Tavsiye Samsung Note 4 Wifi Kopma Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

csll

csll

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Note 4 Wifi Kopma Sorunu
Merhaba arkadaşlar 1 ay önce bi yakınım note 4 cihaz aldı. Ancak wifi sorunu yaşamaktayız. Wifi youtube de video izlerken ya da internetle ilgili bir şey yaparken bir anda kopuyor ve bi 10 sn boyunca bırakın evdeki modemi çevrede ki hiç bir ağı bulmuyor.10 sn sonra wifi kendine gelip otomatik modeme bağlanıyor. Bunun sebebi neden kaynaklanıyor olabilir. Bu sorunu başka yaşayan olupta çözüme ulaşan biri bana yardımcı olabilir mi ?

Son düzenleme:

osavasci

osavasci

Üye
Aynı sorunu ben de yaşıyorum ama farklı bir şekilde. Ben ne zaman fotograf galerisini açıp fotolara baksam, wi-fi kopuyor ve bir müddet sonra gene bağlanıyor.

accredoria

Üye
Wi-Fi ayarlarına git üstteki sekmeden gelişmişi tıkla , google vb uygulamalar otomatik Wi-Fi tarasın seçeneğini kaldır. Evdeki Wi-Fi zayıf yada hız az olduğunda yada başka işlemler yaparken cihaz meşgul olunca google uygulamaları otomatik olarak daha iyi bir bağlantı arıyor. Bu seçeneği kaldırırsanız sorun genellikle çözülür

mertcan01

mertcan01

Üye
Bende note 3 ve note4 te surekli kopma yasiorum. Modemde sorun ariyordum bide boyle deneyelim

casusrobot

casusrobot

Üye
be4ndede aynı sorun var ancak sadece evdeki baglantımda başka hiçbiryerde sorun yok bence sorun modemle alakalı

FK5896

FK5896

Üye
bende de aynı sıkıntı var. bunun bir çözümü vardı modem arayüzünden yapılıyordu galiba.. araştırmak lazım

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Google'da Biraz Araştır Bende Yaşıyordum Aynı Sorunu Şimdi Bir Sorun Yok

strk92

Üye
*#0011# kodunu telefon kısmına yazınız karşınıza bir ekran gelicek gelen ekrandan seçenekler kısmından wi-fi kısmına giriniz ve ardından güç tasarrufu yazan kısımda açik yazıyorsa üzerine tıklayarak kapalı konuma getiriniz. Umarım bu yöntem sorununuzu çozer

sermester

Üye
WiFi bağlantı kopmaları için :
WiFi Connection Manager.apk yı indirin
Link :
Bu apk yı telefonunuza yükleyin
Not : Telefonunuzun root'lu olması gerekir
Telefonun her açılışında otomatik başlayacak şekilde ayarlayın
Pro sürümüne gerek yok
Pro sürümündeki tek fark reklamların olmayışı
Zaten reklam engelleyici kullanıyorsanız sorun yok
Bundan böyle, asla WiFi kopması yaşamazsınız