Samsung s 8500 wave mi?HTC Desire mi? acil:(

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fikrettok

Üye
kardeş bendede wave var ama karşı binadaki modeme bağlanıyorum yani aramızda 50 metra mesafe var aşağı yukarı:oke:

Valla kusura bakma kardeş ama ben 50 metreye bakmam aynı noktadan HTC desire bağlanıyor ve Samsung Wave bağlanamıyorsa benim için sorun var demektir. Bu arada servise de götürdüm ama nafile. Dediğim gibi ben biraz araştırdım sanki wifi özelliği zayıf gibi, bence bu da büyük handikap ama herkesin kendi kararı, ben sadece yazıyorum, memnun olanlar da var neticede.

senam38

Üye
Valla kusura bakma kardeş ama ben 50 metreye bakmam aynı noktadan HTC desire bağlanıyor ve Samsung Wave bağlanamıyorsa benim için sorun var demektir. Bu arada servise de götürdüm ama nafile. Dediğim gibi ben biraz araştırdım sanki wifi özelliği zayıf gibi, bence bu da büyük handikap ama herkesin kendi kararı, ben sadece yazıyorum, memnun olanlar da var neticede.
iyi araştır bence çünkü samsung wavenin wifi 801b/g/n şu ana kadar çıkmış en teknolojik wlan portu budur yinede karar sizin tabi ben veri yükleme hızından falan gayet menmunum

fikrettok

Üye
iyi araştır bence çünkü samsung wavenin wifi 801b/g/n şu ana kadar çıkmış en teknolojik wlan portu budur yinede karar sizin tabi ben veri yükleme hızından falan gayet menmunum

Neyse fazla uzatmayalım ben yasadıgım bir sıkıntıyı yazdım, bu sıkıntı biraz kafamı bozduğu için de bodozlama daldım, kusuruma bakmayın, herkese telefonuyla dertsiz tasasız günler dilerim.

Kayahan TÜRKMEN

Üye
HEPSİBURADA.COMa gir ,2 telefonu hatta Nokıa N8'i de seç ve 3 ünü kıyasla, sonrada aramıza katıl. :)

silver021

silver021

Üye

ben 2. kattayım 6. katta oturan komşumun wirelessından internete giriorum. araştırıp bakmadan incelemeden bu tür tasviplerde bulunmayın yani. ayrıca 10 mbps yede çıkıormu çıkıor kardeşim. HTC desire 7.2 mbps

campsnac1

Üye
    Konu Sahibi
Ben 2 gün önce aldım wave ekran falan filan iyi de wifi sıkıntılı.
İş yerinde arkadaş HTC Desire ile çatır çatır internete giriyo ben elim de wave wireless internet bulcam diye tırmalayıp duruyorum. Mesafe uzaksa bulamıyo hiçbirsey. Bulsa da sinyal kalitesi yüksek değilse açmıyo sayfaları. Forumlara bakarsan görürsün.
HTC android kullanıyo cok yaygın her türlü yazılımı bulursun, bada iyi ama samsung ne verirse o, başka bisey bulamazsın.
Bence kesinlikle HTC desire al, Amoled hikayelerine inanma gsmarena ranking'e kanma,
Benim gibi pişman olma, wave alma.
HTC Desire ekran bilgisi : AMOLED capacitive touchscreen, 16M colors, 480 x 800 pixels, 3.7 inches

hımm sagolasın arkadaşım yorumun için...wave ile çeşitli sorunlar duyuyorum bu sitede..foto özelliği pembeleşiyormuş..şarjı 1 gün gidiyormuş..wifi zor buluyormuş..kendiliğinden bazen kapanıyormuş..süper amoled oldugu için ekran da yanmalar oluyormuş vb...bu herkes te yok tabiki..belki de telefonu dogru yerden almak gerek yada şans işi..
ama htc desire nin çıkması beklicem..
desire..ebuddy,msn,tüm sitelerde video izleme,facebook online chat var dimi android sayesinde???

--------------- Ekleme ---------------

FİKRETTOK..haklısın..6 ay oldu..1517 uygulaması var şuan..10 20 30 şar yüklüyorlar hergün..bazen bir hafta hiç yüklemedikleri de oluyor..bu rakam az yani...:( !!! wave in bana göre tek eksiği şuan uygulama...telefona 1000tl civarı para veriyorsan herşey olmalı diye düşünüyorum..

hepsiburada.com daki wave yorumlarını okuyorum..150 kişi yorum yapmışsa 145 i süper telefon diyor..ama burda çoğu kişi telefonun bazı yönlerinden şikayetçi:(
nokia n8 düşünmüyorum...

senam38

Üye
hımm sagolasın arkadaşım yorumun için...wave ile çeşitli sorunlar duyuyorum bu sitede..foto özelliği pembeleşiyormuş..şarjı 1 gün gidiyormuş..wifi zor buluyormuş..kendiliğinden bazen kapanıyormuş..süper amoled oldugu için ekran da yanmalar oluyormuş vb...bu herkes te yok tabiki..belki de telefonu dogru yerden almak gerek yada şans işi..
ama htc desire nin çıkması beklicem..
desire..ebuddy,msn,tüm sitelerde video izleme,facebook online chat var dimi android sayesinde???

