samsung gt-b5310 donma sorunu ACİL YARDIM

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

faruk2318

Üye
    Konu Sahibi
samsung gt-b5310 donma sorunu ACİL YARDIM
ARKADAŞLAR BU TELEFONDAMI VAR SORUN BENİM PARMAKLARIMDAMI ANLAMADIM BAZI YERLERLERDE DOKUNUYORUM AMA İŞLEMİYOR SONRA ART ARDA GİRİYOR VE TUŞ KİLİDİ 3 VE 4 DEVA BASTIĞIMDA AÇILIYOR BASIYORUM BASILI OLDUĞU GÖRÜNÜYOR AMA AÇILMIYOR (kullananlar bilir basınca maci ışığı yanıyor ) ne yapmalıyım sizce :hmmm

komando108

Üye
b5310 restart sıfresı yaz google bulursun restartlarsan belkı duzelebılır benım kı ndede aynı sorun vardı restartladım super oldu dokunmatıgı

ssxI

Üye
menü -> ayarlar -> telefon ayarları -> kalibrasyon yoluyla kalibrasyona girip oradaki talimatlarla dokunmatiğini kalibre edebilirsin bir denemeni tavsiye ederim :oke:

faruk2318

Üye
    Konu Sahibi
sağolun arkadaşlar ama garantiye verdim sorun var
telefonda bakalım artık ne olacak:angry:

e_memet88

e_memet88

Üye
çok sık olmamakla benimde yaşadığım bir sorundu bu... benim ekran değişti ama aynen devam ediyor bu sorun... sonucu bizede bildirirsen seviniriz kardeş..

saygılar..

faruk2318

Üye
    Konu Sahibi
telefonu garantiye verdim 4 günsonra aradılar telefon hazır diye aldım sorun çözülmüş gibiydi ama birkaçgün sonra yine aynı sorun bu sefer dahada kötü olmuş menüler arası geçiş yapamıyorum parmağım yamuldu dokunmaktan yine garantiye verecem yine olursa bu sefer kutusuyla götürüp vereceğim alın diyecem siz kullanın tabi kullana bilirseniz:off:

----------Eklendi @ 00:52:36 ---------- Yazıldı @ 00:49:59 ----------

çok sık olmamakla benimde yaşadığım bir sorundu bu... benim ekran değişti ama aynen devam ediyor bu sorun... sonucu bizede bildirirsen seviniriz kardeş..

saygılar..

valla garantiden aldım başta iyiydi ama yine aynı dahada beter olmuş almak istiyen varsa bu telefonu tavsiye etmem yine garantiye vereçeğim bu seferde olmassa alın sizin olsun diyecem bakalım nasıl kullana biliyorsunuz diyeceğim :off:

----------Eklendi @ 00:54:01 ---------- Yazıldı @ 00:52:36 ----------

sorun çözülmedi yine aynı geri vereeceğim bunu almayın sakın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt