Samsung Galaxy S5 için Yeni Bir Güncelleme Dağıtımı Başladı

Sponsorlu Bağlantılar

AdemOyuklu

Üye
    Konu Sahibi

[TBODY] [/TBODY]
İlk güncellemesi mayıs ayında dağıtılan Galaxy S5 için yeni bir güncelleme daha yayınlandı. Samsung 2014 yılı üst düzey akıllı telefonu için Kies ve OTA üzerinden dağıtıma sunduğu güncelleme performans gelişmeleri ve hata düzeltmeleri içeriyor. Arayüzde ya da uygulamalarda gözle görülüyor bir değişiklik fark edilmiyor.

XXU1ANG2 yapı numarasına sahip ve 194MB boyutunda olan güncelleme iki parça halinde kullanıcılara ulaşıyor. İlk olarak 194MB olan güncelleme hemen akabinde ise 1MB boyutunda olan güncelleme Galaxy S5 sahiplerine ulaşıyor.

Galaxy S5’in uluslararası versiyonu SM-G900F için Avrupa genelinde yayınlanan güncellemenin kısa süre içerisinde ülkemiz kullanıcılarına ulaşması bekleniyor. Yeni güncelleme telefonun 4.4.2 olan Android sürümünü değiştirmiyor.

Ayarlar> Telefon Hakkında> Yazılım güncellemeleri bölümünden güncelleme kontrolü yapabilirsiniz.

Kingmortall

Kingmortall

Üye
güncelleme indiriliyor diyor bakalım değişiklik varmıne için bu guncelleme anlamadım hala aynı

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
güncelleme indiriliyor diyor bakalım değişiklik varmıne için bu guncelleme anlamadım hala aynı
muhtemelen stabilite& şarj tüketimi yada ısınma sorunu varsa onun çözümü için bi update paketidir.

AdemOyuklu

Üye
    Konu Sahibi
En son Galaxy S5 Android güncellemesi için performans iyileştirmeleri
İkinci kez lansmanından bu yana Galaxy S5 güncellendi ile oldukça önemli bir firmware güncellemesi. Süre getiren değil herhangi bir artış Android sürüm numarası, bu yeni güncelleme için uluslararası türevi Galaxy S5 vaat ediyor "etkileyici bir performans sergiliyor." Bu oldukça ağır güncelleme olsa da MB bu yüzden 200'e yakın görmeyi umuyoruz gelecek günlerde biraz fazla.

Zaman neden beklemek ön için düz kesim satır güncelleştirme? / © AndroidPİT
Biz sadece parladı firmware Odin aracılığıyla bu duygu ve ben söylemek istiyorum biraz akıcı ve daha duyarlı, ama bu erken aşamada söylemek zor. Biz güncelleriz varsa bu makalede daha fazla değişiklikleri güncelleme belirgin hale gelir. OTA teslim edilecektir birkaç gün veya hafta sonra gelmek veya bağlanabilirsiniz Samsung Kies ve bu şekilde onu zorlamak. Flaş istiyorsanız bunu Odin ile elle var talimatları aşağıda sizler için.

Aziz04

Aziz04

Üye
Hadi Hayırlısı Bakalım...

Seglopsi

Seglopsi

Üye
Güncelleme yaptım ancak stabiliteden biraz uzaklaşmış gibi geldi bana.

reflex

reflex

Üye
Arayüzüde dağıtsa htc gibi diğer telefonlara bi dahaki telefonum note 4 olurdu ama onu yapmadı bi güncellemeyle
Performansta artma varmı kullanan arkadaşlar soruyorum

Seglopsi

Seglopsi

Üye
Arayüzüde dağıtsa htc gibi diğer telefonlara bi dahaki telefonum note 4 olurdu ama onu yapmadı bi güncellemeyle
Performansta artma varmı kullanan arkadaşlar soruyorum

Performansı mukayese edeceğim bişey olmadığı için fikrim yok. Ancak daha evvelden iyi çalışan birkaç uygulamada durduruldu hatası alıyorum.

Birisi Chrome (o da güncelleme aldı ondan olabilir)
İkincisi cihazda yüklü gelen pdf okuyucu.

Daha evvelden bunlarda problem yoktu yeni güncellemelerden sonra olan olaylar.

• Beğen
Tepkiler: reflex
yavuz14

yavuz14

Üye
G900FQJVU1ANG4 sürüm numaralı yeni bir güncelleme geldi bu sürüm kodlu güncellemeyi sammobile da göremedim acaba bana mı özel ! geldi yoksa daha orda yayınlanmadı mı bu güncelleme. G900FQJVU1ANG3 sürüm numaralı güncellemede telefonda konuşurken. kulaklık ve hoparlörden müzik dinlerken ilk 10 saniye cızırdama yapıyordu bende. Sonra G900FQJVU1ANG4 sürüm numaralı güncelleme geldi dün (07.08.2014) yükledikten sonra sorunum düzeldi. Birazda performansta gözle görülür artışlar oldu. Bazen telefon kendi kendine zaman zaman kilitleniyordu. Şimdi o sorunda ortadan kalktı. 2 haftada telafisini yaptı yine samsung kalitesini burdan belli ediyor ama diğer eski cihazlarına hiç güncelleme vermiyor.

aaeerr

aaeerr

Üye
Bende G900H var. Kayitli imei ama hic guncelleme gelmiyor

yavuz14

yavuz14

Üye
Sen samimi dan bir kontrol et bi

aaeerr

aaeerr

Üye
G900H de de güç tasarrufunda takılma sorunu mevcut. Güncelleme gelmeyecek mi acaba, bir bilgisi fikri olan var mi ?

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
G900H de de güç tasarrufunda takılma sorunu mevcut. Güncelleme gelmeyecek mi acaba, bir bilgisi fikri olan var mi ?
Sammobile yaz google a firmware bölümünden modelini yaz en üstte ki en son verilendir onu yükle

aaeerr

aaeerr

Üye
OTA dan guncelleme yapmak istiyorum rom atmak yerine. Beklesem gelir mi yoksa rom mu atayim ?

aaeerr

aaeerr

Üye
Stock rom atarim tabii ki. Peki bendeki rom nerenin romuymus onu nasil ogrenebilirim ?

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Stock rom atarim tabii ki. Peki bendeki rom nerenin romuymus onu nasil ogrenebilirim ?
Markette android resmi olan PHONE İNFO uygulamasını indir CSC ye bi kaç kez bas aşağı in sonra şu ekran çıkacak mesela bendeki Rusya firmware (SER)

aaeerr

aaeerr

Üye
Çok teşekkür ederim yardiminiz icin. Gercekten aradigim bilgilerdi. Birlesik Arap Emirliklerinin romu varmis. Nerenin romunu yüklememi önerirsiniz ?
Arjantin iyi midir önerir misin ?

Üst Alt