Samsung Monte - 3 Basit soru..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
.yaRasa.

.yaRasa.

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Monte - 3 Basit soru..
LYS bitince android tel alıcam.. ama o zamana kadar idarelik bi tel alayım dedim.. corby aldım.. menü simgeleri değişmiyor, oyunları,uygulamaları direk telefon hafızasına atıyor, 3G yok.. satıp monte alıcam.
Montede
1- Menüdeki Simgeler değişebilr mi?
2- Oyunlar Hafıza kartına atılabiliyor mu
3- Önde kamerası olduğu halde özelliklerinde Görüntülü görüşme yok diyor! var mı, yo mu?

----------Eklendi @ 16:37:10 ---------- Yazıldı @ 14:44:03 ----------

yok mu monte kullanan.. sorun değil, soru.. çok mu zor ya :angry:

Emre-45

Emre-45

Üye
Göruntulu gorusme var sanrrım menu sımgelerı degısmıyor ve oyunlar hafıza kartına atılmıyor

hoss

hoss

Üye
bence bu saydıgın özellikler için telefonunu degiştirmeye degmez sana tavsiyem androidli bir cihaz alana kadar corbyi kullan:oke:

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Tabi ki görüntülü konuşma mevcuttur. Menüdeki simgeler değiştiriliyor farklı fw sürümleri ile bu mümkün. Oyunlar hafıza kartına atılabilir.

.yaRasa.

.yaRasa.

Üye
    Konu Sahibi
Tabi ki görüntülü konuşma mevcuttur. Menüdeki simgeler değiştiriliyor farklı fw sürümleri ile bu mümkün. Oyunlar hafıza kartına atılabilir.

Cevabı Senden bekliyordum.. Yanılmamışım.. ne zaman görecek diyordum.. :D Teşekkürler..

Narutodth

Narutodth

Üye
fw işi biraz sakat iş tam anlamıyla yapmalısın yoksa telefon gidebilir :) ama biraz okusan bilgi alsan yaparsın 3g ye gelince 3g de kullanıyor telefon gayet güzel hemde çözünürlüğüde iyi ama hafıza kartına oyun atmıyor.

.yaRasa.

.yaRasa.

Üye
    Konu Sahibi
fw işi biraz sakat iş tam anlamıyla yapmalısın yoksa telefon gidebilir :) ama biraz okusan bilgi alsan yaparsın 3g ye gelince 3g de kullanıyor telefon gayet güzel hemde çözünürlüğüde iyi ama hafıza kartına oyun atmıyor.

fw'de tecrübeliyim(5 tane MP4 bitirdim.. ama şimdiye hiç tel bitirmedim :D 2 tel'e tane fw attım), ama monteye yapmam sanırım, montedroid çıksa ve garanti oluyor deseler belki yaparım..
Herhalde telefonun hafızası oyunlara yeter.. ordan idare ederiz artık..
Cevap için :tşk:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt