Samsung Galaxy W GT-I8150 Geliştirici Mod Nasıl Açılır

Sponsorlu Bağlantılar

bmw4x4

bmw4x4

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy W GT-I8150 Geliştirici Mod Nasıl Açılır
S.a arkadaşlar samsung i8150 telefonun geliştirici mod u nasıl açılıyor.. yapım numarası yazan yere 50 kere bastım işe yaramadı .. rom kurucam pc tanımıyor usb ayıklamayı açayım dedim de.

Jsnow492

Jsnow492

Üye
Genelde Derleme Numarasına 3-6 arası Kere Tıklamayla Açılıyodu

bmw4x4

bmw4x4

Üye
    Konu Sahibi
derleme numarası diye birşey yok kardeş :) aşağıdakilere 10 kere bastım tek tek ama nafile
model numarası
android sürümü
ana band sürümü
kernel sürümü
yapım numarası

Jsnow492

Jsnow492

Üye
iOS Kullanınca Android i Unutuyoruz.Kusura Bakma ama onlardan birinde açılıyodu :)

Siycey

Siycey

Üye
Android sürümü kaç ?

gstahsn

gstahsn

Üye
ayarların verilerini temizle o zaman

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
S.a arkadaşlar samsung i8150 telefonun geliştirici mod u nasıl açılıyor.. yapım numarası yazan yere 50 kere bastım işe yaramadı .. rom kurucam pc tanımıyor usb ayıklamayı açayım dedim de.
O seçenekteki tüm yazılara dene

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
Derleme numarası tıkla 7 kez

bmw4x4

bmw4x4

Üye
    Konu Sahibi
android sürümü 2.3.6 birinden aldım bu teli kullanmıyor 2. hattımı takıcam da temiz wife atayım dedim.. ama işte hata ayıklamayı açamadım bi türlü bulamadım

Siycey

Siycey

Üye
android sürümü 2.3.6 birinden aldım bu teli kullanmıyor 2. hattımı takıcam da temiz wife atayım dedim.. ama işte hata ayıklamayı açamadım bi türlü bulamadım
GingerBeard de zaten açık geliştirici seçenekleri iyi bak ayarlara turuncu bi ikon olması lazım.

bmw4x4

bmw4x4

Üye
    Konu Sahibi
iOS Kullanınca Android i Unutuyoruz.Kusura Bakma ama onlardan birinde açılıyodu :)
estafurullah ilgilenmen yeter kardeş sağol yinede :)
yeni rom kurdum yine olmuyor bunda geliştiriici mod farklı yerde ama kim bilir nerede :D

Birisi510

Birisi510

Üye
Kardeş anlatıyorum. Ayarlar/Uygulamalar/Gelişim/USB Hata Ayıklama'ya tik koy.

Üst Alt