Samsung Galaxy Young için hangi oyunları önerirsiniz ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ByCoLoNeL

ByCoLoNeL

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy Young için hangi oyunları önerirsiniz ?
Arkadas öncelikle herkese kolay gelsin.Şimdi bende galaxy y var biliyorsunuz ki android surumu 2.3.6 gta 3,real footbal falan yuklemeye çalışıyorum yuklenemedi diyor oyuzden hangi oyunları önerirsiniz.Şimdiden teşekkürler.

ReisUqurcan

ReisUqurcan

Üye
kardeş bende galaxy y kullanıyorum ancak öyle güzel bir oyuna henüz rastlamadım..... ancak yinede : bike race ,hill climb , raging thunder 2 , hungry shark vb oyunlar yukleyebilrsin playda ücretsizdir

- - - Eklendi - - -

kardeş bende galaxy y kullanıyorum ancak öyle güzel bir oyuna henüz rastlamadım..... ancak yinede : bike race ,hill climb , raging thunder 2 , hungry shark vb oyunlar yukleyebilrsin playda ücretsizdir

YasirFener

YasirFener

Üye
Galaxy Young alacaklar almasın gitsin biraz daha para koysun ACE alsın en iyisi düzgün uygulama oyun yok

ReisUqurcan

ReisUqurcan

Üye
arkadaşlar geçin aceyi felan galaxy young işlemci olarak çok azda olsa aceden üstündür.bence bu nedenle galaxy y tercih edilmelidir.oyun için galaxyminitürkiye.blogspot adresini ziyaret etsinler youngun desteklemediği tüm oyunlar var ve hemen hemen hepsi sorunsuz çalısıyor

ByCoLoNeL

ByCoLoNeL

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar geçin aceyi felan galaxy young işlemci olarak çok azda olsa aceden üstündür.bence bu nedenle galaxy y tercih edilmelidir.oyun için galaxyminitürkiye.blogspot adresini ziyaret etsinler youngun desteklemediği tüm oyunlar var ve hemen hemen hepsi sorunsuz çalısıyor

Saolasın kardeş bi bakim ne var ne yok

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt