Samsung Galaxy S5 Kasa Arıyorum Hiç bir yerde bulamadım YARDIM


rockinn2009

Üye
    Konu Sahibi
2 Sene önce hepsi buradadan samsung s5 g900fq aldım 4g (ithalatcı garantili) kasası zamanla zedelenince internetten bi kasa sipariş ettim fakat benim telefonun kasasıyla aldığım kasa değişik çıktı fotoğrafa bakarsanız anlaşılacak yardım beklıyorum nerden bulabilirim.

Simkart yeri kapalıydı kendim kesip maket bıçağıyla oturttum plastiği

normal samsung s5lere göre benim yeri simkart farklı yerde telefon kore falanda değil neden böyle bilmiyorumSamsung s5 piyasada satılan kasa
Umarım derdimi anlatabilmişimdir
 
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Farklı kasa ile üretilmiş sürümleri bulunabilir, çünkü aşağıdaki ilanda da belirtilen orjinal olan kasa sizin kasanıza benziyor.

 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt