SAMSUNG M52 5G ROOT OLMAZMI ŞUAN

Sponsorlu Bağlantılar

muratsim

Üye
    Konu Sahibi
SAMSUNG M52 5G ROOT OLMAZMI ŞUAN
kaçgündür root yapmaya çalışıyorum her yerde her deneni yaptım ama wipe data/factory reset dediğim de wipe data completed yazısı çıkıyor ama hemen altında error updating for slotselect yazısı çıkıyor. böyle sorunları halledebilecek uzman arkadaşlardan yardım bekliyorum. şuan covidim. bu yüzden dışarı çıkamıyorum. telefoncuya yaptıracam yoksa

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
kaçgündür root yapmaya çalışıyorum her yerde her deneni yaptım ama wipe data/factory reset dediğim de wipe data completed yazısı çıkıyor ama hemen altında error updating for slotselect yazısı çıkıyor. böyle sorunları halledebilecek uzman arkadaşlardan yardım bekliyorum. şuan covidim. bu yüzden dışarı çıkamıyorum. telefoncuya yaptıracam yoksa
bilgisayara bağladın mı ? yanlış dosyaları attıysan işletim sistemine zarar vermiş olabilirsin. eğer dediğim gibiyse pc vasıtasıyla odin ile yeniden yazılım kur. internette galaxy m52 için dosyalar gördüm.

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Şu rehbere de bir gözat. acaba yanlışın var mı diye.

Ekli dosyalar

muratsim

Üye
    Konu Sahibi
Şu rehbere de bir gözat. acaba yanlışın var mı diye.
tamda az önce bunu buldum supğer su falan deneyecektim ama custom rom yükleme yeri arama sayfası çıkıyor. custom rom dediği orjinal rom değil değilmi? custom rom nerden bulacam. sam mobileden benim telefon modeline uygun AP, BL, CSC, HOME_CSCS olan dosyaları içeren şeyi indirdim. yardım edermisin

Üst Alt