Samsung Galaxy S5 Mini teknik özellikleri sızdırıldı: 4.5 inç ekran, Snapdragon 400, 1.5GB RAM

Sponsorlu Bağlantılar

Invoke

Invoke

Üye
S4 mini'de de aynı olduğu için S5'in bir anlamı kalmıyor. En azından SnapDragon 600 olmalıydı. 720p ekranda iyi performans verirdi.

Snap 600 ben giriş seviye sayılmaz. Fiyatlar zaten yüksek, snap 600 olsa sen düşün artık.

KayraBey

KayraBey

Üye
Gm elite al bunu alma

• Beğen
Tepkiler: 0MG90 ve Invoke
0MG90

0MG90

Üye
Bu ne ya :D Mini'de arka kısım daha gülünç duruyor :D

KayraBey

KayraBey

Üye
Hata gmd2 bile hem bundan iyi hemde ucuz olur.

fk555897

fk555897

Üye
S4 Mini'den farkı ne? Ben bir fark göremedin.

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
hadi tipi biraz güzel de kullandığı işlemciye ne demeli kimbilir :ehe

halilcan5594

halilcan5594

Üye
grafik performansı da s4 mini den kötü olacaktır.
aynı grafik yongası adreno-305 s4 mini de 540 x 960 çözünürlükte s5 mini de 1280 x720

Invoke

Invoke

Üye
Ama koymaz. :D

• Beğen
Tepkiler: Burak Altun
Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Snapdragon 600 neden bu kadar pahalı anlamadım gitti hepsi cins bunların, S5 Mini tabiki S4 Mini'den daha biraz daha düşük performans vericek her ne kadar ekran çözünürlüğü iyi olacak olsa da o fark fazla belli olmayacaktır ama performans hissedilir fark yaratacaktır. Snapdragon 400 çipseti 700-900 Snapdragon 600 çipseti 900-1200 tl aralığında olmalı bence kamera vb ekstra özelliklerin ağırlığına göre insanlar tercihini yapmalılar.

Invoke

Invoke

Üye
Bunu alacağına Nexus 5 alırsın. Fiyatı yakın olur. Xperia ZR alırsın/ gerçi bu da pek fiyatını hakkeden cihaz değil bence ama S5 miniden mantıklı olur. Elit layt alırsın üstüne paran kalır.

• Beğen
Tepkiler: GDDR5
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
samsungdan gereksizler kabilesine yeni bir üye :D

• Beğen
Tepkiler: GDDR5
Burak Altun

Burak Altun

Üye
Bunu alacağına Nexus 5 alırsın. Fiyatı yakın olur. Xperia ZR alırsın/ gerçi bu da pek fiyatını hakkeden cihaz değil bence ama S5 miniden mantıklı olur. Elit layt alırsın üstüne paran kalır.
Layt değil lite :kro2:

cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
benim sorumda s4 mini almak yerine bunu tercih etmek gerektiren ne artısı var .. merak ettim ayrıca s4 mini yede 4.4 gelmeyecekmi

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
S3 mini ile s4 mini arasındaki farklar

Çözünürlük, kamera, ekran, ram, işlemci, batarya vs baya artısı var bu bunun s4 mininden farkı yok en azından sd 600, 2 gb ram 13 mp kamera 2500 mah pil olmalıydı s4 mini s3 mini kadar satmadı s5 minide s4 mini kadar satmayacak bitiriyor yavaştan samsung minileri aslında bitirmek istemiyor ama böyle yaparsa biter

• Beğen
Tepkiler: beytullah6767 ve Burak Altun

Üst Alt