Samsung Galaxy S4 Rom V3.0

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy S4 Rom V3.0
Evet arkadaşlar bu rom konusunda sizlere çift sim destekli hızlı stabil pil ömrü iyi ve bizim cihazlar için geliştirilen en iyi touchwizz arayüze sahip olan s4 romu tanıtacağım.

Antutu: 13935
Nenamark2: 45.3 ( Yeni üretilen cihazlarda bu romda nenamark2 sonucu 46-47 fps çıkıyor)

Romu geliştiren Ünsal İçmez'e buradan teşekkürlerimi iletiyorum.

ROM LİNKİ=>

V3 Sürümünde yapılan değişiklikler:

• Tek simkart sorunu çözülüp çift simkart desteği eklendi
  • Yeni Samsung Kilit Ekranı entegre edildi. Bu sayede istediğiniz gibi özelleştirmeleri yapabileceksiniz (desteği için by orochi'ye teşekkürler)
  • Dert eden arkadaşlar için Yeni Hesap Ekleme sorunu giderildi
  • Kameradan çekilen resime geçis sorunu düzeltildi
  • Framework-res.apk düzenlendi
  • Ses iyileştirmeleri yapıldı
  • Batarya biraz daha iyi duruma geldi
  • Açılış animasyon sesi eklendi
  • Yeni mesaj gönderirken isim gözükmeme sorunu giderildi
  • ViperAndroid-Xposed-GravityBox kaldırıldı..
  • Rehberde Sim2 kişileri görünmeme sorunu giderildi

Yükleme İşlemi:

1.Dosyayı hafıza kartına atın
2.CWMye girin
3.Wipe data/factory reset
4.Advanced-Wipe Dalvik Cache
5.İnstall zip from sdcard
6.Choose zip from sdcard
8.Zip'i bulup yükleyin
8.Reboot system now

Önemli Tavsiye: Eğer müzik sesi derinden geliyorsa farklı bir müzik çalar uygulaması yükleyin.

Rom Hakkında Kendi Yorumum:
Bizim cihaza ilginçtir ki touchwizz arayüzü şahsen yakışıyor.Şuan piyasada 2-3 farklı touchwizz romu daha var ama aralarında en stabil en iyi oyun performansı vs olan tek rom bu o sebeple kullanmanızı tavsiye ederim.Her gün 1-2 rom değiştiren ve sürekli farklı romlar denemeye çalışan birisiyim son olarak bu roma geçtim.Oyun performansı diğer romlardan daha iyi.

NOT:

1.Romun ilk açılışında 2 seçenek çıkıcak. Tuochwiz'i seçip Herzaman seçeneğini tıklayın
2.Ayarlar/Cihazım/Kilit Ekranı'na girin kendiliğinden aktif olacaktır
3.Aynı ekranda ''Sistem kilit ekranını devre dışı bırak'' kısmından sistem kilit ekranını ''Yok'' yapın. Geri kalan özelleştirmeleri istediğiniz gibi yapın.

NOT-1: Pil yüzdesi için telefonun Ayarlar kısmına girip Diğerleri bölümünden Pil'e girip pil yüzdesini sorunsuz açabilirsiniz.

NOT-2:
Herhangi bi ekrandayken geri tuşuna uzun bastığınızda Kenar Çubuğu açılır..

GÖRSELLER EKTEDİR

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: 03ramazan, TÜRKMENO, GALLAXY ve 9 diğerleri

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
Ekran geçişlerinde - bildirim çubuğunda bug oluyor ancak o çokta önemli bir şey değil diğer romlardan daha hızlı bence, eyvallah :tşk:

• Beğen
Tepkiler: Buğra
muxo

muxo

Üye
bunu telefona nasıl yükleyecegimiz hakkında resimli bir anlatım koyulması mümkün müdür? bu arada cfw pek güzel görünüyor. teşekkürler

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
Cfw değil custom ROM :ehe:

• Beğen
Tepkiler: tugsahh32 ve Buğra

ozilato

Üye
3G kullanabiliyor muyuz Sim2'de

• Beğen
muxo

muxo

Üye
Cfw değil custom ROM :ehe:
Kardeş eskiden nokia s60v5 serisi telefonlar için custom rom portluyordum. O forum başlığında da bilen bilir buna CFW (Custom Firmware) denir. Şimdi androide geçince büyük bir karmaşa yaşıyorum. Bence CFW tabiri de doğru.

• Beğen
Tepkiler: BlackCurse01, ByKatre ve Buğra
Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
O camiada beni de taniyan tabir dert etme biladr.

• Beğen
Tepkiler: mısto61, makrostaj, HAM ZA ve 1 kişi daha
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Cok buyutulecek bir sey degil
Symbiabdaki cfw androiddeki custom rom denebilir bir nevi

• Beğen
Tepkiler: Özkan Ç.

ney27

Üye
Arkadaş daha dun gece bir rom degiştirdim yapmayın böyle ben bu kadar çok işe yarayan ve güzel rom degiştirmeye alışık degilim (daha önce kullandıgım atrixde bazen günde 1,2 rom degiştiriyordum ancak bun lar zorunlu degişikliklerdi onun da romlarından 1,2si hariç hepsinde telin donanımsal özelliklerini kullanamadıgım mutlaka bir iki eksikliği oluyordu )

bugra kardeş senin yaptıklarını pıttech (isimleri karıştırmadıysam karıştırdıysam özürdilerm) ve diger sitelerden takip ediyorum sana ve arkadaşlarına teşekür etmek istiyorum

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Rica ederim elimden geldiginde rom ariyorum farkli romlar deniyorum :)

Baranbaris

Baranbaris

Üye
Bugra super bi rom discovery alirsam ilk kuracagim bu olucak :D

• Beğen

ney27

Üye
Kardeş gerçekten güzel bir rommuş teşekürler galiba tele bir versiyon güncellemesi gelesiye kadar (gelirse eğer) bu ROM da takılacağim

• Beğen
muxo

muxo

Üye
Bu harika romu telefona nasıl yükleyebilecegime dair bir anlatım veya link mevcut mu?

Son düzenleme:
  • Beğen

ney27

Üye
Ne yi yukleyeceksin anlamadim

muxo

muxo

Üye
Ne yi yukleyeceksin anlamadim
Sıkıntı şu. Bunu telefona nasıl yükleyecegime dair resimli anlatım mevcut mu onu sordum. Yanlış bir şey yapıp genpa ile uğraşmak istemiyorum

bozoklu_66

bozoklu_66

Üye
Kahrolasi gamara gine calismiyo snapcamera yukledim on tarafi calisiyo arka taraf calismiyo sim2 de 3g yok hocam sunu bi duzeltin nolur

• Beğen

Üst Alt