Uygulama samsung müzik player lazım

Sponsorlu Bağlantılar

Gallahad

Gallahad

Üye
    Konu Sahibi
samsung müzik player lazım
Arkadaşlar bende samsung j5 telefon var herşey güzel hoşta telefonun kendi müzik player i yok bana samsung orjinal müzik player apk si verebilecek varmı

• Beğen
Tepkiler: oquz_esen

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
orjinali boşver loco music playerı kullan ben lumia 925te bunu kullanıyorum çok güzel xbox music saçmalığından milyon kat daha iyi
hoş tabi samsungun playerını da bilmiyorum iyimidir nasıldır

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Poweramp

tayren

tayren

Üye
Sony walkman,asus music de gayet güzel illede samsung music diyorsan bakabilirsin.

• Beğen
Tepkiler: dgnmrt95
Gallahad

Gallahad

Üye
    Konu Sahibi
Sony walkman,asus music de gayet güzel illede samsung music diyorsan bakabilirsin.
Diğer dediklerinin linklerinide paylasabilirmisin birde tesekkurler

hikmet366

hikmet366

Üye
Bende şöyle bir şey oluyor hiç sevmediğim ve hapaorlere zarar verebilecek bir olay

Ses sınırı kaldırıyorum ama bunu kulaklık ile dinliyorum haporler patlamasın zarar görmesin diye

Neyse biri beni arıyor açıyorum aramayı sonlandiriyorum o kadar yüksek sesi hapaorlere veriyor hapaorler o patlatacak bu yüzden sildim işlerini düzgün yapmıyorlar.

androfilex

androfilex

Üye
Bende şöyle bir şey oluyor hiç sevmediğim ve hapaorlere zarar verebilecek bir olay

Ses sınırı kaldırıyorum ama bunu kulaklık ile dinliyorum haporler patlamasın zarar görmesin diye

Neyse biri beni arıyor açıyorum aramayı sonlandiriyorum o kadar yüksek sesi hapaorlere veriyor hapaorler o patlatacak bu yüzden sildim işlerini düzgün yapmıyorlar.
Benzer problem bende de var :(

Gallahad

Gallahad

Üye
    Konu Sahibi
En güzel playerlar bence telefonla gelenler
Beyler bu sony nin music playeri zamsumgda calismiyor heralde

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
TTPod Çok Güzel Ama Play Store'da Yok İndirebilirsiniz

• Beğen
Tepkiler: dgnmrt95
ozan_6533

ozan_6533

Üye
JetAudio Plus tavsiyemdir yüksek ses alırsın kulaklıkta. Hele ki kulakiçi kullanıyosan :D Full dosyası var bende ama iyice araştır bulursun. Birçoğu full diye paylaşılmış ama full değil

• Beğen
Tepkiler: eren3546