• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

Samsung Galaxy Tab ( Galaxy P1000): Samsung'un İnternet Tableti!( Özellikleri / Fiyatı / Resimleri )

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy Tab ( Galaxy P1000): Samsung'un İnternet Tableti!( Özellikleri / Fiyatı / Resimleri )
Apple'ın üç milyondan fazla adet satarak dünyada bir çılgınlık haline gelen iPad isimli internet tableti, birçok firmanın hedefini internet tableti pazarlarına çevirmeyi başardı. Mobil üreticilerden Samsung'ta Galaxy Tab veya Galaxy P1000 olarak isimlendirileceği yeni tableti ile ilgili bilgilerin sızmaması için elinden geleni yapsada, Samsung'a yakın kaynaklar iyi çalıştı ve cihaz ile ilgili teknik özellikleriyle tanıtım tarihini kamuoyuna sızdırmayı başardı.

• 1.2 GHz hızında çalışan ARM Cortex A8 isimli işlemci,
  • Android OS v2.2 Froyo işletim sistemi,
  • 7 inç genişliğinde Super AMOLED dokunmatik ekran,
  • 16 Gigabayt kapasitesinde dahili bellek,
  • 32 Gigabayt'a kadar arttırılabilir MicroSD kart yuvası,
  • 3G ile hızlı mobil internet seçeneği,
  • Wi-Fi ile kablosuz ağ bağlantısı,
  • Çift kamera,
  • 4000 mAh'lık bir batarya,

( Samsung TAB: Ayakta konuşan adamın elinde! )

2010 yılının üçüncü çeyreği içerisinde lanse edilip, hemen ardından satışa sunulacak olan cihazın fiyatı hakkındaki bilgiler henüz sızdırılmayı başaramadı.

ungood20

ungood20

Üye
özellikler iyi idare eder baya

Aziz™

Aziz™

Üye
evet özellikler fena değil..

sordesign

Üye
Merhabalar,

ben bir adet aldim tavsiye ederim.
Bu telefona skype kuramadim.
Bu tablete skype uygulamasi nasil eklerim. ?
Yardimci olurmusunuz.
Tesekkurler.. . .

furkan44gs

Üye
Kesinlikle mukemmel bi urun herkese tavsiyem. Kullanimi da cok rahat. Biraz agir ama ozellikleri goz onune alindiginda bunu kapatiyor.

stumax

stumax

Üye
Fiyatı Şu an: Turkcellde:1299TL, TEKNOSAda: 1235TL. İnternet marketlerde 1190 TL den başlayıp yükseliyor fiyatlar..

15097

15097

Üye
Merhabalar,

ben bir adet aldim tavsiye ederim.
Bu telefona skype kuramadim.
Bu tablete skype uygulamasi nasil eklerim. ?
Yardimci olurmusunuz.
Tesekkurler.. . .
ne degisik celiski :D telefon mu tablet mi :) galaxy note ile karıştırdın galiba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt