SamSung s3 mini gt-18190 recovery mode Açılmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

yesilaygunes

yesilaygunes

Üye
    Konu Sahibi
SamSung s3 mini gt-18190 recovery mode Açılmıyor
Bir tane SamSung s3 mini gt-i8190 telefon var yeni yiğenim ekran kilidini sayısız kere oynayınca gmail şifresi istedi. gmail şifresini de bilmiyorum. Ses yükseltme, Home tuşu, Power (açma) tuşu kaç kere beraber aynı anda bastım. Batarya yı çıkardım taktım recovery mode denilen menüye ulaşamadım.
Ses yükseltme yerine Ses indirme - home, Açma tuşuna bastığımda farklı bir menü çıkıyor ve telefon öylece duruyor.Sanki donuyor tuşlar çalışmıyor o menüde. sanki yeni işletim sistemi yüklememi bekliyor gibi bekliyor. do not turn off target diyor

internette recovery mode için hep aynı yöntemle girmeyi söylüyor ama girmiyor
Samsung S3 mini recovery mode neden açılmıyor.

Son düzenleme:

Birisi510

Birisi510

Üye
Aynı anda değil de sırasıyla hiçbir tuşu bırakmadan önce ses arttırma sonra home (Ev) tuşu en son olarak güç tuşuna basarsan ulaşabilirsin.

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
okadr tele rom mom attım bu s3mini bi sorun çıkardı logoda takılıor habire başlatıyor herşeyi denedım 15 defa stock attım paramı denedım olmadı wıpe tar denedım olmadı ne yaptıysam olmadı sadece dowlad mod açılıyor nolmuş olabilir acabahiçbiyerde bulamadım sorunu accayip ayar oldum ilk defa boyle bişiyle karsılasıyorum

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Ses açma , home ve uyu uyan (power) tuşuna aynı anda ekrana yazı gelene kadar basılı tut ve bırak eğer normal olarak açılırsa google playden quickboot adlı uygulamayı indip recovery e sistemden ulaş eğer recovery un silinmiş ise odinden en güncel recovery kur

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
kardeşim telefon sadece dowload moda gırıor herşeyi yukledım param wıpe 21 stock rom

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
ozaman odinden recovery yükleyin bende de olmuştu (yani farklı bir recovery eğer kullandığınız recovery sorunluysa böyle sorunlar oluşabilir
örneğin twrp (s3 mini ye var mı bilmiyorum ben hep cwm kullandım)

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
kardeşim recovyr de yukledım herşeyi denedım

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
hangi recovery yi

MrSapling

MrSapling

Üye
Merhabalar. hajkhanx33 nickli arkadaşın yaşadığı problemin aynısını yaşıyorum arkadaşlar. s3 minide recovery modda dahil hiç bir şey açılmıyor. Sadece download mod açılıyor. Başka başka odinler denedim romlar denedim ama olmuyor. Sürekli açılış ekranındaki Samsung yazısı gelip gidiyor. Bu arada model numaram I8200Q sizden farklı olarak. Sorunun çözümünü lütfen paylaşın.

varan74

Üye
Ben de aynı sorunu yaşıyorum WIPE_I8190.tar.md5 PARAM_I8190.tar.md5 flashladım stock rom yükledim maalesef samsung logosunda takılıyor ve sürekli yeniden başlıyor. Yardım lütfen...

yasiraa

Üye
arkadaşlar benimde telefon I8200Q model. bende aynı sorunları yaşıyorum. Download moda giriyor ama recovery moda girmiyor. odin ile yazılım atayım dedim odin ile yazılım veya recovery atayım dedim complete(write) operation failed diye hata veriyor. orjinal yazılım ama o da hata veriyor. bug ta kaldım ne yapmak lazım şimdi

Üst Alt