Samsung Note 3 Şarj Problemi

Sponsorlu Bağlantılar

lkrsyk

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Note 3 Şarj Problemi
Avea dan taahhütlü note 3 aldım. 1 ay olmadan şarj problemi ile karşılaştım. Hiç bir uygulama kurmadan şarj çabuk bitiyor ve şarj süresi çok uzun. Gece 12 de şarja takılı telefon sabah 8 de %80 idi. Formlarda çok fazla şikayet var. Şimdi telefonla haşır neşir olmadan garanti yolları taştan. Alıcak arkadaşların şiddetle dikkat etmesi gerekir bence.

Türe

Türe

Üye
Bende böyle birşey olmadı şükür. Garantiye yollayın ilk parti azizligidir.

lkrsyk

Üye
    Konu Sahibi
Sizin telefonda şimdilik olmamasına çok sevindim. İlk olarak benimkindede yoktu. Sonradan oldu. 2200 liralık telefonda ilk parti yada ikinci parti üretim hatası kabullenilir mi? İlk partisini çeksinler o zaman piyasadan. Ama bu olayın peşini bırakmayacağımı biliyorum. Telefondan soğudum inanınki. Paylaşımda bulunduğunuz için çok teşekkürler.

Türe

Türe

Üye
Genel olarak olabiliyor. Keza 5sler de dahi var

Thoraxla

Üye
Yaklaşık bir haftadir kullanıyorum bende de öyle bir sorun yok bilgisayardan geç sarj oluyor o kabul ama normal priz de 2 saate 100 oluyor bende

vet52

Üye
Yaklaşık bir aydır kullanıyorum. Eğer telefonla çok oyun oynarsam ve wifi fazla açık olursa şarjı 1 gün dayanıyor, eğer normal kullanırsam 2 gün dayanıyor.Şarja taktığımda ise maksimum 2 saatte %100 oluyor.

Bin9Yuz3

Bin9Yuz3

Üye
Merhaba Arkadaslar. Ben NOTE3 ümden Memnunum Genel Olarak, Yaklasın 40-45 Dk da Full Sarj oluyor Bolca Deneme Amaclı Uygulama Oyun Yükledim Note 2 Kadar Sarjı Gitmediqi Kesin ama Cok Altında da Kalmıyor Acıkcası. Bence Sen Biraz Sanssızsın Arkadasım Umarım Sorununu En Kısa Zamanda Giderirsin. Telefondan Soqumana Gerek yok Olabiliyor Böyle Durumlar Ben Gayet Memnunum Note 2 De Cok iyi idi Buda Güzel.

Türe

Türe

Üye
Olmadı format at

brave_brush

brave_brush

Üye
Merhaba arkadaşlar ben de note 3 ü alalı 1 ay oldu. Genel olarak çok memnunum. Pc den şarj olması çok uzun sürüyor evet. Normal kullanımda ( 3G sürekli açık, whatsapp, facebook sürekli açık,ekran parlaklığı %70 seviyesinde) 1 gün idare edebiliyor. İnternet şarjını biraz hızlı tüketiyor. Wi-fi de daha az şarj tuketimi yaşadım şahsen. Aynı anda 3-4 torrent film indirdim ama bana mısın demedi. Ekran olayı mükemmel. Videolarda ve oyunlarda büyük haz yaşatıyor. Bir filmi pc yerine telefondan izlemeyi tercih ediyorum o derece güzel açıkçası. Sadece Asphalt 8- Airborne oyununda (uzun süre oynadıktan sonra ) 1 kez takılma yaşadım telefonda. Başka hiç bir uygulamada veya oyunda sıkıntı olmadı. Ufak ayrıntı olarak hoparlöründen tam memnun kalamadım. Aslında normal şartlarda iyi sayılır bana yetersiz geldi. Alt tarafına küçük bi köşeye sıkıştırmışlar. Abartılan kadar çok yuksek bi ses vermiyor malesef. Ama genel özelliklerine bakılacak olursa devede kulak sayılır bu problem. Almak isteyenlere tavsiyem ise şudur; eğer kalemini aktif olarak pek fazla kullanmayacaksanız gidin s4 alın en azından cebınızde rahat tasıyın ya da elinizde rahat kullanın. Ben işim gereği kalemini aktif olarak kullanıyorum ve hassasiyetinden çok memnunum. Adamlar on numara yapmışlar. Almak isteyenlerin aklına takılan baska sorular varsa beklerim...

penah0

Üye
arkadas gecmis olsun ben de simdi az kalsi
Avea dan taahhütlü note 3 aldım. 1 ay olmadan şarj problemi ile karşılaştım. Hiç bir uygulama kurmadan şarj çabuk bitiyor ve şarj süresi çok uzun. Gece 12 de şarja takılı telefon sabah 8 de %80 idi. Formlarda çok fazla şikayet var. Şimdi telefonla haşır neşir olmadan garanti yolları taştan. Alıcak arkadaşların şiddetle dikkat etmesi gerekir bence.
n online sifaris verecekdim yurtdisindan lte note 3 u simdi ne yapalim bak senin su yorumun beni etkiledi :(1 ay gecsin bakalim ne habe
Yaklaşık bir haftadir kullanıyorum bende de öyle bir sorun yok bilgisayardan geç sarj oluyor o kabul ama normal priz de 2 saate 100 oluyor bende
r gelcek senden

Thoraxla

Üye
Bir buçuk ay oldu hala tık yok maşallah telefonumda bu işler biraz sanş işi sanırım her şey mükemmel ve telefon full dolu :)
arkadas gecmis olsun ben de simdi az kalsi

n online sifaris verecekdim yurtdisindan lte note 3 u simdi ne yapalim bak senin su yorumun beni etkiledi :(1 ay gecsin bakalim ne habe

r gelcek senden
Bir buçuk ay oldu hala tık yok maşallah telefonumda bu işler biraz sanş işi sanırım her şey mükemmel ve telefon fu ll dolu :)

ademkoyar

Üye
S.a merhaba arkadaslar bende de ayni sorun vardi aksam yuzde 60 sarj oluyodu sabaha bitiyordu ve bende garantiye yolladim sarj soketini ve yazilimi degistirdiler duzeldi sorunum sorunu devam eden arkadaslarin bilgisine telefonu daha dun aldim simdide sarji bitiremiyorum :)

Üst Alt