s4 şebeke gidip geliyor (ÇÖZÜM)

Sponsorlu Bağlantılar

HakanLJ

HakanLJ

Üye
    Konu Sahibi
s4 şebeke gidip geliyor (ÇÖZÜM)
Mrb. arkadaşlar iyi akşamlar aynı sorunu 1 hafta önceye kadar bende yaşıyordum telefon nette gezinme halinde şebeke gidiyordu . Kamerada iken telefon kapanıyordu daha doğrusu resetliyordu yeniden başlamaya çalışıyordu samsung yazısı çıkana kadar açılıyor sonra tekrardan resetliyordu . En ufak uygulamalarda bile bunu yapmaya başlamıştı . İşin kötü yanı şarjım %98 lerde iken bu yeniden başlatmayı yaptığında açıldığında şarjım %70 lere kadar düşüyordu (Açıldığında dediğim bataryayı söküyordum biraz bekledikten sonra takıp tekrar açıyordum tek o şekilde açılıyordu..)Biraz forumlarda vs. araştırma yaptım ve sorunun nedeni bataryada oluşan şişmeymiş. Benim bataryamda şişme yok demeyin çıkartın bi incileyin dikkatlice çünkü ufacık bir şişme bile olsa bu sorunları yapıyor . Bu sorunların en çok görüldüğü telefonlar s3,s3mini,s4,s4mini,note2,note3 benim bildiklerim . Bu sorunla alakalı yok hattı kestirince oluyor falan diyorlar alakası yok ben gittim aveadan micro hat aldım hala aynı sorun devam etti kestirme hatla bi alakası yok yani kendinizi kandırırsınız . (Tabi hattı kendiniz kestiyseni olabilir makas vs. ile ) Yani diyeceğim o ki tüm bu sorunların nedeni bataryanızdaki şişme , gidin bi batarya alın kafanız rahat olsun . Piyasadaki yan sanayi bataryaları önermiyorum adam akıllı samsung yetkili servisine gidin 60 TL ye aldım orj. batarya sorun ortadan kalktı . Sorunu kaldırmak için telefona hiç bir şekilde işlem yapmadım gittim batarya aldım taktım bu kadar artık o sorunları görmüyorum yaklaşık 11 saat oldu tıkır tıkır o sorunlardan iz bile yok . Sorunun ne oldugunu bilmeyenler için fotosunu atayım aklınızda olsun altta foto mevcut . iyi forumlar .

extra tags:
s4 telefon açılıp kapanıyor
s4 şebeke gidip gidip geliyor
s4 kapanma sorunu
s4 telefon sürekli açılıp kapanıyor
s4 şebeke sorunu
s4 şebeke kopması
s4 çekmeme sorunu

Üst Alt