Samsung Galaxy S4 rehber sorunu acil yardım

Sponsorlu Bağlantılar

canboylu

canboylu

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy S4 rehber sorunu acil yardım
Merhaba arkadaşlar Samsung galaxy s4 kullanıyorum rehberimdeki numaralar gidip geliyor bazen bakıyorum whatsappden mesaj gelince numara gözüküyor diyorum bu kişi bende kayıtlı rehbere giriyorum bakıyorum yok 5dk sonra bakıyorum var bide hemen hepsi gitmiyo teker teker kesilip geliyorlar çıldırmak üzereyim birini arayacağım zaman bulamıyorum yada biri beni aradığı zaman numarası gözükmüyor ara ara lütfen yardım edin kaldırıp atmam telefonu

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
Rom, root vb. Şeyler yükledin mi :hmmm

canboylu

canboylu

Üye
    Konu Sahibi
Yok hiçbirşey yüklemedim o tarz çok birşeyde yüklü değil telefonda :/

Davut420042

Davut420042

Üye
Merhaba arkadaşlar Samsung galaxy s4 kullanıyorum rehberimdeki numaralar gidip geliyor bazen bakıyorum whatsappden mesaj gelince numara gözüküyor diyorum bu kişi bende kayıtlı rehbere giriyorum bakıyorum yok 5dk sonra bakıyorum var bide hemen hepsi gitmiyo teker teker kesilip geliyorlar çıldırmak üzereyim birini arayacağım zaman bulamıyorum yada biri beni aradığı zaman numarası gözükmüyor ara ara lütfen yardım edin kaldırıp atmam telefonu
Cihazı Yeni Aldığında mı? Oluştu Sorun Yoksa Sonradan mı? Eğer Sonradan Olduysa İndirdiğin Bir Oyun Veya Uygulama Sebep Olabilir Telefona Bir Format At Derim !

canboylu

canboylu

Üye
    Konu Sahibi
Sonradan oluştu indirdiğim uygulamalar normal uygulamalar anlamadım

mhmtkrtp

mhmtkrtp

Üye
Aynısı benim bi arkadaşa da oldu. Telefoncuya götürdük benim işim değil dedi bıraktı. Benim aklıma birşey gelmişti ama söylemedim. Nasıl söylerdim ki telefonunla başbaşa kalma üç harfliler girmiş diye. Söylemediğim o gün arkadaşa ne oldu bende bilmiyorum.:D

canboylu

canboylu

Üye
    Konu Sahibi
Hımmmm tamam :)

canboylu

canboylu

Üye
    Konu Sahibi
Silip yeniden mi yüklesem acaba

Senyor Keş

Senyor Keş

Üye

aynı sorun bendede bazen oluyor telefonu uçak moduna alıp geri açtığımda düzeliyor. büyük ihtimalle 4.4.2den kaynaklanıyor 4.3deyken böyle bi sorun yoktu güncellemeyle çözülür diye düşünüyorum. telefonunu fabrika ayarlarına sıfırla istersen

eskbxl

eskbxl

Üye
bir arkadasimin basina gelmisti rehber hic gorunmuyordu telefonu kapat ac sonrada rehberden goruntulenecek kisileri sim yap sorunun cozulur.onunki oyle cozulmustu

canboylu

canboylu

Üye
    Konu Sahibi
aynı sorun bendede bazen oluyor telefonu uçak moduna alıp geri açtığımda düzeliyor. büyük ihtimalle 4.4.2den kaynaklanıyor 4.3deyken böyle bi sorun yoktu güncellemeyle çözülür diye düşünüyorum. telefonunu fabrika ayarlarına sıfırla istersen
Bunu deniyim bakalım geri döncem
bir arkadasimin basina gelmisti rehber hic gorunmuyordu telefonu kapat ac sonrada rehberden goruntulenecek kisileri sim yap sorunun cozulur.onunki oyle cozulmustu
Komple gitmiyo ki 50 tane gidiyo 20 tane felan

• Beğen
Tepkiler: eskbxl
canboylu

canboylu

Üye
    Konu Sahibi
Denedim hiçbir tepki yok

eskbxl

eskbxl

Üye
telefonun yedegini al recovery moda alip data factory ve wipe cache leri yap bakalim duzelecekmi ( format atmis oluyorsun telefondaki hersey silinmis olacak.)

Üst Alt