Samsung Galaxy s5 mini 4G

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bargnes

bargnes

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy s5 mini 4G
Merhaba değerli forum üyeleri ve misafirler bugün lerde biliyorsunuz ki bir 4g sevdası aldı başını gidiyor ve sonuç olarak kullanmakta olduğum samsung galaxy s5 mini cihazıyla ilgili s5 mini kullanicilari olarak son noktayı koymak gerek esasında diyeceğim ama henüz Daha dört ay gibi uzun bir süreç var cihaz la ilgili yaptığım tüm özellik araştırmalarım da 4g yi desteklediğini benim gibi herkes görecektir olayın üzücü kısmı ise turkcell okan operator ume yapmış olduğum başvuruda sms sonucu ve müşteri hizmetleri ike yapılan görüşme olumsuz yönde yani desteklemedigi bilgisi verildi aynı cihaza avea diğer operator desteklediğini belirtti bu nasıl bir çelişki anlayamadım tek tahminim (turkcell in cihaz satma politikası olduğu yönünde içimde bir his var ) bekleyip görucez buradan arkadaşlardan bu konu ile ilgili s5 mini kullanicilari olarak samsung musteri hız ve turkcell ile yogun talep oluşturmak olduğunu düşünüyorum bir olursak sanırım bu durum özgürlüğüne kavuşur bilgilerinizi psylasirsaniz sevinirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt