SAMSUNG S3353 (Ch@t 335) Destek ve Paylaşım Konusu

Sponsorlu Bağlantılar

GSCASSİO

GSCASSİO

Üye
    Konu Sahibi
SAMSUNG S3353 (Ch@t 335) Destek ve Paylaşım Konusu
SAMSUNG S3353 Hakkında Bilgi Verebilecek Arkadaşlar Kullananlar Yorum Yazabilir mi Bu Telefonla Çekilmiş Fotoğraflar Gönderebilir Tecrübelerini Paylaşabilirler ..:sarıl:

• Beğen
Tepkiler: alexsandır, lavbali, malianus33 ve 1 kişi daha

yaserkan

Üye
guzel oyun yok fakat kendın yuklersın.8gb kadar bellek.guzel telefon ılerme tusları dokunmatık.

• Beğen
Tepkiler: alexsandır
karizma927

karizma927

Üye
teşekkürler sağolasın =)

• Beğen
GSCASSİO

GSCASSİO

Üye
    Konu Sahibi
tEşekkürler Sağol Ama Ses Kalitesi Kamera Kalitesi Falan Nasıl Çekilmiş Resimler Varsa Bi Zahmet Paylaşır mısınız Konu Canlandıralım Lütfen :))

• Beğen

wwwrwww

Üye
telefnu dün aldım çok iyi diyemem ama 300 liraya böle bi telefonda kaçmaz diyeblrm özllikle çok sık mesajlaşıyosan.) kulaklıktan sesi çok güzel ama dışa vermede o kadar iyi diyemem..s java uygulamasıda yükledim mesela snaptu yu yükledim problem yok sms kapasitesi 1000...

• Beğen
GSCASSİO

GSCASSİO

Üye
    Konu Sahibi
Peki Kamera Ve Telefonun Çekiş Gücü :D Nasıl Yani Kapalı Yerlerde Konuşurken falan ses Gidiyor mu Cızırtı Falan Çekilmiş Foto Koyalım Lütfen Çok Zor Değil

--------------- Ekleme ---------------

Dİğer Arkadaşlar nerde Ya maxicep Ailesi Bu kadar Mı

• Beğen
GSCASSİO

GSCASSİO

Üye
    Konu Sahibi
İşte S3353(CH@T) Resimleriii

• Beğen
GSCASSİO

GSCASSİO

Üye
    Konu Sahibi
nASIL Forum Burası Ya Yardımlaşma Yok Ne yok Almış Başını Gİdiyor Şikayetçiyim ya 500 kişi bakmış İnsan Gibi 1 tane Foto Koyan Yok

• Beğen

Yağmur

Üye
konuyu yeni gördüm... foto kalitesi kötü video daha kötü sadece mesajlaşmak için alacaksanı< alın ben öyle yaptım... ses kalitesi hızı oldukça iyi fakat kamerasını beğenmedim gerçi bu fiyata bu kadar olur ama şimdi alırmısın deseler almam çünkü herhangi bir uygulama oyun falan bulamıyorum :(

• Beğen
GSCASSİO

GSCASSİO

Üye
    Konu Sahibi
aRKADAŞLAR çEKİLMİŞ fOTOGRAFLAR-OYUNLAR-UYGULAMALAR HEPSİ YAKINDA SİZLERLE...

• Beğen
zinedine_zidane

zinedine_zidane

Üye
Bekliyoruz :D

GSCASSİO

GSCASSİO

Üye
    Konu Sahibi
İste S3353 (Chat 335 ) Fotograf Çekimleri

Gece Çekimi

Yakın Çekim(Kitaptan)

Yine Yakın

Güneşe Karşı Gün Işıgı Modu

Öylesine

...

Focussss

Ford Focusss

Gün Işığı

ikindi Vakti

:oke:ArKadaşlar Ben Ekledim dewamı Gelecektir Sizlerdende Bekliyorum..

Saygılar..

.BlueTR

.BlueTR

Üye
ana topikmi :D

GSCASSİO

GSCASSİO

Üye
    Konu Sahibi
Başlık Düzeltilmiştir .. Hadi Arkadaşlar Dewam Lütfen

zinedine_zidane

zinedine_zidane

Üye
Fotograflardan çok kullandığımız uygulamalar ve oyunları paylaşalım. Bu tele java uygulama nasıl yükleniyor kies'ten mi?

esgok

Üye
Bende aldım kamera video çok kötü

GSCASSİO

GSCASSİO

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Fotoğraf Kaiitesi Kötü değil Güzel Ama Video Vasatın Altında...

--------------- Ekleme ---------------

Buyrunnn arkadaşlar sıcacık Oyun we Uygulamalar

:naughty::naughty:

zızzz

zızzz

Üye
hocam bu telefonu turkcell bize hediye etti ayda 5 tl ye bahar kampanyası ile kamu tarifesi ile bizdeki beyaz ama siyahıyla değiştirme gibi bir durum olabilir biraz kurcaladım da java filan yükleyeyim dedim yükledim de ama 500 mb tan büyük uygulamaları çok büyük diye uyarıyor java bellek yetersiz diyor bunu arttırmanın yolu var mı acaba
ben araştırdım sadece java ile ilgili bir kod buldum onu da şimdi hatırlamıyorum java bilgilerini gösteriyor başka bi işe yaramıyor bir kodu da yazınca java uygulama yüklenmesini kapatıyor bir daha yazdın mı açılıyor bunu kodla mı yapmak lazım yoksa başka bir yolu var mı? şimdiden cevaplayan teşekkürler.

Kerim.

Kerim.

Üye
arkadaşlar bu telefonda kaç adet tema var?:allalla:

GSCASSİO

GSCASSİO

Üye
    Konu Sahibi
zızzz Hocam Öncelikle Ewet Öyle Bir Durum War ort.500 kb tan fazla uyglamaları Çok Büyük Dosya Diyor Bilmiyorum Çözümü War mı Ama O Kod Ne oluyo Bilgilendirirseniz Sewinirim_______kerim336 Arkadşm 3 Adet Tema War Normal Bi Teması War 2.si Yeşil Siyah Macera Teması War 3.ise Çizgi Film Teması War :op:

Üst Alt