FİKRETTOK..haklısın..6 ay oldu..1517 uygulaması var şuan..10 20 30 şar yüklüyorlar hergün..bazen bir hafta hiç yüklemedikleri de oluyor..bu rakam az yani...:( !!! wave in bana göre tek eksiği şuan uygulama...telefona 1000tl civarı para veriyorsan herşey olmalı diye düşünüyorum..

kardeşim unutmaki htc desire da oled nokia n8 de oled ekran olacaksa bu modellerdede olur yani bence wave2 s8530 u bekle onlar süper clear lcd ekran sony ericsson un kullandığı ekran yani lcd ekranlarda bu sorun olmayacaktır yada hiç bekleme git xperia10 yada iphone 4 al ama 4 4lük cihaz hiçbirzaman olmadı bu bugüne kadar bunu bil şuan piyasadaki tüm modellerin bir kusuru var ne demişler her güzelin vardır bir kusuru karar senin bu modellerde tercihini en ucuz ve en özellikli olandan yana kullan iphone 4 te çekim sorunu var xperiada kapanma kitlenme diğer modellerde zaten oled ekran yanma oluyor sorundan kaçılmaz sen hangisini istiyorsan onu al bence :oke::oke::oke:

hepsiburada.com daki wave yorumlarını okuyorum..150 kişi yorum yapmışsa 145 i süper telefon diyor..ama burda çoğu kişi telefonun bazı yönlerinden şikayetçi:(
nokia n8 düşünmüyorum...

kardeşim unutmaki htc desire da oled nokia n8 de oled ekran olacaksa bu modellerdede olur yani bence wave2 s8530 u bekle onlar süper clear lcd ekran sony ericsson un kullandığı ekran yani lcd ekranlarda bu sorun olmayacaktır yada hiç bekleme git xperia10 yada iphone 4 al ama 4 4lük cihaz hiçbirzaman olmadı bu bugüne kadar bunu bil şuan piyasadaki tüm modellerin bir kusuru var ne demişler her güzelin vardır bir kusuru karar senin bu modellerde tercihini en ucuz ve en özellikli olandan yana kullan iphone 4 te çekim sorunu var xperiada kapanma kitlenme diğer modellerde zaten oled ekran yanma oluyor sorundan kaçılmaz sen hangisini istiyorsan onu al bence :oke::oke::oke:

campsnac1

Üye
    Konu Sahibi
htc desire yi şu yüzden mi önermiyorsunuz?
ekran ???sadece bu mu?

schnellmajestic

schnellmajestic

Üye
ben sizi bilmem zaten uygulamada sağdan soldan indirmem direk appsden apps store kadar değil ama öz uygulamalar var hiç ekisiğini bulamadım gayet rahatım almadan önce htc denedim iş yok yok ekran yok ses valla gerek uygulama gerek ses gerek film gerek de kullanış üzerinde 100 üzerinden 100 verebilirim kusur yok

:::burak:::

:::burak:::

Üye

aynen katiliyorum yalniz ,soyle bisey var super amoled super clear lcdden daha iyi hem daha az sarj hem daha dogal renkler gsmarenaya girin bi bakin derim

campsnac1

Üye
    Konu Sahibi
ben sizi bilmem zaten uygulamada sağdan soldan indirmem direk appsden apps store kadar değil ama öz uygulamalar var hiç ekisiğini bulamadım gayet rahatım almadan önce htc denedim iş yok yok ekran yok ses valla gerek uygulama gerek ses gerek film gerek de kullanış üzerinde 100 üzerinden 100 verebilirim kusur yok[/QUOTE

yani wave diyosun? :) ya ben wave i aldıktan sonra keşke android dersem:) mahvolurum:)
wave de msn e girmek için ebuddy nin sitesine girmek gerekiyor.ok sorun değil 2 3 tuş ile hallolur..
ama facebook online chat falan ilerde uygulama olarak gelir umarım:(
wave ile ilgili bu 2 konudan başka sıkıntım yok....

ŞenolTÜRK

ŞenolTÜRK

Üye
wave kullanıyorum benimde sorunum olmadı kardeş

schnellmajestic

schnellmajestic

Üye
ben sizi bilmem zaten uygulamada sağdan soldan indirmem direk appsden apps store kadar değil ama öz uygulamalar var hiç ekisiğini bulamadım gayet rahatım almadan önce htc denedim iş yok yok ekran yok ses valla gerek uygulama gerek ses gerek film gerek de kullanış üzerinde 100 üzerinden 100 verebilirim kusur yok[/QUOTE

yani wave diyosun? :) ya ben wave i aldıktan sonra keşke android dersem:) mahvolurum:)
wave de msn e girmek için ebuddy nin sitesine girmek gerekiyor.ok sorun değil 2 3 tuş ile hallolur..
ama facebook online chat falan ilerde uygulama olarak gelir umarım:(
wave ile ilgili bu 2 konudan başka sıkıntım yok....

