Samsung S4 mini GT- i9190

Sponsorlu Bağlantılar

UpOneTR

UpOneTR

Üye
    Konu Sahibi
Samsung S4 mini GT- i9190
Bu model için resmi kitkat yayinlandi mi acaba ?
Sammobilden bir sey anlamadim :)
Yayinlandiysa bi yardimci olun yukleyelim ota dosyasini telefon dizinine atip guncellemeleri kontrol etsem bulur mu mesela ?

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye

Linkten rusya romunu indirip odin ile kurabilirsin.

UpOneTR

UpOneTR

Üye
    Konu Sahibi

Garantiyi nasil halletcez sorun olur mu ?

Ve kullanan var ise yorum yapar mi romda sıkıntı var mı birisine kurcam geri dönemk icin uğrasmak istemiyorum

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Kurabilirsin sorun yok. Zaten orj. rom garantide

Birisi510

Birisi510

Üye

Linkteki dosyanın içerisinde 4 adet dosya var. Gördüğüm diğer S4 Mini Rusya 4.4.2 Kitkat Rom'larından daha küçük boyutta siz denediniz mi? Sorun yaşamak istemiyorum.

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Linkteki dosyanın içerisinde 4 adet dosya var. Gördüğüm diğer S4 Mini Rusya 4.4.2 Kitkat Rom'larından daha küçük boyutta siz denediniz mi? Sorun yaşamak istemiyorum.

Yükledim sorun yok.
Sammobilden tek parça indirebilirsin.

nanotex

nanotex

Üye
Bahadır ben servise gittiğimde kabul etmediler telefonu. Rootlamışsın diyor, hayır dedim orijinal rusya romunu yükledim. Anlamıyorlar müdahalede bulunmuşsun sisteme garanti dışı diyorlar. Orijinal tr romunu yükleyip gidicem ama onu da yükleyemiyorum :)

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Bahadır ben servise gittiğimde kabul etmediler telefonu. Rootlamışsın diyor, hayır dedim orijinal rusya romunu yükledim. Anlamıyorlar müdahalede bulunmuşsun sisteme garanti dışı diyorlar. Orijinal tr romunu yükleyip gidicem ama onu da yükleyemiyorum :)

Root yaptıysan stock yüklesende sayaç artmış oluyor zaten :)

Birisi510

Birisi510

Üye
@Bahadir_fb Knox sayacı 4.4.x yani Kitkat'larda olmuyor muydu? Benim 4.2.2 JB ama bende var. Bir de Knox sayacını devre dışı bırakınca sıfırlanıyor mu? Orasını ben tam olarak anlamadım.

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
@Bahadir_fb Knox sayacı 4.4.x yani Kitkat'larda olmuyor muydu? Benim 4.2.2 JB ama bende var. Bir de Knox sayacını devre dışı bırakınca sıfırlanıyor mu? Orasını ben tam olarak anlamadım.

Son güncelleme ile sayaç eklendi roma ve devre dışı bırakılamıyor.

• Beğen
Tepkiler: Birisi510

Üst Alt