Samsung Galaxy Serisi Rom Yükleme - Sürekli güncel sürümler

Sponsorlu Bağlantılar

.BlueTR

.BlueTR

Üye
suan isteyim bos vaktim olmuyor fazla..

bu ops dosyasi

bu kurulumun nasil yapildigini anlatan pdf dosyasi ama ingilizce resimlere bakarsan yapabilirsin belki..

bu odin programi

hotfile.com/dl/109276666/f22355e/SAMSUNG_USB.rar.html bunlarda driverlar

romlara samfirmware sitesinden ulasabilirsin eger alternatif indirmek istiyorsan ben guncellerini koydum sadece..
tamam sağol ingilizcem varda pda da yine hata veriyo ya invalid image type diyor off.

devilmy

devilmy

Üye
Samsung Galaxy SL i9003 Güncel Romları

Android 2.2.1 :
Android 2.3.4 :
2 tane vermıssın kardeş benimki 2.2.1 dırek 2.3.4 yuklesem sorun olurmu sence

Şehriyar

Şehriyar

Üye
    Konu Sahibi

tamam sağol ingilizcem varda pda da yine hata veriyo ya invalid image type diyor off.

pdf dosyasinda dosya isimleri nasil? pda dosyasini dogru sectigine emin misin?

----------Eklendi @ 14:00:17 ---------- Yazıldı @ 13:58:45 ----------

Samsung Galaxy SL i9003 Güncel Romları

Android 2.2.1 :
Android 2.3.4 :
2 tane vermıssın kardeş benimki 2.2.1 dırek 2.3.4 yuklesem sorun olurmu sence

bi sorun olmaz XXKPE surumunu yukle sonra tekrar yukle bi sorun olmaz. yani 2 defa yuklemen gerekiyor 1 defa yuklersen kamera falan calismaz

.BlueTR

.BlueTR

Üye

pdf dosyasinda dosya isimleri nasil? pda dosyasini dogru sectigine emin misin?

----------Eklendi @ 14:00:17 ---------- Yazıldı @ 13:58:45 ----------

bi sorun olmaz XXKPE surumunu yukle sonra tekrar yukle bi sorun olmaz. yani 2 defa yuklemen gerekiyor 1 defa yuklersen kamera falan calismaz

evet baktım pda.tar olması gerekiyo ama öyle bi dosya yok tek 1 tane .tar dosyası var onuda ops hariç hepsine koyuyorum pda da sorun çıkıyor.

Şehriyar

Şehriyar

Üye
    Konu Sahibi
sen dosyalarin hepsinin ismini yaz bi

.BlueTR

.BlueTR

Üye
S5830XWKPN_S5830XWKP6_S5830OXXKP7_HOME.tar,.ops ve bide odin.
sanırım ben one packageyi seçipte yapıcam çünkü tek paket ya.

Şehriyar

Şehriyar

Üye
    Konu Sahibi
evet öyle dene bakalım

osman_1993

Üye
ARKADAŞLAR ALLAH aşkına samsung galaxy 551 (gt-i5510) orj. tr. romu bulan varsa paylaşsın.

caglet

caglet

Üye
Ellerine sağlık valla sırf bu konudan iştahlanım gidip galaxy s2 alabilirler soyleyim D:

mcs003

Üye
arkadaş iyi hosda simdi bu rom hackin benzeri gibi bisey sanirimda hic bi yerde su romda bu var bu yok yazmiyo sirf baktigimizda sistem 2.3.3 yazsin diyede rom atilmicagina göre ... yani hepsi ayni mi ? vay arkadas sbyanda hack olayi iyidide rom girmek ne kadar dogru herkez bu kadar bilgisizken... daha tam ne olcagini bilmeden... ne artisi ne eskisis var biri genl bi anlatimla anlatirsa cok sevinirim...

drdsbobo

Üye
samsung vibranta yüklesem bu romdan sorun çıkar mı

Şehriyar

Şehriyar

Üye
    Konu Sahibi
cikar yukleme sakin onun romlari ayri

Mesbul

Mesbul

Üye
Arkadaşım galaxy s2 kullanıyorum. rom atmayı düşünüyorumda en iyisi hangisi avrupa 2.3.4 romumu yoksa türk romumu?. Benim sürüm 2.3.3........... 2.3.4'e yükseltirsek sorun çıkmazmı??
Bide sonra beğenmezsem telefonu nasıl eski haline getireceğim? Teşekkürler..

ozgur2266

Üye
Arkadaşlar bende takılı kalıyor yükleme sırasında

<1> StartThread Detected : 1
<2> StartThread Detected : 0
<3> StartThread Detected : 0
<4> StartThread Detected : 0
<5> StartThread Detected : 0
<6> StartThread Detected : 0
<7> StartThread Detected : 0
<8> StartThread Detected : 0
<1> setup connection...

bu mesajlar var telefona bağlı 1(com8) sarı yanıyo ama 45 dk bekledim hala pass yazısı gelmiyor nerde yanlış yapıyorum ?

gio 2.3.4 yükelemeyecalısıyorum paket olarak seciyorum dosyayı banamısın demiyo

Şehriyar

Şehriyar

Üye
    Konu Sahibi
hangi dosyalar cikti rarin icinden? eger tek dosya ciktiysa one packege bolumunu isaretle ve one package den dosyani secip yukle

ozgur2266

Üye
otek dosya cıktı . One paccket seçiyorum <1> setup connection... burda takılıyor 45 dk bekledim com yazan yer sürekli sarı halde durmadan saat ilerliyor işlem tamamlanmıyor telefon ekranındada bir değişiklik olmuyor download modda bekliyor

Şehriyar

Şehriyar

Üye
    Konu Sahibi
driverlarin tam mi? birde pc masaustu mu dizustu mu masaustuyse telefonu dogrudan anakarttan cikan usb ye yani pc nin arkasina takip dene

ozgur2266

Üye
driverlarım tam kies yüklü herşey normal :)

Şimdi dediğin gib arkadaki usb lere bağlayıp deniyorum yine aynı yerde takılı kaldı bir 10 dk bekliyeyim bakalım

ortalama kaç sn sürüyor bu ?

----------Eklendi @ 00:46:24 ---------- Yazıldı @ 00:33:20 ----------

yine aynı takılı kalıyor resimde ekleyeyim :)

Şehriyar

Şehriyar

Üye
    Konu Sahibi
valla bilemedim ki simdi yaticam yarin bi arastiririim senin icin ama verdigi hataya gore bi baglanti sorunun var..

Üst Alt