samsung gt-b5310 donma sorunu ACİL YARDIM

 • 17 Nisan 2011
 • 3540 Okunma
 • 5 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. ARKADAŞLAR BU TELEFONDAMI VAR SORUN BENİM PARMAKLARIMDAMI ANLAMADIM BAZI YERLERLERDE DOKUNUYORUM AMA İŞLEMİYOR SONRA ART ARDA GİRİYOR VE TUŞ KİLİDİ 3 VE 4 DEVA BASTIĞIMDA AÇILIYOR BASIYORUM BASILI OLDUĞU GÖRÜNÜYOR AMA AÇILMIYOR (kullananlar bilir basınca maci ışığı yanıyor ) ne yapmalıyım sizce :hmmm
   


  Yazan: faruk2318
 2. b5310 restart sıfresı yaz google bulursun restartlarsan belkı duzelebılır benım kı ndede aynı sorun vardı restartladım super oldu dokunmatıgı
   
 3. menü -> ayarlar -> telefon ayarları -> kalibrasyon yoluyla kalibrasyona girip oradaki talimatlarla dokunmatiğini kalibre edebilirsin bir denemeni tavsiye ederim :oke:
   
 4. sağolun arkadaşlar ama garantiye verdim sorun var
  telefonda bakalım artık ne olacak:angry:
   
 5. çok sık olmamakla benimde yaşadığım bir sorundu bu... benim ekran değişti ama aynen devam ediyor bu sorun... sonucu bizede bildirirsen seviniriz kardeş..

  saygılar..
   
 6. telefonu garantiye verdim 4 günsonra aradılar telefon hazır diye aldım sorun çözülmüş gibiydi ama birkaçgün sonra yine aynı sorun bu sefer dahada kötü olmuş menüler arası geçiş yapamıyorum parmağım yamuldu dokunmaktan yine garantiye verecem yine olursa bu sefer kutusuyla götürüp vereceğim alın diyecem siz kullanın tabi kullana bilirseniz:off:

  ----------Eklendi @ 00:52:36 ---------- Yazıldı @ 00:49:59 ----------

  valla garantiden aldım başta iyiydi ama yine aynı dahada beter olmuş almak istiyen varsa bu telefonu tavsiye etmem yine garantiye vereçeğim bu seferde olmassa alın sizin olsun diyecem bakalım nasıl kullana biliyorsunuz diyeceğim :off:

  ----------Eklendi @ 00:54:01 ---------- Yazıldı @ 00:52:36 ----------

  sorun çözülmedi yine aynı geri vereeceğim bunu almayın sakın
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
21/01/2019 - 03:12