Samsung s4 geri verdim iPhone 5 aldım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Türe

Türe

Üye
Konuya gelince.Senin telefondaki yazılım birşekilde bozuk çıkmış.Geri vermek yerine aldığın yere değiştirmeye gidebilirdin.

iPhone 5 de S4 den daha kötü bir cihaz, biraz zarara geçmişsin.

Satarken daha kârlı ama evet özellik olarak baya baya düşük.

PriZm

PriZm

Üye
Rehberin geç açılması sorunu Touchwiz 4.5 + olan bütün telefonlarda var.Kanıtıda var.Kimse inkar etmesin.

Ama AOSP da öyle hızlı ki :naughty:

• Beğen
Tepkiler: Türe
PriZm

PriZm

Üye
Senin aldığın S4 sorunluydu.Bak ihtimal vermiyorum bile.Direkt sorunlu diyorum.

Neyse hayırlısı neyse o olsun.

:locked:

StaLKeR-190E

StaLKeR-190E

Üye
bende ilk başlarda elime aldığım android telefonlar kitleniyodu sonra dan alıştım kullanmaya. belki sende de öle olmuştur

fk555897

fk555897

Üye
Ben S4'ü inceledim iPhone 5 bence daha iyi bir telefon. S4'ün kullanımı biraz sıkıntılı.

• Beğen
Tepkiler: kennyglass

i_miss_you

Üye
teknoloji şans işidir. aynı üretim bantında üretilmelerine rağmen kiminin cihazında sorun olmazken, kiminin ki bozulur durur...

aynı markanın ürünlerini aldığımız evimizde; buzdolabından sorun yaşamışken, çamaşır mak. tvde sorun yaşamamıştık....

Peocawe

Peocawe

Üye
Arkadaş Apple'ın gizli ajanı. :ehe

• Beğen
Tepkiler: ~N.A.W.Y~
slhtnr

slhtnr

Üye
Evet arkadaşlar samsung s4 den ağzım yanmasından dolayı s4 verdim iphone 5 aldım.
nfs most wanted oyununu yükledikten sonra boot ekranında kalması ve donmalarından dolayı samsung s4 ü geri verip iphone 5 32 gb lik olanı aldım. ve şu an da cihazdan memnunum.

hayatini hatasini yapmissin farkinda deilsin s4 ün sadece ekrani yeter iphone 5 e :) hatta benim galaxy s advance var onun ekrani bile iphone 5 in ekranindan daha canli ve güzel :) napalim kardes yapmissin bi hata ama kucuk bir hata deil inan..

Febris

Febris

Üye
Dogru bir karar olmus tertemiz iphone a gecmek :) ama teleefonu bire bir degisim yaptirsaydin s4 u alacaginda sorun olmasi uzak bir ihtimaldi

PriZm

PriZm

Üye
Daha yeni fark ettim.Bu konunun Android bölümü ile ilgisi ne? Android ile alakası olmaktan çıkmış.Kilitlenirse yada iPhone bölümüne taşınırsa daha iyi olur.

ultraslan_66

ultraslan_66

Üye

Bence sen cihazi bilmiyorsun. :oke: S3 de kronik sorun istedigin adama sor butun senkronizasyonlar kapali sadece gmail ve sim hesaplarim var 152 kisi. Daha da bisey demiyorum

S3 u bilmiyorum ama s4 te suanlik sorun yok butun senkronizasyonlar acik. S4 te duzeltmisler galiba :)

tapatalk

tapatalk

Üye
Nature ux v2 nin contacts ve dialeri degisik heralde

Batuhan Apatay

Batuhan Apatay

Üye
Apple daki rahatlık hangi telefonda var. Boş boş konuşuyorsunuz. Android android diye övüyordunuz diye gittim o zamanlar S2 iyiydi; s2 aldım. Hiç memnun değildim. S3 ün yeni çıktığı zamanlardı. S3 ü de denedim hoş o zamanlar. S2 göre daha iyi tabi. Ama hiç biri bi apple ile karşılaştırılamaz bence. Yok kısıtlıyor kullanıcıyı yok bilmem ne. 2000 Tl telefona veren adam 3-5 lira versin de oyun alsın yani. Apple fanı diceksiniz şimdi. Ben 2 sistemi de denedim. Android çileden çıkarırdı ios tek bi sorun bile yok bence.

PriZm

PriZm

Üye
Apple fanı diyeceğiz çünkü öylesin.Bunları burada değil kendi forumunda yada bir "androidden pişman olanlar derneği" ne falan yaz bir yararı olur.

• Beğen
Tepkiler: Penci Hoca
Symbianize

Symbianize

Üye
Bence her ikisinin kendine göre avantajları var tartışmak yersiz

mqeen

mqeen

Üye
Ne yapmışsın ya fıstık gibi teli iphone 5 ile değişmişsin yanlış yapmışsın valla. Şaka gibi :)

• Beğen
Tepkiler: Penci Hoca
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt