SAMSUNG S3353 (Ch@t 335) Destek ve Paylaşım Konusu

Sponsorlu Bağlantılar

groo

Üye
benim derdim internetten müzik dinlemek. fizy için flash player gerekli eger flash player olmuyorsa netten müzik dinleyebilcegimiz yada indirebilcegmiz uygulama var mı ki ?

• Beğen
Tepkiler: beko_heko

GSCASSİO

GSCASSİO

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar istekleriniz warsa gönderebilirsiniz :heyo:

reddghost

reddghost

Üye
benim derdim internetten müzik dinlemek. fizy için flash player gerekli eger flash player olmuyorsa netten müzik dinleyebilcegimiz yada indirebilcegmiz uygulama var mı ki ?

Tekrar baktım, bu telefona uygun flash player bulamadım. Online müzik dinleyebileceğimiz uygulama var mı bilmiyorum, eğer bilen bi arkadaş varsa yardımcı olursa sevinirim. Ama buna uygun böyle bir uygulama olduğunu düşünmüyorum açıkçası.

GSCASSİO

GSCASSİO

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar indirebileceğimiz site var

groo

Üye
tesekkurler

GSCASSİO

GSCASSİO

Üye
    Konu Sahibi
telden operayı kurun adres satırına
yazın

sek810i

Üye
Arkadaşlar İnternetten indirdiğimiz uygulamalar nereye kaydoluyor bu telefonda?
Kafayı yemek üzereyim. Mesela google map ve opera mini'yi indirip defalarca kurdum. indirdikten sonra ilk kurulumda uygulamaları güzel kullanıyorum. ama kayıt yerini bir türlü bulamadığımdan tekrar kullanamıyorum.
Kısaca: indirilen uygulamalar nereye kayıt oluyor?

Teşekkürler :)

life3407

Üye
Dün telefona kılıf ararken linkteki ürünü gördüm ve aldım. Bu gün elime geçti. 3 adet ekran koruyucu film ile beraber istediğiniz renkte 3 adette kılıf gönderiyorlar. Daha önceki telefonlarım da hiç kılıf kullanmamıştım tak çıkart işini oldum olası sevmedim. Kılıf telefonu daha iyi kavramanızı sağlıyor güzel yumuşak bir dokusu var.Film ise telefon ekranının olmazsa olmazı şu an telefon zırhla kaplı gibi tavsiye ederim.

Bu arada yanlış anlaşılmayı önlemek adına google'da telefon modeli ile aratırsanız bu kılıfı satan başka bir kaç kişi daha var. Satıcı ile alışverişim dışında hiç bir alakam ve tanışıklığım yok.

• Beğen
GSCASSİO

GSCASSİO

Üye
    Konu Sahibi
Kafayı yemek üzereyim. Mesela google map ve opera mini'yi indirip defalarca kurdum. indirdikten sonra ilk kurulumda uygulamaları güzel kullanıyorum. ama kayıt yerini bir türlü bulamadığımdan tekrar kullanamıyorum.

Üzgünüm Sadece Yüklüyo kaydetmiyo bu sadece BOLT ta oluyo..

sek810i

Üye
dedigim gibi fiyatina gore iyi telefon oldukca hizli kapsamli hatta google maps ta kurdum destegi gozukmese de kusursuz calisiyor, browser olarak opera kullanin yoksa durmadan bellek dolu hatasi alirsiniz.

opera ve google maps'ı nasıl kurdunuz, nereye kaydediyor ayrıntılı anlatır mısınız?

emre_shiwa

emre_shiwa

Üye
Dün telefona kılıf ararken linkteki ürünü gördüm ve aldım. Bu gün elime geçti. 3 adet ekran koruyucu film ile beraber istediğiniz renkte 3 adette kılıf gönderiyorlar. Daha önceki telefonlarım da hiç kılıf kullanmamıştım tak çıkart işini oldum olası sevmedim. Kılıf telefonu daha iyi kavramanızı sağlıyor güzel yumuşak bir dokusu var.Film ise telefon ekranının olmazsa olmazı şu an telefon zırhla kaplı gibi tavsiye ederim.

