Yardım Dikkat!!! Samsung i9190 S4 mini

Sponsorlu Bağlantılar

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
CM var :ehe

iamhasandogan

iamhasandogan

Üye
yahu arkadaş romu kaldırdım hiç bir sıkıntı yok öorjinal versiyonu yükledim sammobile'dan neyse sonra youtube yi indiremiyorum telefonda youtube yok ya :S

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
yahu arkadaş romu kaldırdım hiç bir sıkıntı yok öorjinal versiyonu yükledim sammobile'dan neyse sonra youtube yi indiremiyorum telefonda youtube yok ya :S
Bekle google play güncellensin baktın cihazının uyumsuz olarak gördüğü için yükleyemiyorsunuz
Eğer gelmez ise apk olarak yükleyin

iamhasandogan

iamhasandogan

Üye
Bekle google play güncellensin baktın cihazının uyumsuz olarak gördüğü için yükleyemiyorsunuz
Eğer gelmez ise apk olarak yükleyin

google play komple güncellendi ilk başta belirteyim orjinal sistemi yükledikten hemen sonra root sistemini yükledim herşeyi güncelledim youtube da telefonda yüklü değildi ben yüklemeye çalıştım olmadı şimdi bir daha sil baştan mı yapıcam :S

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
google play komple güncellendi ilk başta belirteyim orjinal sistemi yükledikten hemen sonra root sistemini yükledim herşeyi güncelledim youtube da telefonda yüklü değildi ben yüklemeye çalıştım olmadı şimdi bir daha sil baştan mı yapıcam :S
Apk ile yükle komple sıfırlamaya değmez

iamhasandogan

iamhasandogan

Üye
bişi soracağım ortalıkta miui ile ilgili bi program dolaşıyormuş bununla ilgili bilgisi olan varmı

snapdroid

snapdroid

Üye
Miui ios görünümlü rom. Çakma aypon cihazlarda kullanılması gerekir. S3 minide miui v7 olsa kuracam.

iamhasandogan

iamhasandogan

Üye
Miui ios görünümlü rom. Çakma aypon cihazlarda kullanılması gerekir. S3 minide miui v7 olsa kuracam.
peki böyle birşeyi kursam herhangi bi sıkıntı yaşarmıyım şuan rootlu telefonum miui kursam rottlu halinden daha ii performans falan gösterir mi ??

byAndroid

byAndroid

Üye
peki böyle birşeyi kursam herhangi bi sıkıntı yaşarmıyım şuan rootlu telefonum miui kursam rottlu halinden daha ii performans falan gösterir mi ??
Miui önermiyorum görsellik çok güzel ama ram yetmiyor cihaz çok yavaşlıyor

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
yüklersen sıkıntı çıkabilir
yani samsung un orijinal yazılımı olmadığı için bazı özellikler gidebilir veya düzgün çalışmayabilir
genelde sorunsuz olurlar ama bi ihtimal

miui bi arayüz isimi ve başka cihazlara romsuz da kurulabiliyor (direk launcher ile)
MUIU de benden daha iyi olan @teknolojibaronu yardımcı olabilir

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
yani samsung un orijinal yazılımı olmadığı için bazı özellikler gidebilir veya düzgün çalışmayabilir

miui bi arayüz isimi ve başka cihazlara romsuz da kurulabiliyor (direk launcher ile)
No support anyone :) Artık yardım işleri ile ilgilenmiyorum midemi bulandırıyor.

snapdroid

snapdroid

Üye
biri miui v7 portlayabilirmi s||| mini i8190 yanina o.c kernel ve 1024 mb ram eklerse ;)

iamhasandogan

iamhasandogan

Üye

No support anyone :) Artık yardım işleri ile ilgilenmiyorum midemi bulandırıyor.

:) :) hayırdır neden mideni bulandırıyor ayrıca neden cezalısın ??
bilmem ama belki sizlere saçma gelebilir atıyorum Blackberry ve WP OS işletim sistemini android telefonlara yükelenebilir mi ? launcher olmayacak bir şekilde

snapdroid

snapdroid

Üye
:) :) hayırdır neden mideni bulandırıyor ayrıca neden cezalısın ??
bilmem ama belki sizlere saçma gelebilir atıyorum Blackberry ve WP OS işletim sistemini android telefonlara yükelenebilir mi ? launcher olmayacak bir şekilde
Pc işletim sistemleri mevcut.
Ama onlari bilmiyom. Bazi htc ler wp va androidi caliatirabilio

Üst Alt