Samsung Galaxy S4 | Video İnceleme

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy S4 | Video İnceleme
Samsung’un yeni amiral gemisi tanıtıldı. Merakla beklenen “Unpacked” etkinliği 14 Mart tarihinde gerçekleşti ve üst düzey donanım ve yazılım özelliklerine sahip olan Galaxy S IV gün yüzüne çıktı. Gelecek ay sonunda 155 ülkede satışa sunulacak.

Samsung Galaxy S IV hem Exynos hem de Quallcomm Snadragon yonga setleri içeren versiyonlara sahip olacak. Samsung‘un ABD ve Kanada gibi bazı bölgelerde Qualcomm‘un Snapdragon 600 yonga seti ile sunması bekleniyor. Bu yonga seti 1.9Ghz saat hızında çalışan dört çekirdekli Krait 300 işlemci içeriyor.

Samsung‘un diğer versiyonu da sekiz çekirdekli Cortex-A15 ve Cortex-A7 tabanlı işlemci içeren Exynos 5 Octa yonga seti içeriyor. Diğer ortak özellikleri, 2GB sistem belleği, 4.99″ 1920×1080 piksel HD Super AMOLED ekran, 13MP arka kamera olarak sayılabilir.

Sun Spider tarayıcı testinden başarılı bir puan almayı başarıyor. Düşük değer daha iyi olduğunu gösterir.

[video=youtube;OEdoIOtDZa0]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=OEdoIOtDZa0#t=0s[/video]

[video=youtube;uDixiG8XY5Y]http://www.youtube.com/watch?v=uDixiG8XY5Y&feature=player_embedded#t=0s[/video]

[video=youtube;1VY-txlgHx8]http://www.youtube.com/watch?v=1VY-txlgHx8&feature=player_embedded#t=0s[/video]

[video=youtube;7KRyQNxGAVo]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=7KRyQNxGAVo#t=30 1s[/video]

Teknik Özellikler:

• General: Optional 2G/3G/LTE connectivity
  • Form factor: Touchscreen bar phone
  • Dimensions: 136.6 x 69.8 x 7.9mm, 130 g
  • Display: 4.99" 16M-color Super AMOLED HD capacitive touchscreen with a resolution of 1920 x 1080 pixels (441ppi)
  • Chipset: Exynos 5410 Octa / Snapdragon 600
  • CPU: 1.6 GHz Quad-core ARM Cortex-A15 and 1.2 GHz quad-core ARM Cortex-A7 / 1.9GHz Krait 300
  • GPU: PowerVR SGX 544MP3 / Adreno 320
  • RAM: 2GB
  • Memory: 16/32GB/64GB storage, microSD card slot
  • Still camera: 13 megapixel auto-focus camera, face detection, touch focus and image stabilization, Dual Shot, Cinema Photo; 2MP front facing camera, video-calls
  • Video camera: HD (1080p) video recording at 30fps
  • Connectivity: Wi-Fi a/b/g/n/ac, Wi-Fi hotspot, Bluetooth 4.0, standard microUSB port with MHL features (TV Out, USB host), GPS receiver with A-GPS and GLONASS, 3.5mm audio jack, NFC, Infrared port
  • Battery: 2600 mAh
  • Misc: TouchWiz UI, Impressively rich video/audio codec support, built-in accelerometer, Smart stay and Smart rotation eye-tracking, Smart pause, Smart scroll, S Health, Air Gestures, humidity sensor, temperature sensor

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Bilgi için teşekkürler :oke:

• Beğen
Tepkiler: ANIL
KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
:tşk:

enterneoll

enterneoll

Üye
çok iyi telefon :)

MaxipmaN

Üye
tarayıcı testini batırmış

- - - Eklendi - - -

lumianın daha iyi sonucu iphone yukarda gözüksün diye yukarı almışlar herhalde

comando_legend

comando_legend

Üye
bilgi için teşekkürler

Eklentİndiriyor

Üye
s5 bekliyorum

tapatalk

tapatalk

Üye
birşey anlamadim valla

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Tasarımı iyi olsaydı alırdım bu cihazı ...
Tasarımdan dolayı kesinlikle tercih etmem .

fk555897

fk555897

Üye
Ben şu anda sadece Sony Xperia Z ve iPhone 5'in tasarımını beğeniyorum.

KayraBey

KayraBey

Üye
Gelsin alıcam bu canavarı :)

saruman_me

saruman_me

Üye
Htc one x+ tarayicida fark atmis kocum benim be

- - - Eklendi - - -

Htc one x+ tarayicida fark atmis kocum benim be

meme4

meme4

Üye
bu s4de begenmedim s7 çıksın artık kısmetse onu alırım :D

fk555897

fk555897

Üye
Ben samsung dan nefret ettim.

aleranol

aleranol

Üye
benim not2ye antutu da 22000 aldirdim. sunspiderda ocsuz 900 aldirdim.

Peocawe

Peocawe

Üye
para olaydi eyidi :ehe

Z@gor

Z@gor

Üye
Umarım s3 gibi kalitesiz malzemeden üretilmemiştir. O kadar temiz kullanılmasına rağmen yinede 5-6 ay sonra üzerindeki vernik atıyor ve kötü bir görüntü ortaya çıkıyor. Bilgiler için teşekkürler satışa sunulmasını sabırsızlıkla bekliyorum. :)

ultraslan_66

ultraslan_66

Üye
arkadaşlar bu samsung galaxy s4 te sensör özellikleri çalışmıyor. temassız da kulanamıyorum bütün ayarları yaptım. sorun sizce ney ? bu özellikler TÜRKİYE de mi çalışmıyor ?

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
arkadaşlar bu samsung galaxy s4 te sensör özellikleri çalışmıyor. temassız da kulanamıyorum bütün ayarları yaptım. sorun sizce ney ? bu özellikler TÜRKİYE de mi çalışmıyor ?

Su an mobilim ancak imzamda inceleme videolarinda kisada olsa deyindim ki bendede calisiyor :oke:

Üst Alt