Tavsiye Samsung j5 tvye bağlama

Sponsorlu Bağlantılar

halepli

Üye
    Konu Sahibi
Samsung j5 tvye bağlama
Öncelikler selam aleyküm arkadaşlar
Samsung j5 modeli kullanıyorum
Samsung j serilerinde Screen Mirroring malesef olmadığindan görüntüyü yansıtamiyorum...sadece smart wievle video foto müzikleri görüyorsun
Tv markası samsung h serisinden
Hangi program yüklersem yükledim olmadı
Kablodan deneyecegimde... hangi hdmı kablosu almak lazım ? bide telefon rootsuz

kcr

Üye
Aleyküm selam.... Cihazının donanım özellikleri arasında hdmi, rgb vb. bir çıkış yok görebildiğim kadarıyla. Ancak bir usb-otg kablosuyla bağlayabilirsin tv'ye. Onunla da harici hard disk bağlar gibi ya da smart view'de olduğu gibi sadece medya dosyalarını oynatabilirsin. Bir iyi tarafı varsa o da oynatırken aynı zamanda telefonu şarj ediyor. O yönünü takdir ediyorum...:)

halepli

Üye
    Konu Sahibi
Tv smart tv oldugundan hdmı çıkışı var leplopo bağlıyorum ama telefona baglayamiyorum ..bağlayıp ayni an ekranı yansıtmak istiyorum

kcr

Üye
Maalesef istediğini bu telefonla yapman mümkün değil. Belki Chromecast bir alternatif olarak düşünülebilir ama o da tam anlamıyla ekranı değil, uygulamaları paylaştırma üzerine kurulu. Kısıtlamaları, bazı noktalarda geliştirmeye muhtaç yetersizlikleri de ayrı bir dezavantajı. Her hâlükârda birebir ekran paylaşımı istiyorum diyorsan miracast'i destekleyen bir telefona geçiş yapmaktan başka bir çözüm yok.

halepli

Üye
    Konu Sahibi
Tavsiye için teşekkürler yapacak bişey de yok bunla idare edecez

Üst Alt