Samsung Note 5 Aldım

Sponsorlu Bağlantılar

kubilay uzuner

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Note 5 Aldım
Merhaba arkadaşlar bugun yurtdışından getirme note 5 aldım
telefon ingilizce ve içinde dil desteğinde türkçe yüklenmiyor
içine direm türkçe romu nerden bulabılırım ve
telefon 64 gb lık model ayrıca N920I olarak gozukuyor arkasıdnada oyle yazıyor turkıyedekı gıbı N920C değil
Teşekkürler

kralberk13

kralberk13

Üye
@ghstr @H0lligan

byAndroid

byAndroid

Üye
Sammobile la üye olup firmware kısmından Türkiye romu indirip. Odin programıyla pc üzerinden flaslamalisin

• Beğen
Tepkiler: theeternal
ikirenk

ikirenk

Üye
note5 e rot atıp stabil kullanabilen var mı? ben rot attım ama aramalarda telefon 5- 10 sny sonra reset atıyor kendine.. sonra stock rom a döndüm tekrardan..

H0lligan

Üye
Sam mobile de bu model numarasına Türkiye ROMu yok.
Market den More Locale yükleyip deneyin hocam.

kubilay uzuner

Üye
    Konu Sahibi
Sammobile la üye olup firmware kısmından Türkiye romu indirip. Odin programıyla pc üzerinden flaslamalisin
sammobile girdim firmware kısmında telefonu aratarak buldum ama türkiye için rom yok orda başka ülkelerin var
benim telefonum 930I
Orda türkiyede satılan 920c nin romu var onu kursam sorun olurmu ?

H0lligan

Üye
sammobile girdim firmware kısmında telefonu aratarak buldum ama türkiye için rom yok orda başka ülkelerin var
benim telefonum 930I
Orda türkiyede satılan 920c nin romu var onu kursam sorun olurmu ?
Hocam önce bir More Locale yükleyip deneyin.

kubilay uzuner

Üye
    Konu Sahibi
Hocam önce bir More Locale yükleyip deneyin.
programı kurdum ama kullanamadım bi yardımcı olurmusunuz
usb hata ayıklamaya açın diyor açtım snra pc ye bağlayı aşşağıdaki kodu yazın dıyor onu anlamadım
Evet sorunu tamamen more locale2 ile çözdüm
bazi telefonlarda sorun çıkartıyormuş çözüm içinde
android sdk programı kurdum cmd ekranına programın söylediği kodu yazıp enterladım ve sorun çözüldü yardımcı olan tüm arkadaşlara teşekkürler
konu kilit

• Beğen
Tepkiler: H0lligan

H0lligan

Üye
programı kurdum ama kullanamadım bi yardımcı olurmusunuz
usb hata ayıklamaya açın diyor açtım snra pc ye bağlayı aşşağıdaki kodu yazın dıyor onu anlamadım
Evet sorunu tamamen more locale2 ile çözdüm
bazi telefonlarda sorun çıkartıyormuş çözüm içinde
android sdk programı kurdum cmd ekranına programın söylediği kodu yazıp enterladım ve sorun çözüldü yardımcı olan tüm arkadaşlara teşekkürler
konu kilit
:rica:

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
Merhaba arkadaşlar bugun yurtdışından getirme note 5 aldım
telefon ingilizce ve içinde dil desteğinde türkçe yüklenmiyor
içine direm türkçe romu nerden bulabılırım ve
telefon 64 gb lık model ayrıca N920I olarak gozukuyor arkasıdnada oyle yazıyor turkıyedekı gıbı N920C değil
Teşekkürler

N920L Stock ROM bulup flashlamaniz lazım SER Russia NEE Nordic ROM larin da genelde turkce olur

ikirenk

ikirenk

Üye
arkadaşlar hallettim türkiye rom bulup kurdum. sorun düzelmiştir. (sorunum root attıktan sonra gelen ve giden aramalarda 5-10 saniye içinde kapanmasıydı)

kralberk13

kralberk13

Üye
geçmiş olsun gakkoş

ikirenk

ikirenk

Üye
Tsekkurler

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Tehlikeli İş Ben Olsam Girmezdim Böyle Bir İşe Arkadaşların Dediği Gibi ROM Yeyip Düzelirse Düzelir

strk92

Üye
arkadaşlar hallettim türkiye rom bulup kurdum. sorun düzelmiştir. (sorunum root attıktan sonra gelen ve giden aramalarda 5-10 saniye içinde kapanmasıydı)
Keşke yapmasaydınız. Root atılan cihazlarda deep sleep sorunu baş gösteriyor ve henüz kesin bir çözüm bulunamadı

Üst Alt