Samsung Preston S5603 için Dokunmatik Oyunlar %100 Çalışıyor Denendi!

Sponsorlu Bağlantılar

KEW RC

KEW RC

Üye
teşekürler

Vatoz34

Üye
5233A'ya uyar mı ?

neoorog

neoorog

Üye
S5233 için indiriyorum, umarım çalışır. :)

smagol

Üye
Sağol teşekkürler

Hellwarrior

Üye
çok sağol 5603e oyun bulmakta zorlanıyordum...

kubra247

Üye
yaaa nolur biri yardimci olsun ya yuklenmio yukleyemedim deliricem ya hicbi oyun yok telde puff yardimcii olunnn!!! ((=

ugursport080

Üye
    Konu Sahibi
yaaa nolur biri yardimci olsun ya yuklenmio yukleyemedim deliricem ya hicbi oyun yok telde puff yardimcii olunnn!!! ((=

oyunları nasıl yüklemeye çalıştığını anlatırsan, nerede yanlış yaptığını sana söyleyebilirim.
Oyunların hepsi %100 çalışan dokunmatik oyunlardır...

veya daha önceden maxicep forumda açmış olduğum resimli anlatımada bakabilirsin...
işte aşağıdaki linkte
http://www.maxicep.com/samsung-uygu...un-nasil-yuklenir-resimli-anlatim-269306.html

delicevatfc

Üye
eline sağlık...

epson81

epson81

Üye
sağol

ugursport080

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim arkadaşlar

alpieroo

Üye
çok sağolasın arkadaş. tüm oyunları yükledim sorunsuz çalışıyo herkes rahatlıkla yükleyebilir. herkese tavsiye etcem. yeni oyunlarını da bekliyoruz :oke::oke::oke:

kral99999

Üye
saolllllllllll

ahmet_demirci

ahmet_demirci

Üye
tşkkkrler

telefon malı

Üye
ban

syringe

Üye
Kardeşim allah razı olsun çok aradım ama hepsi yalan oldu çalışmadı gayet başarılı çalışıyor teşekkürler

4-4-2

Üye
Arkadaşlar oyunları Samsung Star'a da yükledim çalıştı.Ancak ekranın altında beyazlık var.Onun dışında tam ekran.

ercinaydin

ercinaydin

Üye
Arkadaşlar Bu Klavyeyi Nasıl Kaldıracağım Oyunlardaki . Jar uzantılı dosyalarım var Jad olarak yok . !!!

vexpiretor

Üye
kardeş teşekkürler ama bu dosya virüslü dosyayı açarken norton virüs buldu.bi bakarsan iyi olur...

calambura01

Üye
Eline sağlık

Üst Alt