Samsung GT-S7580 Galaxy Trend power butonu bozuk nasıl boot edebilrim?

Sponsorlu Bağlantılar

XXXturi01

XXXturi01

Üye
    Konu Sahibi
Samsung GT-S7580 Galaxy Trend power butonu bozuk nasıl boot edebilrim?
Sorun çözüldü 35 TLye halletim

Son düzenleme:

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
etuş yerinde bakırvs varmı kısa devre yaptırıp uyandırabilirsin

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Power tuşunun olduğu yerde 3 tane pin var bunlara kısa devre yaparsam acilrimi? Ve telefona zarar verir mi?
3 tane değilde 2 olması laızm belki buton tipi farklıdır. kısa devre yaparsan birşey olmaz. bunu telefon açıkken dene hemen uyanır. o butonların amacı zaten kısa devre yaptırarak bilgi iletmektir. eline al bi tane boş kablo sadece kilide değdir dene. onların filmleri filanda satılır aslında yada tuşları olmadı internetten bak hurda cihaz vs varsa al tak kullan

• Beğen
Tepkiler: XXXturi01 ve gonyalı
XXXturi01

XXXturi01

Üye
    Konu Sahibi
konuyu kapatabilirsiniz 35 tlye tuşu yaptırdım

• Beğen
Tepkiler: gonyalı
gonyalı

gonyalı

Üye
konuyu kapatabilirsiniz 35 tlye tuşu yaptırdım

@DarkredBlue61 dediğini yapaydın
belki de telefon çöp olacaktı :)

EN İYİ ÇÖZüm yolunu bulmuşsun
35 ₺ içi telefonu bozmaya değmezdi
harikasın :thumbup:

XXXturi01

XXXturi01

Üye
    Konu Sahibi
@DarkredBlue61 dediğini yapaydın
belki de telefon çöp olacaktı :)

EN İYİ ÇÖZüm yolunu bulmuşsun
35 ₺ içi telefonu bozmaya değmezdi
harikasın :thumbup:
kısa devre ile sorunu çözmeyi denicektim ama iyiki yapmamışım yapsam telefon çöp olurdu. Bugun yada yarın telefonu satıp yeni bir nokia alcam. Telefoncuda gordugum modelleri alcam
nokia asha 303
6300
6303
c3-00
5800
c2-01
hangisini alayım

gonyalı

gonyalı

Üye
kısa devre ile sorunu çözmeyi denicektim ama iyiki yapmamışım yapsam telefon çöp olurdu. Bugun yada yarın telefonu satıp yeni bir nokia alcam. Telefoncuda gordugum modelleri alcam
nokia asha 303
6300
6303
c3-00
5800
c2-01
hangisini alayım
6303 ya da asha al
asha pek sevilmiyor ama bi dene istersen

XXXturi01

XXXturi01

Üye
    Konu Sahibi
6303 ya da asha al
büyük ihtimalle asha 303 alcam çunku cok iyi telefon arkadısmda var cok memnun ve 3.5g ile hspa var wifi var s40ın son surumu var daha ne olsun. 5800 a alabilirim aa oda symbıan ve symbıan cok karısık.

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
kim kimi kopartıyo

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
büyük ihtimalle asha 303 alcam çunku cok iyi telefon arkadısmda var cok memnun ve 3.5g ile hspa var wifi var s40ın son surumu var daha ne olsun. 5800 a alabilirim aa oda symbıan ve symbıan cok karısık.
Aksine symbian s60 gayet kullanışlı. İstersen geliştirmeye de açık.

XXXturi01

XXXturi01

Üye
    Konu Sahibi
6303 ya da asha al
senin nokia x2 vardı sattıgın onla takas edermisin samsung trend plus telefonu? az önce tüm telefoncuları gezdm hic biri trend plus ı almadı takas etmedi. yarın diğer telefoncularıda gezcem onlarda olmazsa senin x2yle takas edebilirim

gonyalı

gonyalı

Üye
senin nokia x2 vardı sattıgın onla takas edermisin samsung trend plus telefonu? az önce tüm telefoncuları gezdm hic biri trend plus ı almadı takas etmedi. yarın diğer telefoncularıda gezcem onlarda olmazsa senin x2yle takas edebilirim
En erken ocak ayının sonunda gönderebilirim
Bi de samsungu haşat idem :)

XXXturi01

XXXturi01

Üye
    Konu Sahibi
En erken ocak ayının sonunda gönderebilirim
Bi de samsungu haşat idem :)
Diğer telefoncularida gezdim onlarda bı işe yaramaz diyip trend plus'ı almadılar bitanesi takas olur dedi ama çakma bir Nokia ile onu kabul etmedim. Sonra aklıma telefonun power tuşunu yaptirdigim yer geldi oraya gittim adam 6303 ile üstüne para verme falan olmadan takas ederim dedi 6303 un hoparlörü bozuktu ve 2 tuşu çıkmıştı ama adam pazar gününe kadar yapcagini söyledi pazar günü gidip takas etcem. Asha 303 için 150 TL istedi ama kabule etmedim

gonyalı

gonyalı

Üye
Diğer telefoncularida gezdim onlarda bı işe yaramaz diyip trend plus'ı almadılar bitanesi takas olur dedi ama çakma bir Nokia ile onu kabul etmedim. Sonra aklıma telefonun power tuşunu yaptirdigim yer geldi oraya gittim adam 6303 ile üstüne para verme falan olmadan takas ederim dedi 6303 un hoparlörü bozuktu ve 2 tuşu çıkmıştı ama adam pazar gününe kadar yapcagini söyledi pazar günü gidip takas etcem. Asha 303 için 150 TL istedi ama kabule etmedim
sana teklifim var al x2 yi üstüne ben 1 kuruş para vercem

• Kahkaha
Tepkiler: XXXturi01
XXXturi01

XXXturi01

Üye
    Konu Sahibi
  • Düşünceli
Dobraokuyucu

Dobraokuyucu

Üye
Aksine symbian s60 gayet kullanışlı. İstersen geliştirmeye de açık.
bir benimki gelişmiyor mübarek ne indirsem dosya bozuk hatası veriyor nette s60 v2 için düzgün uygulama yok. Alacaklara tavsiye v3 yada v5 alın v2 kuru nostalji

• Beğen
Tepkiler: XXXturi01
XXXturi01

XXXturi01

Üye
    Konu Sahibi
@gonyalı uzun süredir yoktun ne işin vardi? Hadi sana 250ye trendi vereyim kabulmu?
Mesaj birleştirildi:

@gonyalı sende x2yi 250ye sat bana

Üst Alt