Haber Samsung Resmi Telefon/Tablet Güncelleme Listesi

Sponsorlu Bağlantılar

phasan

phasan

Üye
benim ki 4.2.2 sürüm 109 mb bi güncelleme daha var neki

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
benim ki 4.2.2 sürüm 109 mb bi güncelleme daha var neki

Senin ki i8190 mı benim dediğim ilk çıkan S3 Mini

phasan

phasan

Üye
benim ki 8200 samsung Galaxy s3 mini

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Konuyu güncelledim Twitter'daki bir soru üzerine Samsung İngiltere yetkilileri açıklama yapmış. Samsung'un yaptığı terbiyesizlikten başka birşey değil. İmza kampanyası başlamış herkes destek versin gerekirse konu açın hepimiz imzalayalım önemli olan S4 Mini'ye hakettiğini vermek.

• Beğen
Tepkiler: atakansariyar
baskahmet

baskahmet

Üye
Konuyu güncelledim Twitter'daki bir soru üzerine Samsung İngiltere yetkilileri açıklama yapmış. Samsung'un yaptığı terbiyesizlikten başka birşey değil. İmza kampanyası başlamış herkes destek versin gerekirse konu açın hepimiz imzalayalım önemli olan S4 Mini'ye hakettiğini vermek.
Kardeş 1 gb ramlı a3 e geliyor
Bizde ram 1.5 gb ve samsun diyorki.
Ram yetersizliği yüzünden gelmiyor diyor.
Bir daha bu firmayı alırsam ne olayım .

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Kardeş 1 gb ramlı a3 e geliyor
Bizde ram 1.5 gb ve samsun diyorki.
Ram yetersizliği yüzünden gelmiyor diyor.
Bir daha bu firmayı alırsam ne olayım .
A3'ün sahip olduğu depolama alanı kaç?

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Kardeşim s3 neo ile ilgili yeni bir bilgi bulabilir misin?
Beyler s3 neo kullanıcısı olarak destek oldum sizde destek olun illa s4 mini kullanmaniza gerek yok.

PriZm

PriZm

Üye
Destek verdim ancak Samsung bunu takmayacaktır bile bence.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Xda'da biz Note 3 N900 EXYNOS kullancıları olarak kaynak kod vs yani kernel için ihtiyaç olan dosyaları open source sitesine ağır mail dayatması ile paylaştırtmıştık ve sonucunu aldık şuan cm romları süper stabil sizde bu tarz bir (ordu) diye adlandırdım ben mail baskısıyla belki sesinizi duyurabilirsiniz.

İpucu - Note 3 N900/N9000Q Open Source Mail Ordusu - MaxiCep

0MG90

0MG90

Üye
Bende oy attım S4 mini için
Kullanıcılarına yazık zaten Kitkat'ı zorla aldı

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu
byAndroid

byAndroid

Üye
Yavv abii neden bu kadar istiyorsunuz güncelleme cihaz dahada kötü olacak kitkat tan. Gidin cyanogen kurun sorun var mı onda. Bir sürü rom var s4 minide

atakansariyar

atakansariyar

Üye
Yavv abii neden bu kadar istiyorsunuz güncelleme cihaz dahada kötü olacak kitkat tan. Gidin cyanogen kurun sorun var mı onda. Bir sürü rom var s4 minide
4.4.2 ye cm atamıyorum. Atsam tamam dicem :)

byAndroid

byAndroid

Üye
S4 miniye destek çok fazla ve rom çeşiti çok fazla. Kernel vs. Çeşitler de vardır halledersiniz siz Kernel sorununu

Üst Alt