evet wave i diyorum ben memnunu özenmeden yazdım ama kıyaslamak istersen git teknosa veya bir yere her iki ürünü kendin dene ben iphone 4 diye geldim sonra xperia oldu bi baktım wave aldım :) memnunum hem htc servisi zayıf samsunga göre haa facebook chat ıvır vızır diyorsun güncelle olur haa samsung wave 2 yi bekle gerci sadece ekran boyutu büyümuş ne lazım fazladan 300-500 lira dersen adamlar telin içini döşemiş şahsen ben biraz daha bekleseydim dedim wave 2 için :) ama yine de memnunum :):bigstar:

ffac

ffac

Üye
tek kelimeyle wave arkadasım gerisi yalan

campsnac1

Üye
    Konu Sahibi
evet wave i diyorum ben memnunu özenmeden yazdım ama kıyaslamak istersen git teknosa veya bir yere her iki ürünü kendin dene ben iphone 4 diye geldim sonra xperia oldu bi baktım wave aldım :) memnunum hem htc servisi zayıf samsunga göre haa facebook chat ıvır vızır diyorsun güncelle olur haa samsung wave 2 yi bekle gerci sadece ekran boyutu büyümuş ne lazım fazladan 300-500 lira dersen adamlar telin içini döşemiş şahsen ben biraz daha bekleseydim dedim wave 2 için :) ama yine de memnunum :):bigstar:
wave 2 ile evet ekran farkı var o kadar gerek yok ya 300 500tl fazla vermeye:)
wave i kullandım ben bi arkadaşımda vardı kurcaladım süper telefon:(
ama htc desire yi de merak ediyorum..ve herkesin görüşlerini yazmasını bekliyrorum..

schnellmajestic

schnellmajestic

Üye
sen bilirsin dicem kardeşim eğer aldıktan sonrada güvence istiyorsan rahat ol bu telde öyle sıkıntı cekmessin aldına pişmanda olmazsın ben yaklaşık 1 ay önce xperia x10 ile iphone 4 ve htc hd2 arasında dönüp durdum hepsinide bizzat kendim inceledim taki david guetta kullandığını gördüğümde bide şu edevada bakayım dedim çok şukela çıktı :) haa fransadan falan alırsan içine david abinin tüm albümünü klibini çartunu çurtunu atıyorlar :)

campsnac1

Üye
    Konu Sahibi
hımm..htc desire çıksın bakayım olmadı wave alıcam hemen...

nikotti

Üye
desire kullana birisiydim.wave aldım rahatladım.desire çok karmaşık bi telefon bana yurtdışından gelmişti şahsen.2 ay kadar kullandım ekran olarak çok bi farkı yok ama telefonu kullanmak zor.yani bayaa bi bilmen lazım.wave in desire a göre artıları müzik ses kalitesi resim kalitesi ekranı daha iyi vs.vs. desire ın artısı isi android platformu olması ama kullanaımı zor.ama şunu söyliim htcnin hd 7 modelini inceleme fırsatım oldu.adamlar harbiden süper bi telefon yapmış:)

campsnac1

Üye
    Konu Sahibi
desire kullana birisiydim.wave aldım rahatladım.desire çok karmaşık bi telefon bana yurtdışından gelmişti şahsen.2 ay kadar kullandım ekran olarak çok bi farkı yok ama telefonu kullanmak zor.yani bayaa bi bilmen lazım.wave in desire a göre artıları müzik ses kalitesi resim kalitesi ekranı daha iyi vs.vs. desire ın artısı isi android platformu olması ama kullanaımı zor.ama şunu söyliim htcnin hd 7 modelini inceleme fırsatım oldu.adamlar harbiden süper bi telefon yapmış:)
ben haziran dan beri wave i araştırıyorum ve acayip bir telefon..kullandım da dediğim gibi herşeyi güzel sadece bada işletim sistemi olması:( zamanla artıcak ama çok yavaş ilerliyor:( flash yok ok çok sorun degil benim için..çünkü youtube ve facebook bana yeterlidir..bir facebook online chat olsa:( ????
desire çıkmasını bekliyorum..sadece android olmasından dolayı desire ı düşünüyroum..hoşuma gitmezse direk ztn wave alıcam..

schnellmajestic

schnellmajestic

Üye
kardeş sana güzel birşey sölim waves8530 yani wave 2le gelecek olan sürümde flash varmış nikotti kardeşimin dediklerini azcık daha eklim ekranı wave gibi değil :) bu hususta 1 numara yani :) ya kullanımı net sade geri kalan özelliklerde iphone eline verir kamera divx zart zurt haa bada mı diyorsun ya ben çok memnunun gerek microsoft office açıyor smart office diyede bir uygulama var samsunga appsde onu yükle bildiğimiz worl excel falan filan oluyor kardeşim uygulamaları 1500 kadar kafi derler ya az ama öz napacaksın ya 300.000 uygulamayı falan :) zaten wave 2 nin gelmesiyle 5000 olacak ondan sonrası yeter :) ne ders ediyon rahat bişi kullan :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt