Samsung galaxy W Cm9 Rc2 Rom +honeyx 7up Kernel(oyun Oynama/perfonmans/süper şarj)

Sponsorlu Bağlantılar

sir mordred

sir mordred

Üye
Bende anlamadım neden böyle birşey var google a yedekledik mecbur. Her şeyimzi alıyorlar zaten varsın alsınlar numaraları da..

Farklı bir kamera uygulaması yükleyince cektiğin fotograf ekranda kalması sorununun çözümü var mı ben cm9 da hep bu problemi yaşıyordum bir iki sürüm hariç.

Malesef bende ayni sorunu yasiyorum hatanin nedwn kaynaklangidini bi turlu bulamadim camera360 sorunsux bende ama fx zoom camera ekran takiliyor ben kac ronda denedim ayni sorun

Evet bu sorunu xda'da duymuştum önceki cm versiyonlarında 3. Parti kamera uygulamaları sorunluymuş(arco maalesef çözemedi) ama cm11'de arco bu sorununda üstesinden geldi bu sebepten tüm kamera uygulamaları cm11'de sorunsuz çalışıyor:)

• Beğen
Tepkiler: -aLoNeDarK-

-aLoNeDarK-

-aLoNeDarK-

Üye
    Konu Sahibi
Evet bu sorunu xda'da duymuştum önceki cm versiyonlarında 3. Parti kamera uygulamaları sorunluymuş(arco maalesef çözemedi) ama cm11'de arco bu sorununda üstesinden geldi bu sebepten tüm kamera uygulamaları cm11'de sorunsuz çalışıyor:)
Bu cm11 de camera 360 da ekran siyah oluyormus duzeldimi o sorun ?

sir mordred

sir mordred

Üye
Bu cm11 de camera 360 da ekran siyah oluyormus duzeldimi o sorun ?

evet son güncelleme ile düzeldi artık cm11'de tüm kamera uygulamaları(camerazoom fx,paper camera,camera360 vs..) sorunsuz çalışıyorlar

• Beğen
-aLoNeDarK-

-aLoNeDarK-

Üye
    Konu Sahibi
ayhan140

ayhan140

Üye
:tşk:

• Beğen
sir mordred

sir mordred

Üye
Rica ederim
Usta romu kurdum diger surumlere gore eksiklikler var mesela durum cubugunu cekerken ekran siyah olmuyo .durum cubugu seffaf olmuyo

Romu temiz kurdunmu? (Format system ve format sdcard0 yaptın değilmi?) ayrıca durum çubuğunu çekerken arkaplandaki ekrana bakabilirsin ekran yavaş yavaş kararıyor(bu bir hata değil anime)
Diğer olaya gelirsek durum çubuğunu saydam yapmak istiyorsan ayarlar > performance > force high end graphics sečeneğini işaretleyip telefonu yeniden başlatman lazım

• Beğen
Tepkiler: -aLoNeDarK- ve themotto
trayegeyn

trayegeyn

Üye
şarjı nasıl ?

• Beğen
Legendary.

Legendary.

Üye
Kaç saat götürüyo performansı nasıl ? Bir süre wonder kullanmam lazım mecbur bu rom işlerine gireceğiz.Cevaplarınızı bekliyorum.@kerim nasıl bu ?@Kerim.

• Beğen
-aLoNeDarK-

-aLoNeDarK-

Üye
    Konu Sahibi
Kaç saat götürüyo performansı nasıl ? Bir süre wonder kullanmam lazım mecbur bu rom işlerine gireceğiz.Cevaplarınızı bekliyorum.@kerim nasıl bu ?@Kerim.
Sarji birgun rahat gidiyor perfonmasi gayet iyi

brkvegrk

brkvegrk

Üye
dead trigger kasma var mı ?

edit : beyler adamlar yazmış bende ... gibi okumamışım tamam oynanıyormuş :D

edit 2 : oynanmıyor , yalanınız kime ?

Son düzenleme:
-aLoNeDarK-

-aLoNeDarK-

Üye
    Konu Sahibi
dead trigger kasma var mı ?

edit : beyler adamlar yazmış bende ... gibi okumamışım tamam oynanıyormuş :D

edit 2 : oynanmıyor , yalanınız kime ?
ben rahat oynuyorum!!arka planda calisan uygulamalari kapa on dan sonra dene

brkvegrk

brkvegrk

Üye
zaten ram kasması değil grafik kasması yaşıyorum ama şu anda bu rom yüklü

• Beğen
Legendary.

Legendary.

Üye
@-adem- Hocam cm11 kullanıyorum oyunlarda sıkıntılı galiba.Bu romda oyunlarda sıkıntı yaratırmı.Dead triger dream soccer felan cm11de zor oynatıyor.Tavsiye eder misiniz?

+Furkan

+Furkan

Üye
Konudaki fotograflarn hepsi tek bir romdan mı??

Bi iki fotoda durum cubugu degisikte

• Beğen
-aLoNeDarK-

-aLoNeDarK-

Üye
    Konu Sahibi
@-adem- Hocam cm11 kullanıyorum oyunlarda sıkıntılı galiba.Bu romda oyunlarda sıkıntı yaratırmı.Dead triger dream soccer felan cm11de zor oynatıyor.Tavsiye eder misiniz?
Deat trigerde kasma 0 bazen grafik kasmasi var o kadar ama oyun perfonmasi super
Konudaki fotograflarn hepsi tek bir romdan mı??

Bi iki fotoda durum cubugu degisikte
Wa5 ewt sadece s3 paketi yuklemistim ondandi builb brop tan yelefonu note .3 gibi gosterdim

• Beğen
Tepkiler: +Furkan
brkvegrk

brkvegrk

Üye
Bu telefonda dead trigger oynanmaz aldigim gune Lanet Olsun !

Üst Alt