Samsung Galaxy SIII Mini Resmen Tanıtıldı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy SIII Mini Resmen Tanıtıldı
Aylardır hakkında dedikodular çıkan Samsung
Galaxy S III Mini sonunda resmi olarak duyuruldu.
Galaxy S III ile aynı tasarıma sahip olan ürün;

480x800 çözünürlüğünde 4 inçlik Super AMOLED
WVGA ekrana, 1 GHz'lik çift çekirdekli işlemciye, 1
GB RAM'e, 5 megapiksel arka kameraya, VGA ön kameraya ve 1.500 mAh bataryaya sahip. 121.55x63x9.85 mm ebatlarında olan Galaxy S III
Mini, 111.5 g ağırlığında. 8 ve 16 GB'lık depolama
alanına sahip 2 modelle gelecek ürün, 32 GB'a
kadar microSD desteği sağlıyor. NFC de
bulunuyor. Mavi ve beyaz renk ile gelecek olan Galaxy S III
Mini, kasım ayının ilk haftasında satışa sunulacak.

Alıntı : Technotoday

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
s3 un ozelliklerini tasimadigi surece s3 mini denmesinin ne mantigi varki?(tony stark gibi konustum:ehe)

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
s3 un ozelliklerini tasimadigi surece s3 mini denmesinin ne mantigi varki?(tony stark gibi konustum:ehe)

doğru konuştun ama hünkarım başka bir isim koysalardı keşke. s3 ün mini kere minisi bu resmen giriş seviye :ehe sırf içinde s3 geçiyo diye samsung bunu 1000 tl den satar bizim millette halt zanneder alır :D

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
    Konu Sahibi
Aynen :tebessüm:

Uruloki

Uruloki

Üye

doğru konuştun ama hünkarım başka bir isim koysalardı keşke. s3 ün mini kere minisi bu resmen giriş seviye :ehe sırf içinde s3 geçiyo diye samsung bunu 1000 tl den satar bizim millette halt zanneder alır :D

Giriş seviyesi derken s2 ile nerdeyse aynı özellikleri yoksa ben mi yanlış okuyorum bu cihaz orta seviye yani siralarsak s3-s2-s3 mini gelir

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici

Giriş seviyesi derken s2 ile nerdeyse aynı özellikleri yoksa ben mi yanlış okuyorum bu cihaz orta seviye yani siralarsak s3-s2-s3 mini gelir

artık giriş seviye cihazlar böyle Hasan var gerisini sen düşün :ehe

Uruloki

Uruloki

Üye

artık giriş seviye cihazlar böyle Hasan var gerisini sen düşün :ehe

Nasıl giriş seviyesi abi orta segment ne s3 iphone 5 one x mi yani bu da olmayacagina gore bu cihaz orta segment alt segmentse htc desire x one v gibi cihazlardir

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici

Nasıl giriş seviyesi abi orta segment ne s3 iphone 5 one x mi yani bu da olmayacagina gore bu cihaz orta segment alt segmentse htc desire x one v gibi cihazlardir

şaka yapıyorum yahu ne biliyim beni pek cezbetmedi Hasan,s3 mini diyince insan daha iddaalı birşey bekliyor ben aynı işlemciyi beklerdim mesela sadece boyutları daha ufak olur diyordum.

Kerim.

Kerim.

Üye
aslinda o kadar kotu degilmis:hmmm gpu'su ne?

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Bende oyle biliyorum ama donanim iyi.adreno200 yalan haberdi galiba. bence mali400olur.samsung bu donanima adreno 200 verirse asagi atsin kendini:ah:

valla artık ne yapar orasını bilemem :) Yakında detaylanır.

Uruloki

Uruloki

Üye

şaka yapıyorum yahu ne biliyim beni pek cezbetmedi Hasan,s3 mini diyince insan daha iddaalı birşey bekliyor ben aynı işlemciyi beklerdim mesela sadece boyutları daha ufak olur diyordum.

Abi o değil de aklıma şimdi geldi desire x de cift cekirdek :D

MrExpert

MrExpert

Üye
Bu ne yahu bende dedim sadece ekranı falan küçültürler , ama bu s3 çeyreği gibi birşey :D

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Fiyatı Türkiye'de min 1500 mü olur ilk çıktığında :hmmm

15097

15097

Üye
İsminde S3 geçiyor diye fazla ümitlendiniz herhalde ama adı üzerinde Mini :kıskıs: fazla şey beklemek yanlış olur ama yinede gideri var :pro2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt