumlarınız için teşekkür ederim :)

Üst Alt