Samsung Monte Bozuldu! Bilenler Buraya --->

Sponsorlu Bağlantılar

M3L!H

M3L!H

Üye
    Konu Sahibi
Telefonum servisten geleli baya oldu. Tekrar bozuldu. Admin Settings --> Trace Settings var. Ordan LOW yazanı HIGH yaptım. Telefon yeniden başladı. Sarı bir "UPDATE to pc" yazısı çıktı. Bilgisayarıma yazılım yüklemek üzere taktım. "Security Fail" hatası verdi. Uğraştım, ne yaptıysam "Security Fail" hatasından kurtulamadım... Sonunda Multiloader "Phone Info Fail" hatasını verdi ve telefon yine bozuldu.... :off:

baranselona

baranselona

Üye
aynı hatayı bende yapmıştım low yerine high yapmıştım yünetici ayarlarından 7-8 kez denedim multiloader görmedi ama sonra bilgisayarı kapattım açtım telefonun bataryasını falan çıkarttım taktım gördü ilkinde hata verdi sonra bidaha denedim yükledi ve telefon çalıştı sorunsuz..

M3L!H

M3L!H

Üye
    Konu Sahibi
aynı hatayı bende yapmıştım low yerine high yapmıştım yünetici ayarlarından 7-8 kez denedim multiloader görmedi ama sonra bilgisayarı kapattım açtım telefonun bataryasını falan çıkarttım taktım gördü ilkinde hata verdi sonra bidaha denedim yükledi ve telefon çalıştı sorunsuz..
AA geç kaldım. Yabancı bi forumda okumuştum. Yeniden başlatın diyordu. Ama artık çok geç :ah

karizma927

karizma927

Üye
Arkadaşım sen gidip telefonun yazılımıyla oynarsan öle olur aha böle kalırsın yazılımla oynicaksan riskii göze almışın demektir sen olmazsa telefonun öleceğini biliyodun ahh öle kal işte :ehe

baranselona

baranselona

Üye
neye geç kaldınız ??

telefonunuz açılmıyor anladığım kadarıyla

önce bataryayı çıkarın biraz bekleyin sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın multiloaderi açıp gerekli dosyaları işaretleyin

sonra telefonunuza bataryayı takın ve download moduna alın alınmıyorsa uğraşın biraz download moduna aldıktan sonra hemen yüklemeye başlayın

denizliprensi

Üye
iyi günler arkadaşlar kies bilgisayara kuramıyorum.2/1 cd takıyorum install yapıyor ama 2/2 cd takdığım iişlem devam etmiyor.biri yol göstere bilirmi.msn adresim:[email protected]

M3L!H

M3L!H

Üye
    Konu Sahibi
neye geç kaldınız ??

telefonunuz açılmıyor anladığım kadarıyla

önce bataryayı çıkarın biraz bekleyin sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın multiloaderi açıp gerekli dosyaları işaretleyin

sonra telefonunuza bataryayı takın ve download moduna alın alınmıyorsa uğraşın biraz download moduna aldıktan sonra hemen yüklemeye başlayın

Telefonun arkasındaki kart. Anakart adı verilen karttır. İşte o kart firmware yazımı başarısız olduğunda bozulur. Servis değiştirir. Şu anda serviste. Artık çok geç dememin sebebi artık telefonu bozmuş olmamdı. :)

--------------- Ekleme ---------------

iyi günler arkadaşlar kies bilgisayara kuramıyorum.2/1 cd takıyorum install yapıyor ama 2/2 cd takdığım iişlem devam etmiyor.biri yol göstere bilirmi.msn adresim:[email protected]

2 tane Kies Cd'si vardır. Birinin içinde Netframework çatısı programı olacaktır. İlk olarak onun kurulumunu deneyin. Daha sonra PC'nizi yeniden başlatınca Kies'i yüklemeyi deneyin :)

baranselona

baranselona

Üye
demekki ben ucuz atlatmışım kendim uğraşıp düzeltmiştim şimdide koredeki yazılımı bekliyorum bi bulsalar süper olacak cihaz

runames

Üye
ya arkadaşlar benim monte de şarzı bittiğinde kapanıyor.şarza taktığımda ise başta dolan o mavi uzun çubuk yarıda kalıyor ve kapanıyor yani telefonum açılmıyor.sonra akıllı şarz aleti var ona takıyorum bir kaç dk. sonra telefonum açılıyor.geri normal telefon şarz aletiyle takıyorum şarzım doluyor.ama başta neden şarz aleti şarz etmedi.bataryası mı bozulmuş olabilir,yoksa şarz aletim mi??

berk327tr

Üye
bende de benzer bir sorun oldu.s grafiker in dediğini denicem şimdi :D

----------Eklendi @ 20:38:34 ---------- Yazıldı @ 20:29:13 ----------

TÜH OLMADI!! :s şimdi internetten box u öğrenecem .s

----------Eklendi @ 21:42:16 ---------- Yazıldı @ 20:38:34 ----------

Rica ediyorum bilgisi olan bana boxu anlatabilir mi ??

----------Eklendi @ 21:43:53 ---------- Yazıldı @ 21:42:16 ----------

Rica ediyorum bilgisi olan bana boxu anlatabilir mi ??

mkemal1999

Üye
samsung star telefonum bozulmuştu tamirciye götürdüm tamirci yanlış yüklemiş ve ana menü doğru düzgün olmadı napmalıyım

Delicanv

Üye
aynı sorun bende war güncellemeden nasıl çözcez

il18

Üye
sevince1971 Allah Razı Olsun kardesim aynen oldu, tesekkurler

Üst Alt