Samsung Marka Cihaz Kullananlar Kaçırmasın!

Knight344

Üye
    Konu Sahibi
Odin üzerinden yükleme yapmak isteyenler sammobile'den indirmek zorunda kalıyordu son sürüm için biliyorsunuz. Sammobile'de illaha premium al yoksa 15kbps indirme sınırını dayarız gibi şekil yapıyordu. Bugün bu konudan biraz bahsettim ve çözüm yolu buldum. Umarım yararım dokunmuştur.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
 
  • Beğen
Tepkiler: trsword52 ve cakir33

Knight344

Üye
    Konu Sahibi
Konu güncellendi.
 
szqn55

szqn55

Üye
teşekkürler
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt