Samsung Galaxy S4 Rom V3.0

Sponsorlu Bağlantılar

smh60

smh60

Üye
Su anda çözüm gelmedi bu roma hem dokunmatik sapıtmasıda oluyo arasıra görsellik bakımından çok güzel ama

polat_karaduman

polat_karaduman

Üye
Hmm. Peki burakgon çözüm bulucak mı ona göre alıcamda bu telefonda s4 rom çok güzel durur ?

evet ilk parti cihaz
bu romu kurmanı öneririm.şu an piyasadaki en iyyi rom

TURGAYBOZKUS

Üye
Yeni farkettim wifi problemi var. Wifi aciliyor. Sifre giriyorum ama yukarida baglanti isareti cikmiyor

burakicyar

Üye
16 gb ilk pari cihazda orjinal romdan daha iyi oldu. Teşekkürler @Buğra .

V4 çıktı bu arada bu görseli kaynak aşağıda :

Kaynak :

• Beğen
Tepkiler: emre.koc, Baranbaris ve Buğra
HAM ZA

HAM ZA

Üye
16 gb ilk pari cihazda orjinal romdan daha iyi oldu. Teşekkürler @Buğra .

V4 çıktı bu arada bu görseli kaynak aşağıda :

Kaynak :
Hocam bişey soracam son parti discovery ler v4 te hatalı mı ? Deneyen varmı ? Eğer gene hatalıysa discovery almıycam

burakicyar

Üye
Hocam bişey soracam son parti discovery ler v4 te hatalı mı ? Deneyen varmı ? Eğer gene hatalıysa discovery almıycam
V4 de sıkınI yoktu, cwm den backup alarak romu kurabilirsin. Sorun olursa restore ile geri dönersin

HAM ZA

HAM ZA

Üye
V4 de sıkınI yoktu, cwm den backup alarak romu kurabilirsin. Sorun olursa restore ile geri dönersin
Hayır şu an nasipse alma aşamasındayım ve alırsam bunu kurcam saf android arayüzü pek sevmiyorum ben...

hackerbysa

Üye
Güncelleme gelecek mi ?

cash_67

Üye
emeğine sağlık arkadaşım çok teşekkürler güzel rom. Fakat bir problemle karşılaştım; romu yükledikten sonra telefonun kablsouz mac adresi her wi-fi yi kapatıp açtığımda değişiyor. Buda şirketin kablosuz ağına takılmama neden oluyor. Lütfen birileri yardım etsin note 3 romda da aynı olaya şahit oldum.

mbunal

Üye
merhaba

gerçek s4 romunda olan smart screen özellikleri bu romda da kullanılıabiliyor mu?. özellikle smart scrool u merak ediyorum.

by_bu5y

Üye
versiyon 4 çıktı

sukucu_emre

Üye
Bu romda 3g de problem yok süper gerçekten rom

muastafaozkan

Üye
16 gb modelde çalışmıyor. Açılışta samsung logosu geliyor ve reset atıp tekrar açılıyor.

GALLAXY

GALLAXY

Üye
arkadşlar bunu yükledm de tekrar orjinal rom a nasıl dönebilrim?4.Advanced-Wipe Dalvik Cache
5.İnstall zip from sdcard
6.Choose zip from sdcard
8.Zip'i bulup yükleyin
8.Reboot system now

bu secenklerin hiçbiri bende gözükmüo wipe data factory falan var da dierleri yok? yardımcı olur msunuzbirader nasıl bir forumdur ya destek falan 0 hayatımda böle bir forum görmedim ya bu son girişim bu foruma

bt3343

Üye
Bu romu yukledim ve beğendim ama arka kamera simgesi ve arka kamera calismiyor ne yapabilirim ?

EmReRoĞlU

Üye
arkadşlar bunu yükledm de tekrar orjinal rom a nasıl dönebilrim?4.Advanced-Wipe Dalvik Cache
5.İnstall zip from sdcard
6.Choose zip from sdcard
8.Zip'i bulup yükleyin
8.Reboot system now

bu secenklerin hiçbiri bende gözükmüo wipe data factory falan var da dierleri yok? yardımcı olur msunuzbirader nasıl bir forumdur ya destek falan 0 hayatımda böle bir forum görmedim ya bu son girişim bu foruma
Telefonun cwm recovery modda olması lazım

NextWorld

NextWorld

Üye
Arkadaşlar Sizlere bilgi vereyim;
Wipe işlemlerini yaptıktan sonra.
Install .zip yerine Backup and Restoreye girip hafıza kartına attığımız dosyayı seçmemiz çok daha sağlıklı olur.

Çünkü ınstall.zip yama kurmak içindir.
Backup and restoreden seçmek komple yeni rom kurmak demektir.
Backup and restoreye girin.
Restoreli kısımlara basın.(birinde işleme başlar artık.)
Yes no çıkarsa yes deyiniz.
Rom otamatik olarak başlar.
Rom kurulduktan sonra sakın reboot sytem now a basmayın.
Tekrar wipe yapmalısınız.
Ardından reboot system now a basın.
Belki kamera sorunuda çözülür. ;)
:maxicep:

polat_karaduman

polat_karaduman

Üye
mutant ne ictin sen

• Beğen
Tepkiler: erdi_s ve smh60

Üst Alt