Bu arada yanlış anlaşılmayı önlemek adına google'da telefon modeli ile aratırsanız bu kılıfı satan başka bir kaç kişi daha var. Satıcı ile alışverişim dışında hiç bir alakam ve tanışıklığım yok.

s üpermiş ya alayım ben de :)

shagrot

Üye

dostum oyunlara kaydoluyor. Oradan girip tekrar kullan

Alisa7

Üye
Telefonu yeni aldım ayarlarımı yaparken Edge bağlantısı kuruldu bir daha da kapatamadım. Sol üstteki E simgesi sürekli aktif, nasıl kapatabilirim?

life3407

Üye
Telefonu yeni aldım ayarlarımı yaparken Edge bağlantısı kuruldu bir daha da kapatamadım. Sol üstteki E simgesi sürekli aktif, nasıl kapatabilirim?

Telefondan simgeyi kaldıramıyorsunuz. İnternet hizmeti almak istemiyorsanız operatörünüze tel. açıp internet hizmetini kapattırmak istediğinizi belirtiyorsunuz. Simge ancak bu işlemden sonra kayboluyor.

emre_shiwa

emre_shiwa

Üye
s üpermiş ya alayım ben de :)

tuş takımını korumaya gerek yok mu ama sizce ?
telefonun ön tarafı cepteyken sakata gelebilir :d

----------Eklendi @ 14:16:57 ---------- Yazıldı @ 14:16:34 ----------

Telefondan simgeyi kaldıramıyorsunuz. İnternet hizmeti almak istemiyorsanız operatörünüze tel. açıp internet hizmetini kapattırmak istediğinizi belirtiyorsunuz. Simge ancak bu işlemden sonra kayboluyor.

arkadaşn tlefonunda tam aksine E işareti çıkımyor hiç :p

• Beğen

Alisa7

Üye
arka planda edge veya gprs açık değilse sorun değil simgenin bi zararı yok.. bana bağlantıyı kapatamamışım gibi geldi.. ilk defa samsung kullanıyorum

life3407

Üye
arka planda edge veya gprs açık değilse sorun değil simgenin bi zararı yok.. bana bağlantıyı kapatamamışım gibi geldi.. ilk defa samsung kullanıyorum

işaretin çıkıyor olması bağlantıda olduğunuz anlamına gelmiyor. Telefonunuz 3g desteklemiş olsaydı 3g işaretini görecektiniz. Servis sağlayıcınızdan Edge hızında internete bağlanabileceğinizi gösteren bir işaret sadece. Ben kendi internet ulaşımımı kapattım o yüzden bu işaret görünmüyor. Az önce kardeşiminkinide kapattırdım işaret onda da kayboldu. İşareti kaybetmenin tek yolu bu maalesef. Daha önceki telefonumda nedenini anlayamadığım bir şekilde internet bağlı kalmışım bu yüzden yüklü miktarda para ödemiştim interneti tamamen kapatmamın sebebi bu aletlere güvensizliğim.

• Beğen
GSCASSİO

GSCASSİO

Üye
    Konu Sahibi
Ya arkadaşlar benim teli köpükle temizlemiştim telefonun herşeyi normal ama ekran bembeyaz oluyo ses var görüntü yok arama yaplyo konuşuluyo ekran bembeyaz:vur:vur:vur:vur:vur

Alisa7

Üye
bugün dışardayken fark ettim; Edge ile internete bağlanırken E simgesi kırmızı oluyor, bağlantı yokken gri renkte kalıyor (yeni alanlar için bilgilendirmek istedim). bu telefonu almamın iki sebebi var, birincisi nokia'nın iğrenç alarm sesi kalitesi -ki o sesle sinekler bile uyanmaz yaa- ikincisi de mobil fotoğraf paylaşımı. Alarm sesinden şikayetim yok, çok şükür kurtuldum o sorundan. Asıl kullanma amacıma gelince, ben dışardayken fotoğraf çekip bu fotoyu Facebook'tan paylaşmak istiyorum bugün Bolt'tan denedim yapamadım. Çektiğim fotoyu Facebook'tan en kolay nasıl paylaşabilirim? Oluşturduğum yeni albüme fotoğraf eklemek ve bu foto için caption yazmak da önemli benim için. Bana yardım eder misiniz lütfen?

E simgesi ile ilgili yardım eden herkese teşekkür ederim, bu kadar hızlı cevap beklemiyordum, süpersiniz ;)

Üst Alt