Samsung Monte Zil Sesi Kısık Başlıyor...

Sponsorlu Bağlantılar

FbSeLiM

FbSeLiM

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Monte Zil Sesi Kısık Başlıyor...
Arkadaşlar benim sorum şu olacak melodi yaptığım zil sesi normal sesinden daha kısık çalıyor bundan ziyade bu kısmı pek önemli değil ama artan melodi yapmama rağmen ilk 1-2 sn kısık sonra yükseliyor gelen aramanın sesi bu konuda yardımcı olabilcek kimse var mı?

Örn: Arama geliyor ekranda kim olduğu yazıyor melodi çalmaya başlıyor fakat ilk 1 yada 2 sn aşırı kısık birden bire normal yükseklikte çalmaya devam ediyor bir çok melodi denedim hepsinde aynı. var mı böle bir sorun yaşayan, yada çözümünü bilen?

• Beğen
Tepkiler: gekommthier

akifkose

akifkose

Üye
sanırım bütün samsung telefonlarda böyle. aynı sorun bende de var. eğer bi çözümü varsa çok güzel olacak gerçekten

• Beğen
ege970

ege970

Üye
telefon profillerinden normalegel bazen genelde yazar..
orda gelen aramaya gel
orda çalma şeklini ayarlarsın artarak başla normal basla vs diye

akifkose

akifkose

Üye
sorun o zaten arkadaşım. normal başlaması gerekirken ilk başta kısık çıkıyo ses. artarak seçili değil yani

• Beğen
Paranoya

Paranoya

Üye
bütün samsunglarda aynı sorun var heralde ben samsung star kullanıyorum ve aynı şekil . Ses olayını ayarlardan falanda düzelteniyosun çok enteresan bi durum bu sanki arabayı 1. vitesten direk 5. vitese takmışsın gibi oluyor birden artıyor yani .

--------------- Ekleme ---------------

bence bunu samsunga bildirmemiz gerek millet boşuna flash player diye yalvarıyor sdamsunga ama belki buna bi çözüm yolu üretebilir samsung .

• Beğen
enex_enes

enex_enes

Üye
aynn samsunglarda öle bişi var ilgin ilginç bozuklukları var samsungun

• Beğen
&&BERKAY&&

&&BERKAY&&

Üye
firmware sorunuda değil bu her firmwarede böyle
herhalde baktı çalışıyomu die test ediyo baktı çalışıyo bas gaza

motoru ısıtıp gazı köklüyo bizim teller yarışlarda derece alabilir :D

akifkose

akifkose

Üye
5 yıl önce piyasaya sürülmüş samsung telefonlarda bile aynı sorun war. demek ki katlanacaz bu duruma. ben çözümü buldum kendi çapımda. melodi sesini artarak yaptım :) hiç olmazsa batmıyo :D:D

&&BERKAY&&

&&BERKAY&&

Üye
EET en uygunu o nedeni hala bilinmiyo nedense

FbSeLiM

FbSeLiM

Üye
    Konu Sahibi
wOw inanılmaz cevap gelmiş hiç ummuyodum bi tek ben sanıyodum :)

oh be sevindim şimdi herkesde aynı demek ki.

şaka bi yana çok can sıkıcı bi durum ya.

• Beğen
rerdem

rerdem

Üye
Arkadaşlar bu bir güvenlik önlemidir. samsunglarda zil sesi de karşı tarafın konuşma sesi de aynı hoperlörden geliyor. kısık başlamasının sebebi kullanma klavuzunda şöyle yazıyor... telefon kulağınızdayken arama geldiğinde kulak zarının zarar görmemesi içinmiş !!!!

gekommthier

gekommthier

Üye
Bu saçmalık bütün samsunglarda var. Yıllar önce galaxy s3 kullanmıştım böyleydi. Bir eşeklik edip a52 aldım yine değişen bir şey yok. Oneui 4.0 iken iyiydi. Sonra güncellemede bozdu. Samsung'a defalarca geri bildirim yaptım zerre umurlarında olmadı. Ulan eşek yüküyle para verip telefon alıyorsun o da adam gibi çalmıyor. Garantisi bitsin rom atacam.
Mesaj birleştirildi:

Güvenlik önlemi fln değil saçmalık resmen. Ahizeden ya dao civardan ses veren bir çok marka var. Madem güvenlik önemi o zaman bunu sadece telefon görüşmesi yaparken uygulasın. Bu bir güvenlik önlemi değil tamamen samsungun b0k yemesidir.

XXXturi01

XXXturi01

Üye
Bu saçmalık bütün samsunglarda var. Yıllar önce galaxy s3 kullanmıştım böyleydi. Bir eşeklik edip a52 aldım yine değişen bir şey yok. Oneui 4.0 iken iyiydi. Sonra güncellemede bozdu. Samsung'a defalarca geri bildirim yaptım zerre umurlarında olmadı. Ulan eşek yüküyle para verip telefon alıyorsun o da adam gibi çalmıyor. Garantisi bitsin rom atacam.
Mesaj birleştirildi:

Güvenlik önlemi fln değil saçmalık resmen. Ahizeden ya dao civardan ses veren bir çok marka var. Madem güvenlik önemi o zaman bunu sadece telefon görüşmesi yaparken uygulasın. Bu bir güvenlik önlemi değil tamamen samsungun b0k yemesidir.
Zaten zil sesi kısık olup sonra artma başka telefonlardada var. Ve Samsung ların zil sesi ayarlarından değiştirilebiliyor artan normal falan filan diye.

gonyalı

gonyalı

Üye
Mesaj birleştirildi:

Sony ler bu konuda bayağı iyiydi
Bi kenarda Sony m var
Son ses zil Sesi kulağını parçalar :)

gekommthier

gekommthier

Üye
Sony ler bu konuda bayağı iyiydi
Bi kenarda Sony m var
Son ses zil Sesi kulağını parçalar :)
Samsung'un ses performansı fena değil ama telefon gelince adam gibi çalmıyor ne yazık ki. Müzik dinlerken fena değil yoksa. Samsungun tasarımcısı hastalıklı bence.

• Beğen
Tepkiler: XXXturi01 ve gonyalı
gekommthier

gekommthier

Üye
Zaten zil sesi kısık olup sonra artma başka telefonlardada var. Ve Samsung ların zil sesi ayarlarından değiştirilebiliyor artan normal falan filan diye.
Nasıl değiştiriliyormuş samsungta? Diğer telefonlarda artarak zil sesi var ama değiştirilebiliyor. Samsungta değişmiyor zaten sıkıntı orada.

XXXturi01

XXXturi01

Üye
Nasıl değiştiriliyormuş samsungta? Diğer telefonlarda artarak zil sesi var ama değiştirilebiliyor. Samsungta değişmiyor zaten sıkıntı orada.
Samsung GT-S5610 tuşlu telefon vardı bende onda değiştirme vardi