Samsung s 8500 wave mi?HTC Desire mi? acil:(

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

campsnac1

Üye
    Konu Sahibi
Samsung s 8500 wave mi?HTC Desire mi? acil:(
selam arkadaşlar..wave i biliyorum..bana göre şuan eksiği ebuddy ve facebook online chat..uygulamalar ise yavaşta olsa artıyor..
htc desire..android..
eksileri altıları ile yazarsınız...???şimdiden teşekkürler...

• Beğen
Tepkiler: M3L!H

M3L!H

M3L!H

Üye
HTC Desire. Samsung Wave'de Oled'lerden Super Amoled ekran yapısına sahip olduğundan ekran yanma olayı fazlaymış. Bir çok kişi şikayetçi. Ben Wave kullanmıyorum. Wave almak istiyordum fakat, bunu duyduktan sonra wave'den vazgeçtim..

byMaMe

byMaMe

Üye
kardeş şuan wave kullanıyorum normalde nokia dan şaşmayan biri olarak söylüyorum gerçekten de wave bu fikrimi değiştirdi telefon süper iphoneden daha güzel hızlı ses süper kamera süper ve bada os geliştikçe telefon daha da güzelleşiyor tavsiyem samsung gt s8500 wave

campsnac1

Üye
    Konu Sahibi
forumlarda çoğu kişi wave den şikayetçi özellikle garip olumsuz örnekleri veriyorlar..
ama kullanan arkadaşlarım ise süper diyor..hiç bir şikayetim yok diye..heral forumlarda okudugum olumsuz yorum yapan kişiler telefondan anlamıyorlar? :)
htc desire ise çok merak ediyorum..eminim güzel telefon ama?bi eksisi eksiği acaba..??

badadestek

badadestek

Üye
Elektronik şans işi. Ekran yanma, kemra bozulma, vs.. vs... içinden ne geçiyorsa onu al bende herhangi bir sorun çıkmadı şuana kadar..

silver021

silver021

Üye
samsung wavein tek kusuru uygulama platformunun hiç gelişmemesi. ancak android öyle bir cihaz değil. her türlü marketten istediğini bulabilirsin. ancak nitekim taş gibi cep telefonu istiosan sağlamlık açısından samsung wave derim.
ayrıca anroid istiorsan galaxyside düşünebilirsin.

campsnac1

Üye
    Konu Sahibi
galaxy bütçemi aşıyor..peki htc desire için ne diyorsun? silver021...

silver021

silver021

Üye
galaxy bütçemi aşıyor..peki htc desire için ne diyorsun? silver021...

HTC HD2 yi inceleme fırsatım oldu şu ana kadar. Malesef desire böylemidir bilemiorum ama sonuçta aynı platformdalar. bence çok iyi bir PDA. Interneti waveden daha hızlı.
samsung wave pek PDA özelliği taşımıor. Donanımsal anlamda ikiside aynı kulvarda. Bada OS başarılı tam teşekkürlü bir sistem niteliğinde değil. Diğer taraftan HTC desireın ise gelişmiş bir sistemi olduğu yönünde. Tabikide karar senin elbette. Ama wave sorunsuz kusursuz geldi. bir eksiğini göremedim şu ana kadar. HTC de iyi marka. Karar senin. Karşılaştırma yapmak zor.

campsnac1

Üye
    Konu Sahibi
wave ile desire arasında tahminim 100 200tl fark var..wave in uygulamaları yaklaşık 1500..htc ise dev bir android..:) yani facebook online chat..ebuddy.msn.tüm siteler de flash ile video izleme var?
vodefona getircekmiş yılbaşına kadar heral...

senam38

Üye
bende wave kullanıyorum allah nazarlardan saklasın çok şükür diğer arkadaşların yaşadığı sorunlar bendede yok şans biraz ama daha 1 ay öncesine kadar bada storedeki uygulama sayısı 1000 civarı iken şuan 1500 civarı sürekli büyüyor yani karar senin ama wave cidden bir teknoloji harikası süper birşey tavsiyem sana wave al kamera dokunmatik hız süper

:::burak:::

:::burak:::

Üye
HTC Desire. Samsung Wave'de Oled'lerden Super Amoled ekran yapısına sahip olduğundan ekran yanma olayı fazlaymış. Bir çok kişi şikayetçi. Ben Wave kullanmıyorum. Wave almak istiyordum fakat, bunu duyduktan sonra wave'den vazgeçtim..

dostum suanda cogu telefon artik amoled ekran n8 galaxy s htcnin bazi modelleri simdi herkesde sorun var demek olmuyor yalniz burda enteresan olan neden bu olay wavede patlak verdi

campsnac1

Üye
    Konu Sahibi
bir arkadaşım da vardı wave kullandım...süper telefon...ama uygulaması çok yavaş ilerliyor:(
üste 100 200tl koyup htc desire almak daha iyi değil mi?android yani...?

senam38

Üye
dostum suanda cogu telefon artik amoled ekran n8 galaxy s htcnin bazi modelleri simdi herkesde sorun var demek olmuyor yalniz burda enteresan olan neden bu olay wavede patlak verdi
arkadaşım tebrikler çok iyi bir konuya değindin şuan piyasaya çıkan bir çok model oled ekran yani bu sorun bir çok cihazda olacak anlamına geliyor nokia htc samsung gibi markalara yani çok abartmayın bu sorunu:oke::oke::oke:

silver021

silver021

Üye
arkadaşım tebrikler çok iyi bir konuya değindin şuan piyasaya çıkan bir çok model oled ekran yani bu sorun bir çok cihazda olacak anlamına geliyor nokia htc samsung gibi markalara yani çok abartmayın bu sorunu:oke::oke::oke:

adam akıllı kullanırsan sorun olmaz ya.
açıpta 12 saat aralıksız oyun oynarsan yanar yani. :D
birde wavein işlemcisi çok kuvvetli ancak onun dezavantajı yaydığı ısı.
aslında bu ısının ekranları kötü etkilediğinden kuşkulanıorum :hmmm
Olabilir ne malum.

--------------- Ekleme ---------------

bir arkadaşım da vardı wave kullandım...süper telefon...ama uygulaması çok yavaş ilerliyor:(
üste 100 200tl koyup htc desire almak daha iyi değil mi?android yani...?

aynı nitelikte uygulamayı onada yükle oda aynı hızda çalıştırır. yani oda 1ghz ki ne değişicek. :D

campsnac1

Üye
    Konu Sahibi
Olabilir ne malum.

aynı nitelikte uygulamayı onada yükle oda aynı hızda çalıştırır. yani oda 1ghz ki ne değişicek. :D
bada sistemi uygulama sayısı diyorum az ilerliyor...:) işlemci hızı ile ilgili 2 telefon arasında bi endişem yok yani..

fikrettok

Üye
Ben 2 gün önce aldım wave ekran falan filan iyi de wifi sıkıntılı.
İş yerinde arkadaş HTC Desire ile çatır çatır internete giriyo ben elim de wave wireless internet bulcam diye tırmalayıp duruyorum. Mesafe uzaksa bulamıyo hiçbirsey. Bulsa da sinyal kalitesi yüksek değilse açmıyo sayfaları. Forumlara bakarsan görürsün.
HTC android kullanıyo cok yaygın her türlü yazılımı bulursun, bada iyi ama samsung ne verirse o, başka bisey bulamazsın.
Bence kesinlikle HTC desire al, Amoled hikayelerine inanma gsmarena ranking'e kanma,
Benim gibi pişman olma, wave alma.
HTC Desire ekran bilgisi : AMOLED capacitive touchscreen, 16M colors, 480 x 800 pixels, 3.7 inches

senam38

Üye
Ben 2 gün önce aldım wave ekran falan filan iyi de wifi sıkıntılı.
İş yerinde arkadaş HTC Desire ile çatır çatır internete giriyo ben elim de wave wireless internet bulcam diye tırmalayıp duruyorum. Mesafe uzaksa bulamıyo hiçbirsey. Bulsa da sinyal kalitesi yüksek değilse açmıyo sayfaları. Forumlara bakarsan görürsün.
HTC android kullanıyo cok yaygın her türlü yazılımı bulursun, bada iyi ama samsung ne verirse o, başka bisey bulamazsın.
Bence kesinlikle HTC desire al, Amoled hikayelerine inanma gsmarena ranking'e kanma,
Benim gibi pişman olma, wave alma.
HTC Desire ekran bilgisi : AMOLED capacitive touchscreen, 16M colors, 480 x 800 pixels, 3.7 inches
kardeş bendede wave var ama karşı binadaki modeme bağlanıyorum yani aramızda 50 metra mesafe var aşağı yukarı:oke:

fikrettok

Üye
Bu arada bada 6 ay içinde uçar dediler, ben bir uçma görmedim, samsungapps aç progamların altındaki yorumları bi oku derim karar vermeni kolaylaştırır.

senam38

Üye
Olabilir ne malum.

bende aynı şekilde düşünüyorum telefonun ısınmasıyla alakalı birşey bence buda çogu ekranı etkiler diye düşünmüyor değilim ve onun için en satabil en az ısınan jid güncellemesini yükledim bugün

kado bucali

kado bucali

Üye
tabiki samsung wave

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt