Samsung Galaxy S4 Rom V3.0

Sponsorlu Bağlantılar

mirac788

Üye
16 gb ye uygun mu

düzgün473

Üye
merhaba ben çin malı s4 kullanıyorum telefonum download moduna girmiyor yardımcı olur musunuz.

bakko_01

Üye
kolay gelsın bugera hocam senın verdıgın romları harfıyen yerıne getırerek kurdum ama ıkısındede acılıs ekranında kaldı ılk olarak leged v6 mfınalı kurdum google yazında kalıyor acılıp kapanıyor ama aynı sekılde kalıyor bıraz oncede s4 kurdum oda aynı sekılde hata verıyor telefon dıscovery 16 g yardım edersen sevınırım suan orjınal jelly kurum kullanıyorum..

ahmet14563

Üye
androidi kaç

bakko_01

Üye
androidi kac derken hocam 4.2.1 surumu
3.4.5 cekırdek surumu

ogzhnaydn98

Üye
Merhaba,romu anlattıgınız sekılde kuruyorum fakat acılıs ekranında samsung galaxy s4 yazısında kalıyor telefon ve acılmıyor ama baska rom deenedıgım zaman oluyor nedenı nedır acaba lutfen yardımcı olurmusunuz :agla2:

manisa12@hotma

manisa12@hotma

Üye
herşey güzel ama benim tele romu kuramadım bir türlü her şeyi yapıyorum fakat galaxy 4 yazısı cıkıyor bir süre sonra iki defa gidip geliyor sonra yine aynı yazı çıkıyor bir yardım edin lütfen
Kardes hersey guzel fakat yukluyorum tel acilis ekraninda kaliyor ilerlemeiyor bar yardim edin lutfen ya

berkcan67

Üye
Arka kamera çalışmıyor bende o yüzden kamera simgesi de gözükmüyor. romu değiştirecektim fakat telefon samsung yazısında açılıp kapanıyordu tekrar yükledim aynı romu ben de hala kamera yokk ama. yardımcı olursanız sevinirim

legolasd

Üye
Tesekkurler on numara rom tek eksigi bildirim ışıgı

• Beğen
Tepkiler: muslumcu46
HakanLJ

HakanLJ

Üye
Evet arkadaşlar bu rom konusunda sizlere çift sim destekli hızlı stabil pil ömrü iyi ve bizim cihazlar için geliştirilen en iyi touchwizz arayüze sahip olan s4 romu tanıtacağım.

Antutu: 13935
Nenamark2: 45.3 ( Yeni üretilen cihazlarda bu romda nenamark2 sonucu 46-47 fps çıkıyor)

Romu geliştiren Ünsal İçmez'e buradan teşekkürlerimi iletiyorum.

ROM LİNKİ=>

V3 Sürümünde yapılan değişiklikler:

• Tek simkart sorunu çözülüp çift simkart desteği eklendi
  • Yeni Samsung Kilit Ekranı entegre edildi. Bu sayede istediğiniz gibi özelleştirmeleri yapabileceksiniz (desteği için by orochi'ye teşekkürler)
  • Dert eden arkadaşlar için Yeni Hesap Ekleme sorunu giderildi
  • Kameradan çekilen resime geçis sorunu düzeltildi
  • Framework-res.apk düzenlendi
  • Ses iyileştirmeleri yapıldı
  • Batarya biraz daha iyi duruma geldi
  • Açılış animasyon sesi eklendi
  • Yeni mesaj gönderirken isim gözükmeme sorunu giderildi
  • ViperAndroid-Xposed-GravityBox kaldırıldı..
  • Rehberde Sim2 kişileri görünmeme sorunu giderildi

Yükleme İşlemi:

1.Dosyayı hafıza kartına atın
2.CWMye girin
3.Wipe data/factory reset
4.Advanced-Wipe Dalvik Cache
5.İnstall zip from sdcard
6.Choose zip from sdcard
8.Zip'i bulup yükleyin
8.Reboot system now

Önemli Tavsiye: Eğer müzik sesi derinden geliyorsa farklı bir müzik çalar uygulaması yükleyin.

Rom Hakkında Kendi Yorumum:
Bizim cihaza ilginçtir ki touchwizz arayüzü şahsen yakışıyor.Şuan piyasada 2-3 farklı touchwizz romu daha var ama aralarında en stabil en iyi oyun performansı vs olan tek rom bu o sebeple kullanmanızı tavsiye ederim.Her gün 1-2 rom değiştiren ve sürekli farklı romlar denemeye çalışan birisiyim son olarak bu roma geçtim.Oyun performansı diğer romlardan daha iyi.

NOT:

1.Romun ilk açılışında 2 seçenek çıkıcak. Tuochwiz'i seçip Herzaman seçeneğini tıklayın
2.Ayarlar/Cihazım/Kilit Ekranı'na girin kendiliğinden aktif olacaktır
3.Aynı ekranda ''Sistem kilit ekranını devre dışı bırak'' kısmından sistem kilit ekranını ''Yok'' yapın. Geri kalan özelleştirmeleri istediğiniz gibi yapın.

NOT-1: Pil yüzdesi için telefonun Ayarlar kısmına girip Diğerleri bölümünden Pil'e girip pil yüzdesini sorunsuz açabilirsiniz.

NOT-2:
Herhangi bi ekrandayken geri tuşuna uzun bastığınızda Kenar Çubuğu açılır..

GÖRSELLER EKTEDİR

romu kurudm hiç bir sıkıntı yok stabil çalışıyor ama sim yönetimi butonu sönük cihaz hiç bir şekilde sim i görmüyor her hangi bir çözümü varmıdır. Direk rommu değiştireyim.

capkino06

Üye
Gmd 2 miniye nasıl yükleyebilirim 8gb?

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Klavyeyi iyi benzetmişler.

BlackCurse01

BlackCurse01

Üye
Yav problemleri görünce yükleme konusunda tereddüte girdim şimdi. Kamera ya da diğer konularda problem yaşamayan var mı? Memnun olanlar problem yaşamayanlar da yazsa cesaret verir açıkçası. Çünkü son mb larimla romu indireceğim :) Tereddüdüm de o yüzden :)

BlackCurse01

BlackCurse01

Üye
Yav ben nasıl konunun tarihini dikkate almam şaşıyorum kendime:) konuyu hortlatmışım resmen . Mb larda boşa gitti bu arada. Bi de imei silindi . Yedek de yok .hayırlısı bakalım :)

Üst Alt