Samsung s 8500 wave mi?HTC Desire mi? acil:(

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

campsnac1

Üye
    Konu Sahibi
kardeş sana güzel birşey sölim waves8530 yani wave 2le gelecek olan sürümde flash varmış nikotti kardeşimin dediklerini azcık daha eklim ekranı wave gibi değil :) bu hususta 1 numara yani :) ya kullanımı net sade geri kalan özelliklerde iphone eline verir kamera divx zart zurt haa bada mı diyorsun ya ben çok memnunun gerek microsoft office açıyor smart office diyede bir uygulama var samsunga appsde onu yükle bildiğimiz worl excel falan filan oluyor kardeşim uygulamaları 1500 kadar kafi derler ya az ama öz napacaksın ya 300.000 uygulamayı falan :) zaten wave 2 nin gelmesiyle 5000 olacak ondan sonrası yeter :) ne ders ediyon rahat bişi kullan :)
hepsiburada.com da desire gelmiş:) yani wave i alan forumdaki çogu kişi problem yaşıyor farklı farklı tuhaf sorunlar ama:( benim de başıma gelmez umarım..:)?
wave 2 nin farkı ekranı az daha büyük o kadar hım.. bir de flash ha? aslında bada kötü değil az ve öz şeyler var ama az daha hızlı ilerlese süper olucak...htc desire yı incelicem olmadı wave alıcam...

schnellmajestic

schnellmajestic

Üye
sen bilirsin kardeşim uygulamalardan sıkıntım yok yani farklı farklı sorunlar derken bende sadece 230 mb bir oyun var onu indirmeye çalıştığımda hafıza 0ffx03 diye hata veriyor oda yazılımla gececek ondada telle bir alakası yok türkiye sürümü falan hani android markette de turkcellinki çıkıyor ya öyle samsung bayi ya götürüp hem o sorunu düzelticem hemde wave 2 ile gelen özelliklere sahip olacam :)

ekleme
kardeşim 32 gb hafıza kartı al :) n 200 tl biriktirip 32 gb hafıza kartı alıcam samsungun çok hızlı bir aktarımı var :)
film video filan çok güzel oluyor bu merette şunda emin ol iphone, desire yalan o konuda :) ama 8 yetmiyor :)

haa kardeşim eğer çok uygulama istiyorsan iphone 4gs al onu bekle şahsen ben aldığıma pişman olmadım ama wavede olan özellikler 4gs de bulunacak divx oynatma 1440*1040 çözünürlüğüne desteklicek ama en iyi telefon iphone olsa bile ucuz olsa bile waveden iyi olsa bile almam askerime kurşun olarak gelmesini istemem hele nokia hiç almam artık siyasi ama tel aviv ünisine arge ve silah gelişime yardım bulunuyor askerime kurşun olarak gelmesini istemem artık bundan sonrası kişisel ama alacaksan 32gb hafıza kartıda al tadından yenmez tabi iki tel güzel ama wave daha ağır ama samsung tellerini türkiyede ucuza satıyor kore yardımı olmasından gerek :)
fakat wave in fiyatıda bir iphone gibi olsaydı acaba rakibi olur muydu ? bu soru sorun parası çok olunca iyi telefon olmaz :)

campsnac1

Üye
    Konu Sahibi
sen bilirsin kardeşim uygulamalardan sıkıntım yok yani farklı farklı sorunlar derken bende sadece 230 mb bir oyun var onu indirmeye çalıştığımda hafıza 0ffx03 diye hata veriyor oda yazılımla gececek ondada telle bir alakası yok türkiye sürümü falan hani android markette de turkcellinki çıkıyor ya öyle samsung bayi ya götürüp hem o sorunu düzelticem hemde wave 2 ile gelen özelliklere sahip olacam :)

ekleme
kardeşim 32 gb hafıza kartı al :) n 200 tl biriktirip 32 gb hafıza kartı alıcam samsungun çok hızlı bir aktarımı var :)
film video filan çok güzel oluyor bu merette şunda emin ol iphone, desire yalan o konuda :) ama 8 yetmiyor :)

haa kardeşim eğer çok uygulama istiyorsan iphone 4gs al onu bekle şahsen ben aldığıma pişman olmadım ama wavede olan özellikler 4gs de bulunacak divx oynatma 1440*1040 çözünürlüğüne desteklicek ama en iyi telefon iphone olsa bile ucuz olsa bile waveden iyi olsa bile almam askerime kurşun olarak gelmesini istemem hele nokia hiç almam artık siyasi ama tel aviv ünisine arge ve silah gelişime yardım bulunuyor askerime kurşun olarak gelmesini istemem artık bundan sonrası kişisel ama alacaksan 32gb hafıza kartıda al tadından yenmez tabi iki tel güzel ama wave daha ağır ama samsung tellerini türkiyede ucuza satıyor kore yardımı olmasından gerek :)
fakat wave in fiyatıda bir iphone gibi olsaydı acaba rakibi olur muydu ? bu soru sorun parası çok olunca iyi telefon olmaz :)

vodafone a gittim htc desire kampanyalı ..68*24..1224tl..kampanyasız peşin satış yokmuş..diger firma ve alışveriş merkezlerindeki fiyat ne dir henüz bilmiyrom..ama hepsiburada.com da 1270tl idi..
htc desire dememin sebebi sadece android..internet hızı falan değil biliyorm ki wave de hızlı..htc de flash oldugu için her sitede video izleniyor..wave de mümkün dgl şuan ama olsun bana ztn youtube ve facebook yeter...
wave in bana göre eksiği hep konuştugumuz şey..bada..şimdi wave 2 çıkıcak herifler ona abanıcak uygulama da..:( :S wave yine yavaş ilerliyecek uygulama da ..haftada 40 50 uygulama yüklüyorlar:S
wave de eminim ki 10 15 tane sağlam oyun bana yeticektir..bu yönden kuşkum yok..internet hızı foto kamera ses dokunmatik ekran tamamdır yani...

schnellmajestic

schnellmajestic

Üye
bilgi yanlşın var yeni bir oyun geldi çok güzel 300 mb civarında ismini unuttum 60fps li grafiği süper 3d li bir oyun wave2 için cıkardı ama bütün s8500 lara uyuyor yani wave 2 s8530 ile s8500 herşey uyumlu :) rahat ol

campsnac1

Üye
    Konu Sahibi
bilgi yanlşın var yeni bir oyun geldi çok güzel 300 mb civarında ismini unuttum 60fps li grafiği süper 3d li bir oyun wave2 için cıkardı ama bütün s8500 lara uyuyor yani wave 2 s8530 ile s8500 herşey uyumlu :) rahat ol

bilgi yanlışlıgı ne? demek istediğim şu..wave 2 çıktı ya şimdi onun çok üstüne giderler?
hımmm yani wave 2 deki uygulama oyun programlar wave 1 de de oluyor muu??????

schnellmajestic

schnellmajestic

Üye
kesinilkle oluyor mesela modern combat oyun 3d 30fps grafiği var yüksek çözünürlük çünkü bu aleti waves8500 güncelliyince içi bada 1,2 oluyor ee zaten wave 2 de bada 1,2 kullanıyor tıpa tıpı demiştim tek fark ekran

bu olay iphoneda da oluyor yeni cihaz çıkarır ve yeni güncelleme yapar mesela iphone 4 son sürümü iphone3gs de yüklersin

campsnac1

Üye
    Konu Sahibi
anladım teşekkür ederim bilgilerin için...

--------------- Ekleme ---------------

slm.. bugün vodafon daki elemanda htc desire vardı..kullandım..süper tel android yani herşey var ama..msj yazarken ekran dönmüyormuş :S çok saçma?
ben samsung wave ile arasında kalmıştım..bana göre samsung un kamera foto dokunmatiği daha iyi geldi ama bada işletim sistemi işte:( yavaş gelişiyor...

campsnac1

Üye
    Konu Sahibi
ARKADAŞLAR,VODAFONE'daki ELEMAN HERAL TELEFONU ÇÖZEMEMİŞ..SIRF MESAJ YAZARKEN EKRAN YAN DÖNMEDİĞİ İÇİN HTC DESİRE DEN VAZGEÇİYORDUM...YOUTUBE DAN İZLEDİM TELEFONU SALLAYINCA EKRAN YAN DÖNÜYORMUŞ...:) ELEMAN BİLMİYOR SANIRIM:( BİLGİSİ OLAN VARSA YAZARSA SEVİNİRİM...

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Ben şahsen desire den yanayım.wave çok iyide işletim sistemi....?

campsnac1

Üye
    Konu Sahibi
Ben şahsen desire den yanayım.wave çok iyide işletim sistemi....?

aynen çok haklısın ben de ztn öyle düşünüyorum..wave çok iyi ya..foto video dokunmatik internet hızı iyi hoş ama ..sen telefona o kadar para ver..sitelerdeki her video açmasın,sonra ebuddy yada msn uygulama olarak olmasın..illa ebuddy nin sitesine girmek zorundasın ordan giriş yapabiliceksin de..olmaz yani üste 200tl falan verip desire almak mantıklı bence..
bugün az kurcaladım..dokunmatiği wave kadar değil..vasat kötü idare eder anlamına gelmez bu...menüsüne baktım herşey var ya süper aklına gelebilcek:) telefon çok ta agır değil...
vodafone dan kontratlı alıcam yada 1ay sonra çıkıcak diger yerlerde de peşin alıcam..yine beklemedeyim:(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt