Galaxy S4 i9500 5.0.1 Lollipoptan 4.4.2 Kitkata Dönüş (ROOT GEREK OLMADAN IMEI NULL SORUNU OLMADAN)

Sponsorlu Bağlantılar

beatboxqwe

Üye
    Konu Sahibi
5.0.1 Lollipoptan 4.4.2 Kitkata Dönüş (ROOT GEREK OLMADAN IMEI NULL SORUNU OLMADAN)
5.0.1 Lollipoptan 4.4.2 Kitkata Dönüş (ROOT GEREK OLMADAN IMEI NULL SORUNU OLMADAN)
En baştan söylüyorum hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmiyorum telefonunuz klon imei ise bu işlemi yapmayın imei'niz tamamen kaybolur
En önce aynı Rusya romunu yüklediğimiz gibi buradan Türkiye 4.4.2 romunu indirip yüklüyoruz (Biraz yavaş indiriyor eğer bulabilirseniz başka bir yerden de indirebilirsiniz ama en güvenilir yer burasıdır)
Tek dosya inecek .tar.md5 uzantılı onu Odin ile AP bölümünü seçip yüklüyoruz (yüklemeden önce wipe data factory reset yapmanızı öneririm stabilite için) ve yukarıda PASS yazısı çıkmadan asla bağlantıyı kesmiyoruz
Yükleme tamamlandıktan sonra telefon kendini açmaya çalışacak boşuna beklemeden pili çıkarıp takın ve tekrar download moduna alın
Sonra buradan indirdiğimiz dosyayı rardan çıkarıp Odin ile CP bölümünden yüklüyoruz sonra telefon açılacak eğer açılmazsa pilini çıkartın ses açma + menü tuşu + güç tuşuna basarak wipe data factory reset reboot now yapın ve sonrasında bekleyin en fazla 5 dakika içerisinde telefon açılacaktır eğer adımları doğru ve düzgün yaparsanız hiçbir sorun olmayacaktır tarafımdan denenmiştir fakat hiçbir sorumluluk kabul etmiyorum sorumluluk size aittir

Son düzenleme:

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Görsel ekleyip yazıyı küçültürseniz konu daha da anlam kazanır emeğinize sağlık.

beatboxqwe

Üye
    Konu Sahibi

kemal_gs

Üye
tşkler bilgi için..

• Beğen
Tepkiler: beatboxqwe

tetrapetrol

Üye
garanti gitmez değilmi elimdeki makina garanti kapsamında knox sayacı yükselmez sanırım

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
Deneyen var mı?

SerseriGönlüm12

SerseriGönlüm12

Üye
Evet merak ettim deneyen varmı

• Beğen
Tepkiler: Silinen üye 2362831

beatboxqwe

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar ben bizzat bu yolla yaptım şuan rom/root işleriyle uğraşıyorum zaten adımları düzgün bir şekilde uygularsanız hiçbir sorun çıkmayacaktır

serkan095

Üye
klon imei nasıl oluyo

kralberk13

kralberk13

Üye
son link kırık bilginize

Üst Alt